RFC Seraing

RFC Seraing Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

WWLDL

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
Royal Francs Borains

Royal Francs Borains

07.11.2026

RFC Seraing

RFC Seraing

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.54

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.78
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

56%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

42%

Dobra

Czyste konta

11% meczów

11%

Zła

Strzały

Na mecz

10.89

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.56

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

22%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.67

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.33

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

RFC Seraing Attacking

2026/27

Legends

RFC Seraing
League average

RFC Seraing Defending

2026/27

Legends

RFC Seraing
League average

RFC Seraing — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.54

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
75 min
60 min
68 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
75%
78%
Powyżej 1.5 goli drużyny
20%
75%
44%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
11%
Bez gola
20%
25%
22%

RFC Seraing — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.78
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
75 min
36 min
51 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
100%
89%
Powyżej 1.5 straconych
40%
100%
67%
Powyżej 2.5 straconych
0%
50%
22%
Czyste konto
20%
0%
11%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy RFC Seraing strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
25%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
8%
46 - 60 min
8%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
80%
100%
89%
Powyżej 2.5
40%
75%
56%
Powyżej 3.5
20%
75%
44%
Powyżej 4.5
0%
50%
22%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
75%
67%
Oba zespoły nie strzelą
40%
25%
33%

Statystyki rzutów rożnych

RFC Seraing

Śr. łączne rzuty rożne

8.56/ Mecz
x

Śr. ligi 9.87

Zła

RFC Seraing

Rzuty rożne dla

3.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Bardzo zła

RFC Seraing

Rzuty rożne przeciw

4.89/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
50%
56%
Powyżej 8.5
40%
25%
33%
Powyżej 9.5
20%
25%
22%
Powyżej 10.5
0%
25%
11%
Powyżej 11.5
0%
25%
11%
Powyżej 12.5
0%
25%
11%

Statystyki kartek

RFC Seraing

Śr. łączne kartki

5.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo dobra

RFC Seraing

Kartki dla

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Dobra

RFC Seraing

Kartki przeciw

2.89/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
80%
100%
89%
Powyżej 4.5
20%
100%
56%
Powyżej 5.5
20%
50%
33%
Powyżej 6.5
20%
0%
11%

Statystyki strzałów

RFC Seraing

Śr. łączne strzały

20.56/ Mecz
x

Śr. ligi 26.51

Bardzo zła

RFC Seraing

Śr. strzały celne

8.67/ Mecz
x

Śr. ligi 9.41

Średnia

RFC Seraing

Śr. skuteczność strzałów

42%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.50

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
75%
67%
Powyżej 7.5
60%
75%
67%
Powyżej 8.5
60%
50%
56%
Powyżej 9.5
60%
50%
56%
Powyżej 10.5
60%
0%
33%
RFC Seraing

Statystyki RFC Seraing 2026/2027 — Challenger Pro League

RFC Seraing zajmuje obecnie 13th w Challenger Pro League z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). RFC Seraing strzelił 12 goli i stracił 16 — różnica bramek -4. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy RFC Seraing na SmartBet.

Statystyki goli RFC Seraing 2026/2027

RFC Seraing średnio strzela 1.33 i traci 1.78 gola na mecz. Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.20 strzelonych · 1.20 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.50 straconych.

Typy i value bety RFC Seraing 2026/2027

SmartBet generuje typy RFC Seraing na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (56%), BTTS (67%) oraz gol RFC Seraing (78%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont RFC Seraing 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów RFC Seraing. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy RFC Seraing 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów RFC Seraing. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 56% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma RFC Seraing 2026/2027

Aktualna forma: LDLWW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - RFC Seraing 2026/2027

Ile goli strzelił RFC Seraing w sezonie 2026/2027?

RFC Seraing strzelił 12 goli w 9 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 16 (1.78 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli RFC Seraing w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 56% meczów RFC Seraing — 5 z 9 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy RFC Seraing gra następny mecz?

Następny mecz RFC Seraing to Royal Francs Borains 07.11.2026 o 15:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze RFC Seraing i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS RFC Seraing w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów RFC Seraing (6 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans RFC Seraing u siebie w sezonie 2026/2027?

RFC Seraing wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.20 i traci 1.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze RFC Seraing?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz RFC Seraing — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101

Informacje o RFC Seraing

Oficjalna nazwa klubu

RFC Seraing

Skrót

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Arnauld Mercier

Rok założenia

1901

Stadion

Stade du Pairay

Adres stadionu

Rue de la Boverie 255

Pojemność stadionu

8207

Inne drużyny Challenger Pro League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator