
Następny mecz
2. Bundesliga
Hertha BSC
06.09.2026

Magdeburg
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 2. Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.80
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.80
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
48%
DobraCzyste konta
67% meczów
67%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
12.33
DobraStrzały celne
Na mecz
3.67
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
6.00
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
3.67
DobraMagdeburg Attacking
2026/27
Legends
Magdeburg Defending
2026/27
Legends
Magdeburg — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.80
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Magdeburg — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.80
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Magdeburg strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.52

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.76

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.76
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.15

Kartki dla
Śr. ligi 2.08

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.08
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 32.00

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.56

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.00
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Magdeburg 2026/2027 — 2. Bundesliga
Magdeburg zajmuje obecnie 5th w 2. Bundesliga z 6 punktami w 3 meczach (2W 0D 1L). Magdeburg strzelił 6 goli i stracił 6 — różnica bramek 0. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Magdeburg na SmartBet.
Statystyki goli Magdeburg 2026/2027
Magdeburg średnio strzela 2.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 3.00 strzelonych · 0.00 straconych.
Typy i value bety Magdeburg 2026/2027
SmartBet generuje typy Magdeburg na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (33%) oraz gol Magdeburg (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont Magdeburg 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Magdeburg. Czyste konta w 67% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Magdeburg 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Magdeburg. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.
Forma Magdeburg 2026/2027
Aktualna forma: LWW — 2W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - Magdeburg 2026/2027
Ile goli strzelił Magdeburg w sezonie 2026/2027?
Magdeburg strzelił 6 goli w 3 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 6 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Magdeburg w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów Magdeburg — 2 z 3 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Magdeburg gra następny mecz?
Następny mecz Magdeburg to Hertha BSC 06.09.2026 o 11:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Magdeburg i terminarz 2. Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Magdeburg w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Magdeburg (1 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.
Jaki jest bilans Magdeburg u siebie w sezonie 2026/2027?
Magdeburg wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.50 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Magdeburg?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Magdeburg — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 2. Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | +8 | 9 | |
2 | 3 | 3 | 0 | 0 | +6 | 9 | |
3 | 3 | 2 | 1 | 0 | +4 | 7 | |
4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |
6 | 3 | 1 | 2 | 0 | +1 | 5 | |
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | |
8 | 3 | 1 | 1 | 1 | -2 | 4 | |
9 | 3 | 1 | 0 | 2 | +2 | 3 | |
10 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | |
11 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | |
12 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | |
13 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | |
14 | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 | 3 | |
15 | 3 | 1 | 0 | 2 | -4 | 3 | |
16 | 3 | 0 | 2 | 1 | -1 | 2 | |
17 | 3 | 0 | 2 | 1 | -2 | 2 | |
18 | 3 | 0 | 1 | 2 | -2 | 1 |
Informacje o Magdeburg
Oficjalna nazwa klubu
Magdeburg
Skrót
Kraj
Germany
Aktualny trener
Petrik Sander
Rok założenia
1965
Stadion
MDCC-Arena
Adres stadionu
Friedrich-Ebert-Straße 69
Pojemność stadionu
30096
Inne drużyny 2. Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















