RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

WLLLD

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
RSCA Futures U23

RSCA Futures U23

07.11.2026

Club NXT U23

Club NXT U23

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

13%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

13% meczów

13%

Zła

Strzały

Na mecz

12.50

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.38

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

38%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.50

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.75

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

RSCA Futures U23 Attacking

2026/27

Legends

RSCA Futures U23
League average

RSCA Futures U23 Defending

2026/27

Legends

RSCA Futures U23
League average

RSCA Futures U23 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
150 min
54 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
40%
100%
63%
Powyżej 1.5 goli drużyny
20%
67%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
60%
0%
38%

RSCA Futures U23 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
39 min
42 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
100%
88%
Powyżej 1.5 straconych
40%
100%
63%
Powyżej 2.5 straconych
20%
33%
25%
Czyste konto
20%
0%
13%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy RSCA Futures U23 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
40%
100%
63%
Powyżej 2.5
20%
100%
50%
Powyżej 3.5
20%
67%
38%
Powyżej 4.5
20%
33%
25%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
20%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
80%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

RSCA Futures U23

Śr. łączne rzuty rożne

9.75/ Mecz
x

Śr. ligi 9.87

Średnia

RSCA Futures U23

Rzuty rożne dla

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Dobra

RSCA Futures U23

Rzuty rożne przeciw

4.25/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
60%
67%
63%
Powyżej 9.5
40%
33%
38%
Powyżej 10.5
20%
33%
25%
Powyżej 11.5
20%
0%
13%
Powyżej 12.5
20%
0%
13%

Statystyki kartek

RSCA Futures U23

Śr. łączne kartki

5.38/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo dobra

RSCA Futures U23

Kartki dla

2.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo dobra

RSCA Futures U23

Kartki przeciw

2.63/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
67%
75%
Powyżej 3.5
60%
67%
63%
Powyżej 4.5
40%
67%
50%
Powyżej 5.5
40%
67%
50%
Powyżej 6.5
20%
33%
25%

Statystyki strzałów

RSCA Futures U23

Śr. łączne strzały

25.63/ Mecz
x

Śr. ligi 26.51

Średnia

RSCA Futures U23

Śr. strzały celne

9.38/ Mecz
x

Śr. ligi 9.41

Średnia

RSCA Futures U23

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.50

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
60%
67%
63%
Powyżej 9.5
40%
33%
38%
Powyżej 10.5
20%
33%
25%
RSCA Futures U23

Statystyki RSCA Futures U23 2026/2027 — Challenger Pro League

RSCA Futures U23 zajmuje obecnie 15th w Challenger Pro League z 1 punktami w 7 meczach (0W 1D 6L). RSCA Futures U23 strzelił 7 goli i stracił 17 — różnica bramek -10. Średnia 0.14 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy RSCA Futures U23 na SmartBet.

Statystyki goli RSCA Futures U23 2026/2027

RSCA Futures U23 średnio strzela 1.00 i traci 2.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.60 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 2.33 straconych.

Typy i value bety RSCA Futures U23 2026/2027

SmartBet generuje typy RSCA Futures U23 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol RSCA Futures U23 (63%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont RSCA Futures U23 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów RSCA Futures U23. Czyste konta w 13% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy RSCA Futures U23 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów RSCA Futures U23. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma RSCA Futures U23 2026/2027

Aktualna forma: LDLLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 4L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - RSCA Futures U23 2026/2027

Ile goli strzelił RSCA Futures U23 w sezonie 2026/2027?

RSCA Futures U23 strzelił 7 goli w 7 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 17 (2.43 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli RSCA Futures U23 w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów RSCA Futures U23 — 4 z 8 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy RSCA Futures U23 gra następny mecz?

Następny mecz RSCA Futures U23 to Club NXT U23 07.11.2026 o 15:00 (Lotto Park). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze RSCA Futures U23 i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS RSCA Futures U23 w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów RSCA Futures U23 (4 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans RSCA Futures U23 u siebie w sezonie 2026/2027?

RSCA Futures U23 wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 0 i przegrał 4. Średnio strzela 0.60 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze RSCA Futures U23?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz RSCA Futures U23 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101
Nadchodzące
7 lis
H
Club NXT U23Club NXT U23
21 lis
A
RFC LiègeRFC Liège
27 lis
A
Jong KRC Genk U23Jong KRC Genk U23
6 gru
H
DenderDender
12 gru
A
Sporting HasseltSporting Hasselt

Informacje o RSCA Futures U23

Oficjalna nazwa klubu

RSCA Futures U23

Skrót

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Karim Mokeddem

Rok założenia

Stadion

Lotto Park

Adres stadionu

Avenue Théo Verbeeck 2

Pojemność stadionu

21500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator