
Następny mecz
2. Bundesliga
DSC Arminia Bielefeld
Dzisiaj

St. Pauli
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 2. Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.80
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.80
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
51%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
17.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
6.33
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
6.00
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.33
ŚredniaSt. Pauli Attacking
2026/27
Legends
St. Pauli Defending
2026/27
Legends
St. Pauli — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.80
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
St. Pauli — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.80
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy St. Pauli strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.52

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.76

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.76
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.15

Kartki dla
Śr. ligi 2.08

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.08
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 32.00

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.56

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.00
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki St. Pauli 2026/2027 — 2. Bundesliga
St. Pauli zajmuje obecnie 16th w 2. Bundesliga z 2 punktami w 3 meczach (0W 2D 1L). St. Pauli strzelił 4 goli i stracił 5 — różnica bramek -1. Średnia 0.67 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy St. Pauli na SmartBet.
Statystyki goli St. Pauli 2026/2027
St. Pauli średnio strzela 1.33 i traci 1.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety St. Pauli 2026/2027
SmartBet generuje typy St. Pauli na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (100%) oraz gol St. Pauli (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont St. Pauli 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów St. Pauli. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy St. Pauli 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów St. Pauli. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.
Forma St. Pauli 2026/2027
Aktualna forma: DDL — 0W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - St. Pauli 2026/2027
Ile goli strzelił St. Pauli w sezonie 2026/2027?
St. Pauli strzelił 4 goli w 3 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 5 (1.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli St. Pauli w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów St. Pauli — 2 z 3 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy St. Pauli gra następny mecz?
Następny mecz St. Pauli to DSC Arminia Bielefeld 04.09.2026 o 16:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze St. Pauli i terminarz 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS St. Pauli w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów St. Pauli (3 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.
Jaki jest bilans St. Pauli u siebie w sezonie 2026/2027?
St. Pauli wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze St. Pauli?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz St. Pauli — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 2. Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | +8 | 9 | |
2 | 3 | 3 | 0 | 0 | +6 | 9 | |
3 | 3 | 2 | 1 | 0 | +4 | 7 | |
4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |
6 | 3 | 1 | 2 | 0 | +1 | 5 | |
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | |
8 | 3 | 1 | 1 | 1 | -2 | 4 | |
9 | 3 | 1 | 0 | 2 | +2 | 3 | |
10 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | |
11 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | |
12 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | |
13 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | |
14 | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 | 3 | |
15 | 3 | 1 | 0 | 2 | -4 | 3 | |
16 | 3 | 0 | 2 | 1 | -1 | 2 | |
17 | 3 | 0 | 2 | 1 | -2 | 2 | |
18 | 3 | 0 | 1 | 2 | -2 | 1 |
Informacje o St. Pauli
Oficjalna nazwa klubu
St. Pauli
Skrót
PAU
Kraj
Germany
Aktualny trener
Marcel Rapp
Rok założenia
1910
Stadion
Millerntor-Stadion
Adres stadionu
Harald-Stender-Platz 1
Pojemność stadionu
29546
Inne drużyny 2. Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















