Dender

Dender Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

LDWWW

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
KSC Lokeren

KSC Lokeren

08.11.2026

Dender

Dender

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.54

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
0.38
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

75%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

25%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

25%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

63% meczów

63%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

16.38

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.63

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

13%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.25

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.75

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Dender Attacking

2026/27

Legends

Dender
League average

Dender Defending

2026/27

Legends

Dender
League average

Dender — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.54

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
50 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
88%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
33%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
13%
Bez gola
0%
33%
13%

Dender — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.38
x

Śr. ligi 1.54

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
450 min
134 min
237 min
Powyżej 0.5 straconych
20%
67%
38%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
80%
33%
63%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Dender strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
17%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
33%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
80%
33%
63%
Powyżej 2.5
20%
33%
25%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
20%
33%
25%
Oba zespoły nie strzelą
80%
67%
75%

Statystyki rzutów rożnych

Dender

Śr. łączne rzuty rożne

10.38/ Mecz
x

Śr. ligi 9.87

Średnia

Dender

Rzuty rożne dla

6.25/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Bardzo dobra

Dender

Rzuty rożne przeciw

4.13/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
67%
75%
Powyżej 8.5
60%
67%
63%
Powyżej 9.5
40%
67%
50%
Powyżej 10.5
40%
67%
50%
Powyżej 11.5
40%
67%
50%
Powyżej 12.5
40%
67%
50%

Statystyki kartek

Dender

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Średnia

Dender

Kartki dla

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Bardzo zła

Dender

Kartki przeciw

2.25/ Mecz
x

Śr. ligi 2.07

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
60%
67%
63%
Powyżej 3.5
60%
33%
50%
Powyżej 4.5
60%
0%
38%
Powyżej 5.5
40%
0%
25%
Powyżej 6.5
20%
0%
13%

Statystyki strzałów

Dender

Śr. łączne strzały

27.63/ Mecz
x

Śr. ligi 26.51

Średnia

Dender

Śr. strzały celne

8.13/ Mecz
x

Śr. ligi 9.41

Zła

Dender

Śr. skuteczność strzałów

29%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.50

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
100%
75%
Powyżej 7.5
40%
67%
50%
Powyżej 8.5
40%
67%
50%
Powyżej 9.5
40%
33%
38%
Powyżej 10.5
20%
33%
25%
Dender

Statystyki Dender 2026/2027 — Challenger Pro League

Dender zajmuje obecnie 2nd w Challenger Pro League z 19 punktami w 8 meczach (6W 1D 1L). Dender strzelił 12 goli i stracił 3 — różnica bramek +9. Średnia 2.38 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Dender na SmartBet.

Statystyki goli Dender 2026/2027

Dender średnio strzela 1.50 i traci 0.38 gola na mecz. Over 2.5 pada w 25% meczów. BTTS w 25% spotkań. U siebie: 1.80 strzelonych · 0.20 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety Dender 2026/2027

SmartBet generuje typy Dender na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (25%), BTTS (25%) oraz gol Dender (88%). Skuteczność u siebie: 80% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont Dender 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Dender. Czyste konta w 63% spotkań (u siebie 80% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Dender 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Dender. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma Dender 2026/2027

Aktualna forma: WWWWD — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 1D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - Dender 2026/2027

Ile goli strzelił Dender w sezonie 2026/2027?

Dender strzelił 12 goli w 8 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 3 (0.38 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Dender w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 25% meczów Dender — 2 z 8 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Dender gra następny mecz?

Następny mecz Dender to KSC Lokeren 08.11.2026 o 18:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Dender i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Dender w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Dender (2 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans Dender u siebie w sezonie 2026/2027?

Dender wygrał 4 z 5 meczów u siebie (80%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 1.80 i traci 0.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Dender?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Dender — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101
Nadchodzące
8 lis
A
KSC LokerenKSC Lokeren
29 lis
A
Excelsior VirtonExcelsior Virton
6 gru
A
RSCA Futures U23RSCA Futures U23
19 gru
H
KAS EupenKAS Eupen

Informacje o Dender

Oficjalna nazwa klubu

Dender

Skrót

DEN

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Jonathan Alves

Rok założenia

1943

Stadion

Van Roystadion

Adres stadionu

Stadionlaan 5

Pojemność stadionu

8157

Mecze
Typy
Value Bets
Generator