Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Świt Skolwin

Świt Skolwin

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Znicz Pruszków

Znicz Pruszków

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Świt Skolwin

Świt Skolwin

Świt Skolwin

1

Rozegrane mecze

Znicz Pruszków

0

Wygrane Świ

1

Remisy

0

Wygrane Zni

Znicz Pruszków

Znicz Pruszków

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

1 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 1/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Znicz Pruszków i Świt Skolwin strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Świt Skolwin0.00Gole / Mecz
x

Świ U siebie

Znicz Pruszków0.00Gole / Mecz
x

Zni Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Świt SkolwinŚwi
Znicz PruszkówZni
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Świ i Zni.

Gole stracone przez drużynę

Znicz Pruszków i Świt Skolwin tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Świt Skolwin0.00Stracone / Mecz
x

Świ U siebie

Znicz Pruszków0.00Stracone / Mecz
x

Zni Na wyjeździe

Stracone na mecz
Świt SkolwinŚwi
Znicz PruszkówZni
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Świ i Zni.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Świt SkolwinŚwi
Znicz PruszkówZni
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Świt SkolwinŚwi
Znicz PruszkówZni
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Świt SkolwinZnicz Pruszków

Śr. łączne rzuty rożne

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Rożne zdobyte

Znicz Pruszków

Znicz Pruszków - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Świt SkolwinŚwi
Znicz PruszkówZni
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Świt SkolwinZnicz Pruszków

Śr. łączne kartki

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Kartki zdobyte

Znicz Pruszków

Znicz Pruszków - Kartki zdobyte

Kartki
Świt SkolwinŚwi
Znicz PruszkówZni
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Świt SkolwinZnicz Pruszków

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Znicz Pruszków

Znicz Pruszków - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Świt Skolwin vs Znicz Pruszków Statystyki i H2H - 2. Liga, 06 marca 2027

Świt Skolwin podejmuje Znicz Pruszków w sobota 6 marca w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Znicz Pruszków zdobyli 13 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Świt Skolwin i Znicz Pruszków zmierzyły się 1 raz: Świt Skolwin wygrał 0, Znicz Pruszków 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Świt Skolwin a Znicz Pruszków.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Świt Skolwin vs Znicz Pruszków mają niski potencjał strzelecki?

Świt Skolwin vs Znicz Pruszków mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Świt Skolwin strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Znicz Pruszków strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Świt Skolwin vs Znicz Pruszków?

Świt Skolwin i Znicz Pruszków zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Świt Skolwin wygrał 0, Znicz Pruszków wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Znicz Pruszków 1-1 Świt Skolwin (22 sierpnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Świt Skolwin vs Znicz Pruszków?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Świt Skolwin powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator