Ben Guerdane

Ben Guerdane Statystyki 2026/2027 Ligue 1

WWWWD

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
Progrès Sakiet Eddaïer

Progrès Sakiet Eddaïer

12.11.2026

Ben Guerdane

Ben Guerdane

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.71
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.86
x

Śr. ligi 1.00

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

71%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

43%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

57%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

43% meczów

43%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

7.29

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.86

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.57

Zła

Kartki dla

Na mecz

2.86

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ben Guerdane Attacking

2026/27

Legends

Ben Guerdane
League average

Ben Guerdane Defending

2026/27

Legends

Ben Guerdane
League average

Ben Guerdane — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.71
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
72 min
39 min
53 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
100%
57%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
33%
14%
Bez gola
0%
0%
0%

Ben Guerdane — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.86
x

Śr. ligi 1.00

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
68 min
105 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
67%
57%
Powyżej 1.5 straconych
0%
33%
14%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
14%
Czyste konto
50%
33%
43%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ben Guerdane strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
8%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
17%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
100%
71%
Powyżej 2.5
25%
67%
43%
Powyżej 3.5
0%
33%
14%
Powyżej 4.5
0%
33%
14%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
67%
57%
Oba zespoły nie strzelą
50%
33%
43%

Statystyki rzutów rożnych

Ben Guerdane

Śr. łączne rzuty rożne

7.57/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Bardzo zła

Ben Guerdane

Rzuty rożne dla

2.57/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Ben Guerdane

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
100%
71%
Powyżej 8.5
25%
67%
43%
Powyżej 9.5
25%
33%
29%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ben Guerdane

Śr. łączne kartki

5.43/ Mecz
x

Śr. ligi 3.04

Bardzo dobra

Ben Guerdane

Kartki dla

2.86/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

Ben Guerdane

Kartki przeciw

2.57/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
67%
86%
Powyżej 5.5
50%
33%
43%
Powyżej 6.5
25%
0%
14%

Statystyki strzałów

Ben Guerdane

Śr. łączne strzały

16.71/ Mecz
x

Śr. ligi 18.29

Średnia

Ben Guerdane

Śr. strzały celne

7.43/ Mecz
x

Śr. ligi 7.35

Średnia

Ben Guerdane

Śr. skuteczność strzałów

44%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.19

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
25%
67%
43%
Powyżej 7.5
25%
67%
43%
Powyżej 8.5
25%
67%
43%
Powyżej 9.5
25%
33%
29%
Powyżej 10.5
0%
33%
14%
Ben Guerdane

Statystyki Ben Guerdane 2026/2027 — Ligue 1

Ben Guerdane zajmuje obecnie 1st w Ligue 1 z 17 punktami w 7 meczach (5W 2D 0L). Ben Guerdane strzelił 12 goli i stracił 6 — różnica bramek +6. Średnia 2.43 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ben Guerdane na SmartBet.

Statystyki goli Ben Guerdane 2026/2027

Ben Guerdane średnio strzela 1.71 i traci 0.86 gola na mecz. Over 2.5 pada w 43% meczów. BTTS w 57% spotkań. U siebie: 1.25 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 2.33 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Ben Guerdane 2026/2027

SmartBet generuje typy Ben Guerdane na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (43%), BTTS (57%) oraz gol Ben Guerdane (100%). Skuteczność u siebie: 75% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Ben Guerdane 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 57% meczów Ben Guerdane. Czyste konta w 43% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ben Guerdane 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 71% meczów Ben Guerdane. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 43% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 14%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma Ben Guerdane 2026/2027

Aktualna forma: DWWWW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - Ben Guerdane 2026/2027

Ile goli strzelił Ben Guerdane w sezonie 2026/2027?

Ben Guerdane strzelił 12 goli w 7 meczach — średnio 1.71 na mecz. Stracił 6 (0.86 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ben Guerdane w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 43% meczów Ben Guerdane — 3 z 7 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ben Guerdane gra następny mecz?

Następny mecz Ben Guerdane to Progrès Sakiet Eddaïer 12.11.2026 o 00:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ben Guerdane i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ben Guerdane w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 57% meczów Ben Guerdane (4 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans Ben Guerdane u siebie w sezonie 2026/2027?

Ben Guerdane wygrał 3 z 4 meczów u siebie (75%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 1.25 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ben Guerdane?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ben Guerdane — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
18 lis
H
ES TunisES Tunis
26 lis
A
Etoile du SahelEtoile du Sahel
30 lis
H
JS OmraneJS Omrane
2 gru
A
AS MarsaAS Marsa

Informacje o Ben Guerdane

Oficjalna nazwa klubu

Ben Guerdane

Skrót

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Youssef Ghribi

Rok założenia

1945

Stadion

Stade de Ben Guerdane

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

6500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator