Karlsruher SC

Karlsruher SC Statystyki 2026/2027 2. Bundesliga

LLLDL

Następny mecz

2. Bundesliga2. Bundesliga
Karlsruher SC

Karlsruher SC

Dzisiaj

Darmstadt 98

Darmstadt 98

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Bundesliga

Gole strzelone

/ Mecz
0.86
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

14%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

57%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

43%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

14% meczów

14%

Zła

Strzały

Na mecz

16.86

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.86

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

57%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.00

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.86

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Bundesliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Karlsruher SC Attacking

2026/27

Legends

Karlsruher SC
League average

Karlsruher SC Defending

2026/27

Legends

Karlsruher SC
League average

Karlsruher SC — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.86
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
134 min
105 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
33%
43%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
33%
43%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
67%
57%

Karlsruher SC — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
36 min
68 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
67%
86%
Powyżej 1.5 straconych
50%
67%
57%
Powyżej 2.5 straconych
50%
0%
29%
Czyste konto
0%
33%
14%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Karlsruher SC strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
33%
16 - 30 min
17%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
67%
86%
Powyżej 1.5
75%
67%
71%
Powyżej 2.5
75%
33%
57%
Powyżej 3.5
25%
33%
29%
Powyżej 4.5
25%
0%
14%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
33%
43%
Oba zespoły nie strzelą
50%
67%
57%

Statystyki rzutów rożnych

Karlsruher SC

Śr. łączne rzuty rożne

12.29/ Mecz
x

Śr. ligi 11.42

Średnia

Karlsruher SC

Rzuty rożne dla

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.71

Bardzo dobra

Karlsruher SC

Rzuty rożne przeciw

5.29/ Mecz
x

Śr. ligi 5.71

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
67%
71%
Powyżej 8.5
75%
67%
71%
Powyżej 9.5
75%
67%
71%
Powyżej 10.5
75%
67%
71%
Powyżej 11.5
75%
67%
71%
Powyżej 12.5
50%
67%
57%

Statystyki kartek

Karlsruher SC

Śr. łączne kartki

3.71/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Zła

Karlsruher SC

Kartki dla

1.86/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Zła

Karlsruher SC

Kartki przeciw

1.86/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
100%
86%
Powyżej 3.5
25%
67%
43%
Powyżej 4.5
0%
67%
29%
Powyżej 5.5
0%
67%
29%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Karlsruher SC

Śr. łączne strzały

32.43/ Mecz
x

Śr. ligi 30.70

Średnia

Karlsruher SC

Śr. strzały celne

12.29/ Mecz
x

Śr. ligi 10.61

Bardzo dobra

Karlsruher SC

Śr. skuteczność strzałów

38%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.56

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
100%
86%
Powyżej 7.5
75%
100%
86%
Powyżej 8.5
75%
100%
86%
Powyżej 9.5
75%
100%
86%
Powyżej 10.5
75%
100%
86%
Karlsruher SC

Statystyki Karlsruher SC 2026/2027 — 2. Bundesliga

Karlsruher SC zajmuje obecnie 18th w 2. Bundesliga z 5 punktami w 7 meczach (1W 2D 4L). Karlsruher SC strzelił 6 goli i stracił 14 — różnica bramek -8. Średnia 0.71 pkt na mecz plasuje zespół na 17th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Karlsruher SC na SmartBet.

Statystyki goli Karlsruher SC 2026/2027

Karlsruher SC średnio strzela 0.86 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 57% meczów. BTTS w 43% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.50 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Karlsruher SC 2026/2027

SmartBet generuje typy Karlsruher SC na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (57%), BTTS (43%) oraz gol Karlsruher SC (43%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.

Statystyki BTTS i czystych kont Karlsruher SC 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 43% meczów Karlsruher SC. Czyste konta w 14% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Karlsruher SC 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 86% meczów Karlsruher SC. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 29% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 43%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.

Forma Karlsruher SC 2026/2027

Aktualna forma: LDLLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.

Najczęściej zadawane pytania - Karlsruher SC 2026/2027

Ile goli strzelił Karlsruher SC w sezonie 2026/2027?

Karlsruher SC strzelił 6 goli w 7 meczach — średnio 0.86 na mecz. Stracił 14 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Karlsruher SC w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 57% meczów Karlsruher SC — 4 z 7 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Karlsruher SC gra następny mecz?

Następny mecz Karlsruher SC to Darmstadt 98 18.10.2026 o 11:30 (Wildparkstadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Karlsruher SC i terminarz 2. Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Karlsruher SC w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 43% meczów Karlsruher SC (3 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.

Jaki jest bilans Karlsruher SC u siebie w sezonie 2026/2027?

Karlsruher SC wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 0 i przegrał 3. Średnio strzela 1.00 i traci 2.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Karlsruher SC?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Karlsruher SC — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Bundesliga

Go to 2. Bundesliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8710+1122
2
8530+1018
3
8431+915
4
8431+415
5
8422014
6
7412+513
7
7241+210
8
8233-19
9
8233-19
10
7223-18
11
7223-38
12
8215-27
13
8215-47
14
7214-57
15
7214-67
16
8053-45
17
7124-65
18
7124-85
Nadchodzące
18 paź
H
Darmstadt 98Darmstadt 98
24 paź
A
MagdeburgMagdeburg
31 paź
H
FC HeidenheimFC Heidenheim
8 lis
A
VfL Bochum 1848VfL Bochum 1848

Informacje o Karlsruher SC

Oficjalna nazwa klubu

Karlsruher SC

Skrót

KSC

Kraj

Germany

Aktualny trener

Maximilian Senft

Rok założenia

1898

Stadion

Wildparkstadion

Adres stadionu

Adenauerring 17

Pojemność stadionu

35000

Inne drużyny 2. Bundesliga

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator