
Następny mecz
Challenger Pro League
Jong KRC Genk U23
06.11.2026

Jong Gent
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Challenger Pro League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.54
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.54
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
38%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
38%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
DobraCzyste konta
25% meczów
25%
ŚredniaStrzały
Na mecz
10.75
DobraStrzały celne
Na mecz
4.13
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
38%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.25
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Challenger Pro League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Jong Gent Attacking
2026/27
Legends
Jong Gent Defending
2026/27
Legends
Jong Gent — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.54
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Jong Gent — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.54
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Jong Gent strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.87

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.93

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.93
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.14

Kartki dla
Śr. ligi 2.07

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.07
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.49

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.40

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 35.49
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Jong Gent 2026/2027 — Challenger Pro League
Jong Gent zajmuje obecnie 9th w Challenger Pro League z 11 punktami w 8 meczach (3W 2D 3L). Jong Gent strzelił 11 goli i stracił 13 — różnica bramek -2. Średnia 1.38 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Jong Gent na SmartBet.
Statystyki goli Jong Gent 2026/2027
Jong Gent średnio strzela 1.38 i traci 1.63 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 38% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Jong Gent 2026/2027
SmartBet generuje typy Jong Gent na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (38%) oraz gol Jong Gent (63%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.
Statystyki BTTS i czystych kont Jong Gent 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Jong Gent. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Jong Gent 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Jong Gent. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.
Forma Jong Gent 2026/2027
Aktualna forma: LDWLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.
Najczęściej zadawane pytania - Jong Gent 2026/2027
Ile goli strzelił Jong Gent w sezonie 2026/2027?
Jong Gent strzelił 11 goli w 8 meczach — średnio 1.38 na mecz. Stracił 13 (1.63 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Jong Gent w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Jong Gent — 4 z 8 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Jong Gent gra następny mecz?
Następny mecz Jong Gent to Jong KRC Genk U23 06.11.2026 o 19:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Jong Gent i terminarz Challenger Pro League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Jong Gent w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Jong Gent (3 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.
Jaki jest bilans Jong Gent u siebie w sezonie 2026/2027?
Jong Gent wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.75 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Jong Gent?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Jong Gent — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Challenger Pro League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 8 | 0 | 1 | +16 | 24 | |
2 | 9 | 6 | 1 | 2 | +8 | 19 | |
3 | 8 | 5 | 0 | 3 | +6 | 15 | |
4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 15 | |
5 | 8 | 5 | 0 | 3 | -1 | 15 | |
6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +4 | 13 | |
7 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
8 | 9 | 4 | 0 | 5 | -1 | 12 | |
9 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
10 | 9 | 2 | 3 | 4 | -3 | 9 | |
11 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
12 | 9 | 2 | 2 | 5 | -4 | 8 | |
13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
14 | 9 | 1 | 2 | 6 | -9 | 5 | |
15 | 8 | 1 | 1 | 6 | -9 | 4 |
Informacje o Jong Gent
Oficjalna nazwa klubu
Jong Gent
Skrót
Kraj
Belgium
Aktualny trener
Thomas Matton
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny Challenger Pro League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027












