
Następny mecz
Challenger Pro League
RFC Liège
21.11.2026

RSCA Futures U23
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Challenger Pro League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.54
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.54
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
11%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
78%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
78%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
48%
DobraCzyste konta
11% meczów
11%
ZłaStrzały
Na mecz
12.11
DobraStrzały celne
Na mecz
4.11
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
22%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.44
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Challenger Pro League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
RFC Liège Attacking
2026/27
Legends
RFC Liège Defending
2026/27
Legends
RFC Liège — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.54
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
RFC Liège — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.54
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy RFC Liège strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.87

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.93

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.93
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.14

Kartki dla
Śr. ligi 2.07

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.07
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.51

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.41

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 35.50
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki RFC Liège 2026/2027 — Challenger Pro League
RFC Liège zajmuje obecnie 14th w Challenger Pro League z 5 punktami w 9 meczach (1W 2D 6L). RFC Liège strzelił 13 goli i stracił 22 — różnica bramek -9. Średnia 0.56 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy RFC Liège na SmartBet.
Statystyki goli RFC Liège 2026/2027
RFC Liège średnio strzela 1.44 i traci 2.44 gola na mecz. Over 2.5 pada w 78% meczów. BTTS w 78% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 2.75 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.20 straconych.
Typy i value bety RFC Liège 2026/2027
SmartBet generuje typy RFC Liège na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (78%), BTTS (78%) oraz gol RFC Liège (78%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.
Statystyki BTTS i czystych kont RFC Liège 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 78% meczów RFC Liège. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy RFC Liège 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 78% meczów RFC Liège. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 56% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.
Forma RFC Liège 2026/2027
Aktualna forma: DLLLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.
Najczęściej zadawane pytania - RFC Liège 2026/2027
Ile goli strzelił RFC Liège w sezonie 2026/2027?
RFC Liège strzelił 13 goli w 9 meczach — średnio 1.44 na mecz. Stracił 22 (2.44 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli RFC Liège w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 78% meczów RFC Liège — 7 z 9 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy RFC Liège gra następny mecz?
Następny mecz RFC Liège to RSCA Futures U23 21.11.2026 o 15:00 (Stade Rue de la Tonne). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze RFC Liège i terminarz Challenger Pro League.
Jaki jest wskaźnik BTTS RFC Liège w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 78% meczów RFC Liège (7 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.
Jaki jest bilans RFC Liège u siebie w sezonie 2026/2027?
RFC Liège wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 2.00 i traci 2.75 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze RFC Liège?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz RFC Liège — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Challenger Pro League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 8 | 0 | 1 | +16 | 24 | |
2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +9 | 19 | |
3 | 8 | 5 | 0 | 3 | +6 | 15 | |
4 | 8 | 5 | 0 | 3 | -1 | 15 | |
5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +4 | 13 | |
6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
7 | 9 | 4 | 0 | 5 | -1 | 12 | |
8 | 7 | 4 | 0 | 3 | -1 | 12 | |
9 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
10 | 9 | 2 | 3 | 4 | -3 | 9 | |
11 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
12 | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 | 8 | |
13 | 9 | 2 | 2 | 5 | -4 | 8 | |
14 | 9 | 1 | 2 | 6 | -9 | 5 | |
15 | 7 | 0 | 1 | 6 | -10 | 1 |
Informacje o RFC Liège
Oficjalna nazwa klubu
RFC Liège
Skrót
Kraj
Belgium
Aktualny trener
Gaëtan Englebert
Rok założenia
1892
Stadion
Stade Rue de la Tonne
Adres stadionu
Rue de la Tonne 80, Rocourt
Pojemność stadionu
8000
Inne drużyny Challenger Pro League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027












