Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Jong Gent

Jong Gent

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23

2

Rozegrane mecze

Jong Gent

0

Wygrane Jon

2

Remisy

0

Wygrane Jon

Jong Gent

Jong Gent

Statystyki H2H

Śr. goli

1.00

2 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość0.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz1/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Jong Gent i Jong KRC Genk U23 strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jong KRC Genk U230.00Gole / Mecz
x

Jon U siebie

Jong Gent0.00Gole / Mecz
x

Jon Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Jong KRC Genk U23Jon
Jong GentJon
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Jon i Jon.

Gole stracone przez drużynę

Jong Gent i Jong KRC Genk U23 tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jong KRC Genk U230.00Stracone / Mecz
x

Jon U siebie

Jong Gent0.00Stracone / Mecz
x

Jon Na wyjeździe

Stracone na mecz
Jong KRC Genk U23Jon
Jong GentJon
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Jon i Jon.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Jong KRC Genk U23Jon
Jong GentJon
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Jong KRC Genk U23Jon
Jong GentJon
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Jong KRC Genk U23Jong Gent

Śr. łączne rzuty rożne

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 - Rożne zdobyte

Jong Gent

Jong Gent - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Jong KRC Genk U23Jon
Jong GentJon
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jong KRC Genk U23Jong Gent

Śr. łączne kartki

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 - Kartki zdobyte

Jong Gent

Jong Gent - Kartki zdobyte

Kartki
Jong KRC Genk U23Jon
Jong GentJon
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jong KRC Genk U23Jong Gent

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.65

Bardzo zła

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo zła

Jong Gent

Jong Gent - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Jong KRC Genk U23 vs Jong Gent Statystyki i H2H - Challenger Pro League, 06 listopada 2026

Jong KRC Genk U23 podejmuje Jong Gent w piątek 6 listopada w rozgrywkach Challenger Pro League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Jong Gent zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Jong KRC Genk U23 i Jong Gent zmierzyły się 2 razy: Jong KRC Genk U23 wygrał 0, Jong Gent 0, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Jong KRC Genk U23 a Jong Gent.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Challenger Pro League.

Jong KRC Genk U23 vs Jong Gent mają niski potencjał strzelecki?

Jong KRC Genk U23 vs Jong Gent mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Jong KRC Genk U23 strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Jong Gent strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Jong KRC Genk U23 vs Jong Gent?

Jong KRC Genk U23 i Jong Gent zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Jong KRC Genk U23 wygrał 0, Jong Gent wygrał 0, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Jong KRC Genk U23 1-1 Jong Gent (17 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Jong KRC Genk U23 vs Jong Gent?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (50%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Jong KRC Genk U23 poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Challenger Pro League.

Tabela Challenger Pro League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7601+1218
2
7601+918
3
6501+815
4
6402+212
5
7403-212
6
6312+510
7
6312+210
8
6222-18
9
6222-28
10
6222-28
11
7214-37
12
7205-46
13
7124-75
14
7025-72
15
7016-101
Mecze
Typy
Value Bets
Generator