
Następny mecz
2. Bundesliga
Nürnberg
24.10.2026

Kaiserslautern
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 2. Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.56
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.56
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
38%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
13%
Bardzo złaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
48%
DobraCzyste konta
75% meczów
75%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
14.88
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.88
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
5.63
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.88
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • 2. Bundesliga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Kaiserslautern Attacking
2026/27
Legends
Kaiserslautern Defending
2026/27
Legends
Kaiserslautern — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.56
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Kaiserslautern — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.56
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Kaiserslautern strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.42

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.71

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.71
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.32

Kartki dla
Śr. ligi 2.16

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.16
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 30.70

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.61

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.56
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Kaiserslautern 2026/2027 — 2. Bundesliga
Kaiserslautern zajmuje obecnie 4th w 2. Bundesliga z 15 punktami w 8 meczach (4W 3D 1L). Kaiserslautern strzelił 8 goli i stracił 4 — różnica bramek +4. Średnia 1.88 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Kaiserslautern na SmartBet.
Statystyki goli Kaiserslautern 2026/2027
Kaiserslautern średnio strzela 1.00 i traci 0.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 38% meczów. BTTS w 13% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Kaiserslautern 2026/2027
SmartBet generuje typy Kaiserslautern na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (38%), BTTS (13%) oraz gol Kaiserslautern (50%). Skuteczność u siebie: 75% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont Kaiserslautern 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 13% meczów Kaiserslautern. Czyste konta w 75% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Kaiserslautern 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Kaiserslautern. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 13% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 25%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.
Forma Kaiserslautern 2026/2027
Aktualna forma: WLWDW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - Kaiserslautern 2026/2027
Ile goli strzelił Kaiserslautern w sezonie 2026/2027?
Kaiserslautern strzelił 8 goli w 8 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (0.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Kaiserslautern w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 38% meczów Kaiserslautern — 3 z 8 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Kaiserslautern gra następny mecz?
Następny mecz Kaiserslautern to Nürnberg 24.10.2026 o 18:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Kaiserslautern i terminarz 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Kaiserslautern w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 13% meczów Kaiserslautern (1 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.
Jaki jest bilans Kaiserslautern u siebie w sezonie 2026/2027?
Kaiserslautern wygrał 3 z 4 meczów u siebie (75%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 1.50 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Kaiserslautern?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Kaiserslautern — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 2. Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +10 | 18 | |
3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +9 | 15 | |
4 | 8 | 4 | 3 | 1 | +4 | 15 | |
5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 14 | |
6 | 7 | 4 | 1 | 2 | +5 | 13 | |
7 | 7 | 2 | 4 | 1 | +2 | 10 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
10 | 7 | 2 | 2 | 3 | -1 | 8 | |
11 | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 | 8 | |
12 | 8 | 2 | 1 | 5 | -2 | 7 | |
13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
14 | 7 | 2 | 1 | 4 | -5 | 7 | |
15 | 7 | 2 | 1 | 4 | -6 | 7 | |
16 | 8 | 0 | 5 | 3 | -4 | 5 | |
17 | 7 | 1 | 2 | 4 | -6 | 5 | |
18 | 7 | 1 | 2 | 4 | -8 | 5 |
Informacje o Kaiserslautern
Oficjalna nazwa klubu
Kaiserslautern
Skrót
FCK
Kraj
Germany
Aktualny trener
Torsten Lieberknecht
Rok założenia
1900
Stadion
Fritz-Walter-Stadion
Adres stadionu
Fritz-Walter-Straße 1
Pojemność stadionu
49780
Inne drużyny 2. Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















