05.09.2026

2 - 2

Zakończony
Lucas Loockx
3.25
0.25

Statystyki meczu

Jong GentRSCA Futures U23
46%

Posiadanie piłki

54%
12

Strzały

20
x
x
4

Strzały celne

7
x
x
1

Stworzone duże szanse

1
x
x
1

Rzuty rożne

7
x
x
15

Faule

13
x
x
2

Spalone

1
x
x
81%

Skuteczność podań

87%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

RSCA Futures U23Jong Gent
2. połowa

90+2'

2-2
Enzo SternalMohamed Abdellaoui

90+2'

Enzo Sternal

85'

Rami LougmaniCheck Koité

78'

Noah LaghmichAbubakar Abdullahi

68'

Mohamed AbdellaouiJoël Kana

68'

Terry Van De VenWillsem Boussaid

65'

Loris PirotteDaniel Wisdom

65'

Jemiah UmoluMoctar Diop

46'

Trey KongoloMamadou Diallo

46'

Victor VandenbrouckeMatisse Samoise 
1. połowa

42'

Preben Blondeel

13'

2-1
Ruslan Vydysh

8'

1-1
Enzo SternalCheck Koité

1'

1-0
Abubakar Abdullahi

Typy na Jong Gent vs RSCA Futures U23

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

91

Premium feature

Kursy6.47% EV1.17
83

Premium feature

Kursy3.75% EV1.25
82

Premium feature

Kursy4.96% EV1.28
79

Premium feature

Kursy14.55% EV1.45

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Jong Gent

Jong Gent

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Jong Gent

Jong Gent

Jong Gent

3

Rozegrane mecze

RSCA Futures U23

1

Wygrane Jon

1

Remisy

1

Wygrane RSC

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23

Statystyki H2H

Śr. goli

2.67

3 meczów

Gospodarz1.33
x
Gość1.33
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

67%

3 meczów

Gospodarz2/3
x
Gość3/3
x

Ost. 5: 2/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Jong GentRSCA Futures U23

Powyżej 0.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

3/3

1.03

Kursy

Jong GentRSCA Futures U23

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

3/3

Jong GentRSCA Futures U23
Funkcja Premium

100%

3/3

1.28

Kursy

Jong GentRSCA Futures U23
Funkcja Premium

100%

3/3

1.24

Kursy

RSCA Futures U23
Funkcja Premium

100%

3/3

1.25

Kursy

Widzisz 2 z 14 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

RSCA Futures U23 i Jong Gent strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jong Gent0.00Gole / Mecz
x

Jon U siebie

RSCA Futures U230.00Gole / Mecz
x

RSC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Jong GentJon
RSCA Futures U23RSC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Jon i RSC.

Gole stracone przez drużynę

RSCA Futures U23 i Jong Gent tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jong Gent0.00Stracone / Mecz
x

Jon U siebie

RSCA Futures U230.00Stracone / Mecz
x

RSC Na wyjeździe

Stracone na mecz
Jong GentJon
RSCA Futures U23RSC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Jon i RSC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Jong GentJon
RSCA Futures U23RSC
Średnia
Powyżej 0.5
97%
98%
98%
Powyżej 1.5
93%
88%
91%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Jong GentJon
RSCA Futures U23RSC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Jong GentRSCA Futures U23

Śr. łączne rzuty rożne

Jong Gent

Jong Gent - Rożne zdobyte

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Jong GentJon
RSCA Futures U23RSC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jong GentRSCA Futures U23

Śr. łączne kartki

Jong Gent

Jong Gent - Kartki zdobyte

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 - Kartki zdobyte

Kartki
Jong GentJon
RSCA Futures U23RSC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jong GentRSCA Futures U23

Śr. łączne strzały

27.90/ Mecz
x

Śr. ligi 26.49

Średnia

Jong Gent

Jong Gent - Strzały celne

3.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.70

Bardzo zła

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 - Strzały celne

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.70

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Jong Gent vs RSCA Futures U23 Statystyki i H2H - Challenger Pro League, 05 września 2026

Jong Gent podejmuje RSCA Futures U23 w sobota 5 września w rozgrywkach Challenger Pro League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy RSCA Futures U23 zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 3 spotkaniach Jong Gent i RSCA Futures U23 zmierzyły się 3 razy: Jong Gent wygrał 1, RSCA Futures U23 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między Jong Gent a RSCA Futures U23. Jong Gent strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a RSCA Futures U23 1.30.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Challenger Pro League.

Jong Gent vs RSCA Futures U23 mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Jong Gent vs RSCA Futures U23 mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.67 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Jong Gent strzelają średnio 1.10 gola i tracą 2.30 na mecz, a RSCA Futures U23 strzelają 1.30 i tracą 2.20. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Jong Gent vs RSCA Futures U23?

Jong Gent i RSCA Futures U23 zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Jong Gent wygrał 1, RSCA Futures U23 wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: RSCA Futures U23 1-2 Jong Gent (17 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Jong Gent vs RSCA Futures U23?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (91%). Najlepszy typ na gole drużyny: RSCA Futures U23 poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Challenger Pro League.

Tabela Challenger Pro League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Jong Gent Zwycięstwo

2.15

RSCA Futures U23 Zwycięstwo

3.14

Remis

3.76
98

Powyżej 0.5 Goli

1.03
91

Powyżej 1.5 Goli

1.17

Powyżej 2.5 Goli

1.57

Powyżej 3.5 Goli

2.45

Obie Drużyny Strzelą

1.50

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.50
Mecze
Typy
Value Bets
Generator