K. Beerschot V.A.

K. Beerschot V.A. Statystyki 2026/2027 Challenger Pro League

WWWWW

Następny mecz

Challenger Pro LeagueChallenger Pro League
KAS Eupen

KAS Eupen

25.10.2026

K. Beerschot V.A.

K. Beerschot V.A.

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Challenger Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
2.57
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.86
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

86%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

57%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

43%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

43% meczów

43%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

15.71

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.29

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

14%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.29

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.14

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Challenger Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

K. Beerschot V.A. Attacking

2026/27

Legends

K. Beerschot V.A.
League average

K. Beerschot V.A. Defending

2026/27

Legends

K. Beerschot V.A.
League average

K. Beerschot V.A. — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.57
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
23 min
134 min
35 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
86%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
57%
Powyżej 2.5 goli drużyny
100%
0%
57%
Bez gola
0%
33%
14%

K. Beerschot V.A. — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.86
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
134 min
105 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
33%
57%
Powyżej 1.5 straconych
25%
33%
29%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
25%
67%
43%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy K. Beerschot V.A. strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
17%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
22%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
39%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
33%
71%
Powyżej 2.5
100%
0%
57%
Powyżej 3.5
100%
0%
57%
Powyżej 4.5
50%
0%
29%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
0%
43%
Oba zespoły nie strzelą
25%
100%
57%

Statystyki rzutów rożnych

K. Beerschot V.A.

Śr. łączne rzuty rożne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 10.08

Średnia

K. Beerschot V.A.

Rzuty rożne dla

5.29/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Średnia

K. Beerschot V.A.

Rzuty rożne przeciw

4.71/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
100%
86%
Powyżej 8.5
50%
67%
57%
Powyżej 9.5
50%
67%
57%
Powyżej 10.5
50%
67%
57%
Powyżej 11.5
25%
67%
43%
Powyżej 12.5
0%
67%
29%

Statystyki kartek

K. Beerschot V.A.

Śr. łączne kartki

3.71/ Mecz
x

Śr. ligi 3.89

Średnia

K. Beerschot V.A.

Kartki dla

2.14/ Mecz
x

Śr. ligi 1.95

Średnia

K. Beerschot V.A.

Kartki przeciw

1.57/ Mecz
x

Śr. ligi 1.95

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
25%
67%
43%
Powyżej 3.5
25%
67%
43%
Powyżej 4.5
0%
33%
14%
Powyżej 5.5
0%
33%
14%
Powyżej 6.5
0%
33%
14%

Statystyki strzałów

K. Beerschot V.A.

Śr. łączne strzały

27.29/ Mecz
x

Śr. ligi 26.65

Średnia

K. Beerschot V.A.

Śr. strzały celne

10.14/ Mecz
x

Śr. ligi 9.53

Średnia

K. Beerschot V.A.

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.76

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
75%
100%
86%
Powyżej 8.5
75%
67%
71%
Powyżej 9.5
50%
33%
43%
Powyżej 10.5
50%
33%
43%
K. Beerschot V.A.

Statystyki K. Beerschot V.A. 2026/2027 — Challenger Pro League

K. Beerschot V.A. zajmuje obecnie 1st w Challenger Pro League z 18 punktami w 7 meczach (6W 0D 1L). K. Beerschot V.A. strzelił 18 goli i stracił 6 — różnica bramek +12. Średnia 2.57 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy K. Beerschot V.A. na SmartBet.

Statystyki goli K. Beerschot V.A. 2026/2027

K. Beerschot V.A. średnio strzela 2.57 i traci 0.86 gola na mecz. Over 2.5 pada w 57% meczów. BTTS w 43% spotkań. U siebie: 4.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety K. Beerschot V.A. 2026/2027

SmartBet generuje typy K. Beerschot V.A. na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (57%), BTTS (43%) oraz gol K. Beerschot V.A. (86%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy Challenger Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont K. Beerschot V.A. 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 43% meczów K. Beerschot V.A.. Czyste konta w 43% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 67%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy K. Beerschot V.A. 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 86% meczów K. Beerschot V.A.. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 29% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 57%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Challenger Pro League.

Forma K. Beerschot V.A. 2026/2027

Aktualna forma: WWWWW — 5W 0D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Challenger Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - K. Beerschot V.A. 2026/2027

Ile goli strzelił K. Beerschot V.A. w sezonie 2026/2027?

K. Beerschot V.A. strzelił 18 goli w 7 meczach — średnio 2.57 na mecz. Stracił 6 (0.86 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli K. Beerschot V.A. w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 57% meczów K. Beerschot V.A. — 4 z 7 spotkań w Challenger Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy K. Beerschot V.A. gra następny mecz?

Następny mecz K. Beerschot V.A. to KAS Eupen 25.10.2026 o 15:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze K. Beerschot V.A. i terminarz Challenger Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS K. Beerschot V.A. w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 43% meczów K. Beerschot V.A. (3 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Challenger Pro League.

Jaki jest bilans K. Beerschot V.A. u siebie w sezonie 2026/2027?

K. Beerschot V.A. wygrał 4 z 4 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 4.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze K. Beerschot V.A.?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz K. Beerschot V.A. — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Challenger Pro League

Go to Challenger Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7601+1218
2
7601+918
3
6501+815
4
6402+212
5
7403-212
6
6312+510
7
6312+210
8
6222-18
9
6222-28
10
6222-28
11
7214-37
12
7205-46
13
7124-75
14
7025-72
15
7016-101
Nadchodzące
25 paź
A
KAS EupenKAS Eupen
7 lis
A
Excelsior VirtonExcelsior Virton
22 lis
H
Jong KRC Genk U23Jong KRC Genk U23
28 lis
A
KSC LokerenKSC Lokeren

Informacje o K. Beerschot V.A.

Oficjalna nazwa klubu

K. Beerschot V.A.

Skrót

BEE

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Mohamed Messoudi

Rok założenia

1921

Stadion

Olympisch Stadion

Adres stadionu

Atletenstraat 32

Pojemność stadionu

12771

Mecze
Typy
Value Bets
Generator