Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Świt Skolwin

Świt Skolwin

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

3

Rozegrane mecze

Świt Skolwin

1

Wygrane San

1

Remisy

1

Wygrane Świ

Świt Skolwin

Świt Skolwin

Statystyki H2H

Śr. goli

2.33

3 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.33
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

33%

3 meczów

Gospodarz2/3
x
Gość2/3
x

Ost. 5: 1/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Świt Skolwin i Sandecja Nowy Sącz strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sandecja Nowy Sącz0.00Gole / Mecz
x

San U siebie

Świt Skolwin0.00Gole / Mecz
x

Świ Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Sandecja Nowy SączSan
Świt SkolwinŚwi
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez San i Świ.

Gole stracone przez drużynę

Świt Skolwin i Sandecja Nowy Sącz tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sandecja Nowy Sącz0.00Stracone / Mecz
x

San U siebie

Świt Skolwin0.00Stracone / Mecz
x

Świ Na wyjeździe

Stracone na mecz
Sandecja Nowy SączSan
Świt SkolwinŚwi
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez San i Świ.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Sandecja Nowy SączSan
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Sandecja Nowy SączSan
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Sandecja Nowy SączŚwit Skolwin

Śr. łączne rzuty rożne

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz - Rożne zdobyte

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Sandecja Nowy SączSan
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sandecja Nowy SączŚwit Skolwin

Śr. łączne kartki

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz - Kartki zdobyte

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Kartki zdobyte

Kartki
Sandecja Nowy SączSan
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sandecja Nowy SączŚwit Skolwin

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Sandecja Nowy Sącz vs Świt Skolwin Statystyki i H2H - 2. Liga, 27 lutego 2027

Sandecja Nowy Sącz podejmuje Świt Skolwin w sobota 27 lutego w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Świt Skolwin zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 3 spotkaniach Sandecja Nowy Sącz i Świt Skolwin zmierzyły się 3 razy: Sandecja Nowy Sącz wygrał 1, Świt Skolwin 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 33% ich meczów, a BTTS w 33% spotkań między Sandecja Nowy Sącz a Świt Skolwin.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Sandecja Nowy Sącz vs Świt Skolwin mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Sandecja Nowy Sącz vs Świt Skolwin mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.33 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 33% meczów, a BTTS w 33%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Sandecja Nowy Sącz strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Świt Skolwin strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Sandecja Nowy Sącz vs Świt Skolwin?

Sandecja Nowy Sącz i Świt Skolwin zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Sandecja Nowy Sącz wygrał 1, Świt Skolwin wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 33% spotkań H2H. Ostatni mecz: Świt Skolwin 0-1 Sandecja Nowy Sącz (15 sierpnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Sandecja Nowy Sącz vs Świt Skolwin?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Sandecja Nowy Sącz powyżej 0.5 gola (67%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator