Sporting Hasselt

Sporting Hasselt Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

WWLWL

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
Sporting Hasselt

Sporting Hasselt

06.11.2026

Patro Eisden Maasmechelen

Patro Eisden Maasmechelen

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.54

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.63
x

Śr. ligi 1.54

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

63%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

38%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

16.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.75

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

38%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.63

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Sporting Hasselt Attacking

2026/27

Legends

Sporting Hasselt
League average

Sporting Hasselt Defending

2026/27

Legends

Sporting Hasselt
League average

Sporting Hasselt — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.54

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
273 min
41 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
33%
80%
63%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
60%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
40%
25%
Bez gola
67%
20%
38%

Sporting Hasselt — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.63
x

Śr. ligi 1.54

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
45 min
55 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
80%
75%
Powyżej 1.5 straconych
33%
60%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
60%
38%
Czyste konto
33%
20%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Sporting Hasselt strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
25%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
8%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
33%
80%
63%
Powyżej 2.5
0%
80%
50%
Powyżej 3.5
0%
40%
25%
Powyżej 4.5
0%
40%
25%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
60%
38%
Oba zespoły nie strzelą
100%
40%
62%

Statystyki rzutów rożnych

Sporting Hasselt

Śr. łączne rzuty rożne

10.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.87

Średnia

Sporting Hasselt

Rzuty rożne dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Średnia

Sporting Hasselt

Rzuty rożne przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
60%
75%
Powyżej 8.5
67%
60%
63%
Powyżej 9.5
67%
60%
63%
Powyżej 10.5
33%
40%
38%
Powyżej 11.5
33%
20%
25%
Powyżej 12.5
33%
20%
25%

Statystyki kartek

Sporting Hasselt

Śr. łączne kartki

4.25/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Średnia

Sporting Hasselt

Kartki dla

2.63/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo dobra

Sporting Hasselt

Kartki przeciw

1.63/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
80%
88%
Powyżej 3.5
100%
60%
75%
Powyżej 4.5
33%
60%
50%
Powyżej 5.5
33%
20%
25%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Sporting Hasselt

Śr. łączne strzały

30.88/ Mecz
x

Śr. ligi 26.49

Bardzo dobra

Sporting Hasselt

Śr. strzały celne

11.38/ Mecz
x

Śr. ligi 9.40

Bardzo dobra

Sporting Hasselt

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.49

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
33%
80%
63%
Powyżej 9.5
33%
80%
63%
Powyżej 10.5
33%
60%
50%
Sporting Hasselt

Statystyki Sporting Hasselt 2026/2027 — Challenger Pro League

Sporting Hasselt zajmuje obecnie 5th w Challenger Pro League z 15 punktami w 8 meczach (5W 0D 3L). Sporting Hasselt strzelił 12 goli i stracił 13 — różnica bramek -1. Średnia 1.88 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Sporting Hasselt na SmartBet.

Statystyki goli Sporting Hasselt 2026/2027

Sporting Hasselt średnio strzela 1.50 i traci 1.63 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 38% spotkań. U siebie: 0.33 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 2.20 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Sporting Hasselt 2026/2027

SmartBet generuje typy Sporting Hasselt na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (38%) oraz gol Sporting Hasselt (63%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 80%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont Sporting Hasselt 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Sporting Hasselt. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Sporting Hasselt 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Sporting Hasselt. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 25%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma Sporting Hasselt 2026/2027

Aktualna forma: LWLWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 4W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - Sporting Hasselt 2026/2027

Ile goli strzelił Sporting Hasselt w sezonie 2026/2027?

Sporting Hasselt strzelił 12 goli w 8 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 13 (1.63 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Sporting Hasselt w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Sporting Hasselt — 4 z 8 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Sporting Hasselt gra następny mecz?

Następny mecz Sporting Hasselt to Patro Eisden Maasmechelen 06.11.2026 o 19:00 (Stedelijk Sportstadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Sporting Hasselt i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Sporting Hasselt w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Sporting Hasselt (3 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans Sporting Hasselt u siebie w sezonie 2026/2027?

Sporting Hasselt wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 0.33 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Sporting Hasselt?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Sporting Hasselt — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
9612+819
3
8503+615
4
8503015
5
8503-115
6
8413+413
7
8413+213
8
9405-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
9225-48
13
8224-48
14
9126-95
15
8116-94

Informacje o Sporting Hasselt

Oficjalna nazwa klubu

Sporting Hasselt

Skrót

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Jo Christiaens

Rok założenia

1927

Stadion

Stedelijk Sportstadion

Adres stadionu

Oude Kuringerbaan 123

Pojemność stadionu

8800

Mecze
Typy
Value Bets
Generator