
Następny mecz
Ligue 1
AS Marsa
12.11.2026

Club Africain
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 1
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.00
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.00
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
29%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
29%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
29%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
Bardzo dobraCzyste konta
57% meczów
57%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
8.14
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.86
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
43%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
6.14
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.86
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligue 1
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
AS Marsa Attacking
2026/27
Legends
AS Marsa Defending
2026/27
Legends
AS Marsa — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.00
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
AS Marsa — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.00
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy AS Marsa strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.98

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.49

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.49
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.04

Kartki dla
Śr. ligi 1.52

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.52
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 18.29

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.35

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.19
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki AS Marsa 2026/2027 — Ligue 1
AS Marsa zajmuje obecnie 9th w Ligue 1 z 9 punktami w 7 meczach (2W 3D 2L). AS Marsa strzelił 6 goli i stracił 4 — różnica bramek +2. Średnia 1.29 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy AS Marsa na SmartBet.
Statystyki goli AS Marsa 2026/2027
AS Marsa średnio strzela 0.86 i traci 0.57 gola na mecz. Over 2.5 pada w 29% meczów. BTTS w 29% spotkań. U siebie: 1.25 strzelonych · 0.25 straconych. Na wyjeździe: 0.33 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety AS Marsa 2026/2027
SmartBet generuje typy AS Marsa na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (29%), BTTS (29%) oraz gol AS Marsa (57%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.
Statystyki BTTS i czystych kont AS Marsa 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 29% meczów AS Marsa. Czyste konta w 57% spotkań (u siebie 75% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy AS Marsa 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 57% meczów AS Marsa. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 29% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.
Forma AS Marsa 2026/2027
Aktualna forma: LWDWD — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.
Najczęściej zadawane pytania - AS Marsa 2026/2027
Ile goli strzelił AS Marsa w sezonie 2026/2027?
AS Marsa strzelił 6 goli w 7 meczach — średnio 0.86 na mecz. Stracił 4 (0.57 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli AS Marsa w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 29% meczów AS Marsa — 2 z 7 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy AS Marsa gra następny mecz?
Następny mecz AS Marsa to Club Africain 12.11.2026 o 00:00 (Stade Abdelaziz Chtioui). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze AS Marsa i terminarz Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik BTTS AS Marsa w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 29% meczów AS Marsa (2 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.
Jaki jest bilans AS Marsa u siebie w sezonie 2026/2027?
AS Marsa wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 1.25 i traci 0.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze AS Marsa?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz AS Marsa — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | +6 | 17 | |
2 | 7 | 4 | 1 | 2 | +3 | 13 | |
3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +3 | 13 | |
4 | 6 | 3 | 3 | 0 | +3 | 12 | |
5 | 6 | 4 | 0 | 2 | +2 | 12 | |
6 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | |
8 | 7 | 2 | 4 | 1 | +1 | 10 | |
9 | 7 | 2 | 3 | 2 | +2 | 9 | |
10 | 6 | 2 | 3 | 1 | +2 | 9 | |
11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
12 | 6 | 2 | 0 | 4 | -1 | 6 | |
13 | 7 | 1 | 2 | 4 | -3 | 5 | |
14 | 7 | 0 | 3 | 4 | -5 | 3 | |
15 | 6 | 1 | 0 | 5 | -6 | 3 | |
16 | 7 | 0 | 1 | 6 | -10 | 1 |
Informacje o AS Marsa
Oficjalna nazwa klubu
AS Marsa
Skrót
Kraj
Tunisia
Aktualny trener
Ameur Derbal
Rok założenia
Stadion
Stade Abdelaziz Chtioui
Adres stadionu
Place Hédi Khayachi
Pojemność stadionu
6000
Inne drużyny Ligue 1
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027













