
Następny mecz
Ligue 1
JS Omrane
12.11.2026

Hammam-Sousse
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 1
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 0.98
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 0.98
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
29%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
29%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
46%
DobraCzyste konta
14% meczów
14%
ZłaStrzały
Na mecz
5.00
ZłaStrzały celne
Na mecz
1.71
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
71%
DobraRzuty rożne dla
Na mecz
3.43
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.43
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligue 1
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Hammam-Sousse Attacking
2026/27
Legends
Hammam-Sousse Defending
2026/27
Legends
Hammam-Sousse — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 0.98
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Hammam-Sousse — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 0.98
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Hammam-Sousse strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.93

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.47

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.47
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.02

Kartki dla
Śr. ligi 1.51

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.51
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 18.22

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.31

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.12
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Hammam-Sousse 2026/2027 — Ligue 1
Hammam-Sousse zajmuje obecnie 16th w Ligue 1 z 1 punktami w 7 meczach (0W 1D 6L). Hammam-Sousse strzelił 2 goli i stracił 12 — różnica bramek -10. Średnia 0.14 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Hammam-Sousse na SmartBet.
Statystyki goli Hammam-Sousse 2026/2027
Hammam-Sousse średnio strzela 0.29 i traci 1.71 gola na mecz. Over 2.5 pada w 29% meczów. BTTS w 29% spotkań. U siebie: 0.33 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 0.25 strzelonych · 1.75 straconych.
Typy i value bety Hammam-Sousse 2026/2027
SmartBet generuje typy Hammam-Sousse na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (29%), BTTS (29%) oraz gol Hammam-Sousse (29%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.
Statystyki BTTS i czystych kont Hammam-Sousse 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 29% meczów Hammam-Sousse. Czyste konta w 14% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Hammam-Sousse 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 43% meczów Hammam-Sousse. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 29% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 43%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.
Forma Hammam-Sousse 2026/2027
Aktualna forma: LLLLL — 0W 0D 5L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.
Najczęściej zadawane pytania - Hammam-Sousse 2026/2027
Ile goli strzelił Hammam-Sousse w sezonie 2026/2027?
Hammam-Sousse strzelił 2 goli w 7 meczach — średnio 0.29 na mecz. Stracił 12 (1.71 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Hammam-Sousse w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 29% meczów Hammam-Sousse — 2 z 7 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Hammam-Sousse gra następny mecz?
Następny mecz Hammam-Sousse to JS Omrane 12.11.2026 o 00:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Hammam-Sousse i terminarz Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik BTTS Hammam-Sousse w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 29% meczów Hammam-Sousse (2 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.
Jaki jest bilans Hammam-Sousse u siebie w sezonie 2026/2027?
Hammam-Sousse wygrał 0 z 3 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 0.33 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Hammam-Sousse?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Hammam-Sousse — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | +6 | 17 | |
2 | 7 | 4 | 1 | 2 | +3 | 13 | |
3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +3 | 13 | |
4 | 6 | 3 | 3 | 0 | +3 | 12 | |
5 | 6 | 4 | 0 | 2 | +2 | 12 | |
6 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | |
8 | 7 | 2 | 4 | 1 | +1 | 10 | |
9 | 7 | 2 | 3 | 2 | +2 | 9 | |
10 | 6 | 2 | 3 | 1 | +2 | 9 | |
11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
12 | 6 | 2 | 0 | 4 | -1 | 6 | |
13 | 7 | 1 | 2 | 4 | -3 | 5 | |
14 | 7 | 0 | 3 | 4 | -5 | 3 | |
15 | 6 | 1 | 0 | 5 | -6 | 3 | |
16 | 7 | 0 | 1 | 6 | -10 | 1 |
Informacje o Hammam-Sousse
Oficjalna nazwa klubu
Hammam-Sousse
Skrót
Kraj
Tunisia
Aktualny trener
Mohamed Dahmane
Rok założenia
1954
Stadion
Stade Municipale Bou Ali-Lahouar
Adres stadionu
Avenue de la République
Pojemność stadionu
30000
Inne drużyny Ligue 1
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027













