Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Świt Skolwin

Świt Skolwin

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Świt Skolwin

Świt Skolwin

Świt Skolwin

2

Rozegrane mecze

Stal Stalowa Wola

0

Wygrane Świ

1

Remisy

1

Wygrane Sta

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola

Statystyki H2H

Śr. goli

3.50

2 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość2.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz1/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Stal Stalowa Wola i Świt Skolwin strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Świt Skolwin0.00Gole / Mecz
x

Świ U siebie

Stal Stalowa Wola0.00Gole / Mecz
x

Sta Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Świt SkolwinŚwi
Stal Stalowa WolaSta
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Świ i Sta.

Gole stracone przez drużynę

Stal Stalowa Wola i Świt Skolwin tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Świt Skolwin0.00Stracone / Mecz
x

Świ U siebie

Stal Stalowa Wola0.00Stracone / Mecz
x

Sta Na wyjeździe

Stracone na mecz
Świt SkolwinŚwi
Stal Stalowa WolaSta
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Świ i Sta.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Świt SkolwinŚwi
Stal Stalowa WolaSta
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Świt SkolwinŚwi
Stal Stalowa WolaSta
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Świt SkolwinStal Stalowa Wola

Śr. łączne rzuty rożne

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Rożne zdobyte

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Świt SkolwinŚwi
Stal Stalowa WolaSta
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Świt SkolwinStal Stalowa Wola

Śr. łączne kartki

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Kartki zdobyte

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola - Kartki zdobyte

Kartki
Świt SkolwinŚwi
Stal Stalowa WolaSta
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Świt SkolwinStal Stalowa Wola

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Świt Skolwin vs Stal Stalowa Wola Statystyki i H2H - 2. Liga, 21 listopada 2026

Świt Skolwin podejmuje Stal Stalowa Wola w sobota 21 listopada w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Stal Stalowa Wola zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Świt Skolwin i Stal Stalowa Wola zmierzyły się 2 razy: Świt Skolwin wygrał 0, Stal Stalowa Wola 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Świt Skolwin a Stal Stalowa Wola.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Świt Skolwin vs Stal Stalowa Wola mają wysoki potencjał strzelecki?

Świt Skolwin vs Stal Stalowa Wola mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Świt Skolwin strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Stal Stalowa Wola strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Świt Skolwin vs Stal Stalowa Wola?

Świt Skolwin i Stal Stalowa Wola zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Świt Skolwin wygrał 0, Stal Stalowa Wola wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Świt Skolwin 0-0 Stal Stalowa Wola (21 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Świt Skolwin vs Stal Stalowa Wola?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (50%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Świt Skolwin powyżej 0.5 gola (50%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator