Eintracht Braunschweig

Eintracht Braunschweig Statystyki 2026/2027 2. Bundesliga

LWLDL

Następny mecz

2. Bundesliga2. Bundesliga
Eintracht Braunschweig

Eintracht Braunschweig

25.10.2026

Hannover 96

Hannover 96

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Bundesliga

Gole strzelone

/ Mecz
1.63
x

Śr. ligi 1.56

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.88
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

25%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

13% meczów

13%

Zła

Strzały

Na mecz

16.63

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.63

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

38%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.75

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.38

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Bundesliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Eintracht Braunschweig Attacking

2026/27

Legends

Eintracht Braunschweig
League average

Eintracht Braunschweig Defending

2026/27

Legends

Eintracht Braunschweig
League average

Eintracht Braunschweig — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.63
x

Śr. ligi 1.56

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
51 min
55 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
50%
63%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
25%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
25%
25%
Bez gola
25%
50%
38%

Eintracht Braunschweig — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.88
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
51 min
48 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
100%
88%
Powyżej 1.5 straconych
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
25%
25%
25%
Czyste konto
25%
0%
13%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Eintracht Braunschweig strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
31%
16 - 30 min
15%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
8%
61 - 75 min
15%
76 - 90 min
15%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
75%
63%
Powyżej 2.5
50%
50%
50%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
25%
25%
25%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
50%
50%
Oba zespoły nie strzelą
50%
50%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Eintracht Braunschweig

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.42

Średnia

Eintracht Braunschweig

Rzuty rożne dla

4.75/ Mecz
x

Śr. ligi 5.71

Bardzo zła

Eintracht Braunschweig

Rzuty rożne przeciw

6.25/ Mecz
x

Śr. ligi 5.71

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
100%
75%
Powyżej 8.5
50%
100%
75%
Powyżej 9.5
50%
100%
75%
Powyżej 10.5
50%
50%
50%
Powyżej 11.5
25%
50%
38%
Powyżej 12.5
25%
50%
38%

Statystyki kartek

Eintracht Braunschweig

Śr. łączne kartki

4.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Dobra

Eintracht Braunschweig

Kartki dla

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Dobra

Eintracht Braunschweig

Kartki przeciw

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
75%
88%
Powyżej 3.5
100%
50%
75%
Powyżej 4.5
100%
50%
75%
Powyżej 5.5
50%
50%
50%
Powyżej 6.5
25%
0%
13%

Statystyki strzałów

Eintracht Braunschweig

Śr. łączne strzały

32.13/ Mecz
x

Śr. ligi 30.70

Średnia

Eintracht Braunschweig

Śr. strzały celne

11.63/ Mecz
x

Śr. ligi 10.61

Średnia

Eintracht Braunschweig

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.56

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
100%
88%
Powyżej 7.5
50%
75%
63%
Powyżej 8.5
50%
75%
63%
Powyżej 9.5
50%
75%
63%
Powyżej 10.5
50%
75%
63%
Eintracht Braunschweig

Statystyki Eintracht Braunschweig 2026/2027 — 2. Bundesliga

Eintracht Braunschweig zajmuje obecnie 12th w 2. Bundesliga z 7 punktami w 8 meczach (2W 1D 5L). Eintracht Braunschweig strzelił 13 goli i stracił 15 — różnica bramek -2. Średnia 0.88 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Eintracht Braunschweig na SmartBet.

Statystyki goli Eintracht Braunschweig 2026/2027

Eintracht Braunschweig średnio strzela 1.63 i traci 1.88 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.75 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety Eintracht Braunschweig 2026/2027

SmartBet generuje typy Eintracht Braunschweig na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Eintracht Braunschweig (63%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.

Statystyki BTTS i czystych kont Eintracht Braunschweig 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Eintracht Braunschweig. Czyste konta w 13% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Eintracht Braunschweig 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Eintracht Braunschweig. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.

Forma Eintracht Braunschweig 2026/2027

Aktualna forma: LDLWL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.

Najczęściej zadawane pytania - Eintracht Braunschweig 2026/2027

Ile goli strzelił Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027?

Eintracht Braunschweig strzelił 13 goli w 8 meczach — średnio 1.63 na mecz. Stracił 15 (1.88 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Eintracht Braunschweig — 4 z 8 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Eintracht Braunschweig gra następny mecz?

Następny mecz Eintracht Braunschweig to Hannover 96 25.10.2026 o 12:30 (Eintracht-Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Eintracht Braunschweig i terminarz 2. Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Eintracht Braunschweig (4 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.

Jaki jest bilans Eintracht Braunschweig u siebie w sezonie 2026/2027?

Eintracht Braunschweig wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.50 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Eintracht Braunschweig?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Eintracht Braunschweig — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Bundesliga

Go to 2. Bundesliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8710+1122
2
8530+1018
3
8431+915
4
8431+415
5
8422014
6
7412+513
7
7241+210
8
8233-19
9
8233-19
10
7223-18
11
7223-38
12
8215-27
13
8215-47
14
7214-57
15
7214-67
16
8053-45
17
7124-65
18
7124-85
Nadchodzące
25 paź
H
Hannover 96Hannover 96
6 lis
H
Energie CottbusEnergie Cottbus
21 lis
A
NürnbergNürnberg
29 lis
H
VfL WolfsburgVfL Wolfsburg

Informacje o Eintracht Braunschweig

Oficjalna nazwa klubu

Eintracht Braunschweig

Skrót

EBR

Kraj

Germany

Aktualny trener

Lars Kornetka

Rok założenia

1895

Stadion

Eintracht-Stadion

Adres stadionu

Hamburger Straße 210

Pojemność stadionu

23325

Mecze
Typy
Value Bets
Generator