Excelsior Virton

Excelsior Virton Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

WLLDW

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
Excelsior Virton

Excelsior Virton

07.11.2026

K. Beerschot V.A.

K. Beerschot V.A.

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.54

Dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

63%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

38% meczów

38%

Dobra

Strzały

Na mecz

12.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.50

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

13%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.13

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.75

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Excelsior Virton Attacking

2026/27

Legends

Excelsior Virton
League average

Excelsior Virton Defending

2026/27

Legends

Excelsior Virton
League average

Excelsior Virton — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.54

Dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
40 min
72 min
51 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
100%
88%
Powyżej 1.5 goli drużyny
75%
25%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
75%
0%
38%
Bez gola
25%
0%
13%

Excelsior Virton — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
72 min
72 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
75%
63%
Powyżej 1.5 straconych
25%
25%
25%
Powyżej 2.5 straconych
25%
25%
25%
Czyste konto
50%
25%
38%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Excelsior Virton strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
7%
16 - 30 min
7%
31 - 45 min
29%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
7%
76 - 90 min
29%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
75%
75%
75%
Powyżej 2.5
75%
50%
63%
Powyżej 3.5
25%
25%
25%
Powyżej 4.5
25%
0%
13%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
25%
75%
50%
Oba zespoły nie strzelą
75%
25%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Excelsior Virton

Śr. łączne rzuty rożne

8.63/ Mecz
x

Śr. ligi 9.87

Zła

Excelsior Virton

Rzuty rożne dla

3.13/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Bardzo zła

Excelsior Virton

Rzuty rożne przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
75%
75%
Powyżej 8.5
50%
75%
63%
Powyżej 9.5
50%
25%
38%
Powyżej 10.5
50%
0%
25%
Powyżej 11.5
25%
0%
13%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Excelsior Virton

Śr. łączne kartki

3.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Zła

Excelsior Virton

Kartki dla

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo zła

Excelsior Virton

Kartki przeciw

1.88/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
50%
63%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
50%
25%
38%
Powyżej 5.5
50%
25%
38%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Excelsior Virton

Śr. łączne strzały

26.25/ Mecz
x

Śr. ligi 26.51

Średnia

Excelsior Virton

Śr. strzały celne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.41

Średnia

Excelsior Virton

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.50

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
75%
75%
Powyżej 7.5
75%
75%
75%
Powyżej 8.5
50%
50%
50%
Powyżej 9.5
50%
25%
38%
Powyżej 10.5
25%
0%
13%
Excelsior Virton

Statystyki Excelsior Virton 2026/2027 — Challenger Pro League

Excelsior Virton zajmuje obecnie 5th w Challenger Pro League z 13 punktami w 8 meczach (4W 1D 3L). Excelsior Virton strzelił 14 goli i stracił 10 — różnica bramek +4. Średnia 1.63 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Excelsior Virton na SmartBet.

Statystyki goli Excelsior Virton 2026/2027

Excelsior Virton średnio strzela 1.75 i traci 1.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.25 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 1.25 strzelonych · 1.25 straconych.

Typy i value bety Excelsior Virton 2026/2027

SmartBet generuje typy Excelsior Virton na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (50%) oraz gol Excelsior Virton (88%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont Excelsior Virton 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Excelsior Virton. Czyste konta w 38% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Excelsior Virton 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Excelsior Virton. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma Excelsior Virton 2026/2027

Aktualna forma: WDLLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - Excelsior Virton 2026/2027

Ile goli strzelił Excelsior Virton w sezonie 2026/2027?

Excelsior Virton strzelił 14 goli w 8 meczach — średnio 1.75 na mecz. Stracił 10 (1.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Excelsior Virton w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 63% meczów Excelsior Virton — 5 z 8 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Excelsior Virton gra następny mecz?

Następny mecz Excelsior Virton to K. Beerschot V.A. 07.11.2026 o 19:00 (Stade Yvan Georges). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Excelsior Virton i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Excelsior Virton w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Excelsior Virton (4 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans Excelsior Virton u siebie w sezonie 2026/2027?

Excelsior Virton wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 2.25 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Excelsior Virton?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Excelsior Virton — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101
Nadchodzące
20 lis
A
Club NXT U23Club NXT U23
29 lis
H
DenderDender
4 gru
A
Jong GentJong Gent
11 gru
H
RFC LiègeRFC Liège

Informacje o Excelsior Virton

Oficjalna nazwa klubu

Excelsior Virton

Skrót

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Pedro Miguel Resende dos Morais

Rok założenia

1922

Stadion

Stade Yvan Georges

Adres stadionu

Faubourg d'Arival 63

Pojemność stadionu

3765

Mecze
Typy
Value Bets
Generator