
Następny mecz
2. Bundesliga
VfL Bochum 1848
23.10.2026

VfL Wolfsburg
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 2. Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.56
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.56
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
25%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
25%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
38%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
55%
Bardzo dobraCzyste konta
13% meczów
13%
ZłaStrzały
Na mecz
15.25
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.25
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
5.75
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
3.13
DobraStatystyki drużyny
2026/2027 • 2. Bundesliga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
VfL Bochum 1848 Attacking
2026/27
Legends
VfL Bochum 1848 Defending
2026/27
Legends
VfL Bochum 1848 — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.56
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
VfL Bochum 1848 — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.56
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy VfL Bochum 1848 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.42

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.71

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.71
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.32

Kartki dla
Śr. ligi 2.16

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.16
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 30.70

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.61

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.56
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki VfL Bochum 1848 2026/2027 — 2. Bundesliga
VfL Bochum 1848 zajmuje obecnie 13th w 2. Bundesliga z 7 punktami w 8 meczach (2W 1D 5L). VfL Bochum 1848 strzelił 5 goli i stracił 9 — różnica bramek -4. Średnia 0.88 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy VfL Bochum 1848 na SmartBet.
Statystyki goli VfL Bochum 1848 2026/2027
VfL Bochum 1848 średnio strzela 0.63 i traci 1.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 25% meczów. BTTS w 38% spotkań. U siebie: 0.25 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.25 straconych.
Typy i value bety VfL Bochum 1848 2026/2027
SmartBet generuje typy VfL Bochum 1848 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (25%), BTTS (38%) oraz gol VfL Bochum 1848 (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont VfL Bochum 1848 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 38% meczów VfL Bochum 1848. Czyste konta w 13% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy VfL Bochum 1848 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów VfL Bochum 1848. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.
Forma VfL Bochum 1848 2026/2027
Aktualna forma: WDLLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - VfL Bochum 1848 2026/2027
Ile goli strzelił VfL Bochum 1848 w sezonie 2026/2027?
VfL Bochum 1848 strzelił 5 goli w 8 meczach — średnio 0.63 na mecz. Stracił 9 (1.13 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli VfL Bochum 1848 w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 25% meczów VfL Bochum 1848 — 2 z 8 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy VfL Bochum 1848 gra następny mecz?
Następny mecz VfL Bochum 1848 to VfL Wolfsburg 23.10.2026 o 16:30 (Vonovia Ruhrstadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze VfL Bochum 1848 i terminarz 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS VfL Bochum 1848 w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 38% meczów VfL Bochum 1848 (3 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.
Jaki jest bilans VfL Bochum 1848 u siebie w sezonie 2026/2027?
VfL Bochum 1848 wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 0.25 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze VfL Bochum 1848?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz VfL Bochum 1848 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 2. Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +10 | 18 | |
3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +9 | 15 | |
4 | 8 | 4 | 3 | 1 | +4 | 15 | |
5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 14 | |
6 | 7 | 4 | 1 | 2 | +5 | 13 | |
7 | 7 | 2 | 4 | 1 | +2 | 10 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
10 | 7 | 2 | 2 | 3 | -1 | 8 | |
11 | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 | 8 | |
12 | 8 | 2 | 1 | 5 | -2 | 7 | |
13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
14 | 7 | 2 | 1 | 4 | -5 | 7 | |
15 | 7 | 2 | 1 | 4 | -6 | 7 | |
16 | 8 | 0 | 5 | 3 | -4 | 5 | |
17 | 7 | 1 | 2 | 4 | -6 | 5 | |
18 | 7 | 1 | 2 | 4 | -8 | 5 |
Informacje o VfL Bochum 1848
Oficjalna nazwa klubu
VfL Bochum 1848
Skrót
BOC
Kraj
Germany
Aktualny trener
Uwe Rösler
Rok założenia
1848
Stadion
Vonovia Ruhrstadion
Adres stadionu
Castropher Straße 145
Pojemność stadionu
27559
Inne drużyny 2. Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027
















