KSC Lokeren

KSC Lokeren Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

LWDWL

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
KSC Lokeren

KSC Lokeren

08.11.2026

Dender

Dender

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.54

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

63%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

63%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

60%

Bardzo dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.75

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.50

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

13%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.50

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

KSC Lokeren Attacking

2026/27

Legends

KSC Lokeren
League average

KSC Lokeren Defending

2026/27

Legends

KSC Lokeren
League average

KSC Lokeren — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
51 min
40 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
75%
88%
Powyżej 1.5 goli drużyny
75%
50%
63%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
25%
13%
Bez gola
0%
25%
13%

KSC Lokeren — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.54

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
45 min
51 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
75%
75%
Powyżej 1.5 straconych
25%
75%
50%
Powyżej 2.5 straconych
25%
50%
38%
Czyste konto
25%
25%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy KSC Lokeren strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
50%
75%
63%
Powyżej 3.5
25%
50%
38%
Powyżej 4.5
25%
25%
25%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
50%
63%
Oba zespoły nie strzelą
25%
50%
37%

Statystyki rzutów rożnych

KSC Lokeren

Śr. łączne rzuty rożne

11.13/ Mecz
x

Śr. ligi 9.87

Dobra

KSC Lokeren

Rzuty rożne dla

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Bardzo dobra

KSC Lokeren

Rzuty rożne przeciw

4.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
50%
75%
Powyżej 9.5
75%
25%
50%
Powyżej 10.5
75%
25%
50%
Powyżej 11.5
75%
25%
50%
Powyżej 12.5
50%
0%
25%

Statystyki kartek

KSC Lokeren

Śr. łączne kartki

4.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo dobra

KSC Lokeren

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Średnia

KSC Lokeren

Kartki przeciw

2.88/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
100%
88%
Powyżej 3.5
75%
100%
88%
Powyżej 4.5
75%
25%
50%
Powyżej 5.5
50%
25%
38%
Powyżej 6.5
25%
0%
13%

Statystyki strzałów

KSC Lokeren

Śr. łączne strzały

25.75/ Mecz
x

Śr. ligi 26.49

Średnia

KSC Lokeren

Śr. strzały celne

10.25/ Mecz
x

Śr. ligi 9.40

Średnia

KSC Lokeren

Śr. skuteczność strzałów

40%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.49

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
75%
100%
88%
Powyżej 10.5
25%
50%
38%
KSC Lokeren

Statystyki KSC Lokeren 2026/2027 — Challenger Pro League

KSC Lokeren zajmuje obecnie 7th w Challenger Pro League z 13 punktami w 8 meczach (4W 1D 3L). KSC Lokeren strzelił 16 goli i stracił 14 — różnica bramek +2. Średnia 1.63 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy KSC Lokeren na SmartBet.

Statystyki goli KSC Lokeren 2026/2027

KSC Lokeren średnio strzela 2.00 i traci 1.75 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 2.25 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety KSC Lokeren 2026/2027

SmartBet generuje typy KSC Lokeren na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (63%) oraz gol KSC Lokeren (88%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont KSC Lokeren 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 63% meczów KSC Lokeren. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy KSC Lokeren 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów KSC Lokeren. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma KSC Lokeren 2026/2027

Aktualna forma: LWDWL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - KSC Lokeren 2026/2027

Ile goli strzelił KSC Lokeren w sezonie 2026/2027?

KSC Lokeren strzelił 16 goli w 8 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 14 (1.75 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli KSC Lokeren w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 63% meczów KSC Lokeren — 5 z 8 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy KSC Lokeren gra następny mecz?

Następny mecz KSC Lokeren to Dender 08.11.2026 o 18:15 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze KSC Lokeren i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS KSC Lokeren w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 63% meczów KSC Lokeren (5 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans KSC Lokeren u siebie w sezonie 2026/2027?

KSC Lokeren wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.75 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze KSC Lokeren?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz KSC Lokeren — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
9612+819
3
8503+615
4
8503015
5
8503-115
6
8413+413
7
8413+213
8
9405-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
9225-48
13
8224-48
14
9126-95
15
8116-94
Nadchodzące
8 lis
H
DenderDender
28 lis
H
K. Beerschot V.A.K. Beerschot V.A.
4 gru
A
RFC LiègeRFC Liège
13 gru
H
Club NXT U23Club NXT U23

Informacje o KSC Lokeren

Oficjalna nazwa klubu

KSC Lokeren

Skrót

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Stijn Vreven

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator