
Następny mecz
2. Bundesliga
Osnabrück
06.09.2026

Eintracht Braunschweig
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 2. Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.80
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.80
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
33%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
40%
DobraCzyste konta
33% meczów
33%
DobraStrzały
Na mecz
15.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.33
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.33
ŚredniaOsnabrück Attacking
2026/27
Legends
Osnabrück Defending
2026/27
Legends
Osnabrück — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.80
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Osnabrück — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.80
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Osnabrück strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.52

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.76

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.76
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.15

Kartki dla
Śr. ligi 2.08

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.08
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 32.00

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.56

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.00
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Osnabrück 2026/2027 — 2. Bundesliga
Osnabrück zajmuje obecnie 14th w 2. Bundesliga z 3 punktami w 3 meczach (1W 0D 2L). Osnabrück strzelił 4 goli i stracił 7 — różnica bramek -3. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Osnabrück na SmartBet.
Statystyki goli Osnabrück 2026/2027
Osnabrück średnio strzela 1.33 i traci 2.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Osnabrück 2026/2027
SmartBet generuje typy Osnabrück na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (33%) oraz gol Osnabrück (67%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont Osnabrück 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Osnabrück. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Osnabrück 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Osnabrück. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.
Forma Osnabrück 2026/2027
Aktualna forma: LLW — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - Osnabrück 2026/2027
Ile goli strzelił Osnabrück w sezonie 2026/2027?
Osnabrück strzelił 4 goli w 3 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 7 (2.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Osnabrück w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów Osnabrück — 2 z 3 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Osnabrück gra następny mecz?
Następny mecz Osnabrück to Eintracht Braunschweig 06.09.2026 o 11:30 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Osnabrück i terminarz 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Osnabrück w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Osnabrück (1 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.
Jaki jest bilans Osnabrück u siebie w sezonie 2026/2027?
Osnabrück wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Osnabrück?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Osnabrück — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 2. Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | +8 | 9 | |
2 | 3 | 3 | 0 | 0 | +6 | 9 | |
3 | 3 | 2 | 1 | 0 | +4 | 7 | |
4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |
6 | 3 | 1 | 2 | 0 | +1 | 5 | |
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | |
8 | 3 | 1 | 1 | 1 | -2 | 4 | |
9 | 3 | 1 | 0 | 2 | +2 | 3 | |
10 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | |
11 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | |
12 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | |
13 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | |
14 | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 | 3 | |
15 | 3 | 1 | 0 | 2 | -4 | 3 | |
16 | 3 | 0 | 2 | 1 | -1 | 2 | |
17 | 3 | 0 | 2 | 1 | -2 | 2 | |
18 | 3 | 0 | 1 | 2 | -2 | 1 |
Informacje o Osnabrück
Oficjalna nazwa klubu
Osnabrück
Skrót
Kraj
Germany
Aktualny trener
Timo Schultz
Rok założenia
1899
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny 2. Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















