US Monastir

US Monastir Statystyki 2026/2027 Ligue 1

WDWDW

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
ES Tunis

ES Tunis

Dzisiaj

US Monastir

US Monastir

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.83
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

58%

Bardzo dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

10.50

Dobra

Strzały celne

Na mecz

6.67

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.83

Średnia

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

US Monastir Attacking

2026/27

Legends

US Monastir
League average

US Monastir Defending

2026/27

Legends

US Monastir
League average

US Monastir — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
134 min
68 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
33%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
67%
33%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Bez gola
0%
67%
33%

US Monastir — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.83
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
273 min
108 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
33%
50%
Powyżej 1.5 straconych
33%
0%
17%
Powyżej 2.5 straconych
33%
0%
17%
Czyste konto
33%
67%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy US Monastir strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
25%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
33%
67%
Powyżej 1.5
67%
33%
50%
Powyżej 2.5
67%
33%
50%
Powyżej 3.5
33%
0%
17%
Powyżej 4.5
33%
0%
17%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
33%
50%
Oba zespoły nie strzelą
33%
67%
50%

Statystyki rzutów rożnych

US Monastir

Śr. łączne rzuty rożne

7.17/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Bardzo zła

US Monastir

Rzuty rożne dla

3.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Zła

US Monastir

Rzuty rożne przeciw

3.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
33%
67%
50%
Powyżej 8.5
33%
67%
50%
Powyżej 9.5
0%
33%
17%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

US Monastir

Śr. łączne kartki

5.17/ Mecz
x

Śr. ligi 3.04

Bardzo dobra

US Monastir

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

US Monastir

Kartki przeciw

2.17/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
67%
83%
Powyżej 3.5
100%
67%
83%
Powyżej 4.5
67%
67%
67%
Powyżej 5.5
33%
67%
50%
Powyżej 6.5
0%
33%
17%

Statystyki strzałów

US Monastir

Śr. łączne strzały

17.17/ Mecz
x

Śr. ligi 18.29

Średnia

US Monastir

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.35

Bardzo dobra

US Monastir

Śr. skuteczność strzałów

58%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.19

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
33%
50%
Powyżej 7.5
67%
33%
50%
Powyżej 8.5
33%
33%
33%
Powyżej 9.5
33%
33%
33%
Powyżej 10.5
33%
33%
33%
US Monastir

Statystyki US Monastir 2026/2027 — Ligue 1

US Monastir zajmuje obecnie 4th w Ligue 1 z 12 punktami w 6 meczach (3W 3D 0L). US Monastir strzelił 8 goli i stracił 5 — różnica bramek +3. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy US Monastir na SmartBet.

Statystyki goli US Monastir 2026/2027

US Monastir średnio strzela 1.33 i traci 0.83 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 0.33 straconych.

Typy i value bety US Monastir 2026/2027

SmartBet generuje typy US Monastir na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol US Monastir (67%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont US Monastir 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów US Monastir. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 67%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy US Monastir 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów US Monastir. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma US Monastir 2026/2027

Aktualna forma: WDWDW — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - US Monastir 2026/2027

Ile goli strzelił US Monastir w sezonie 2026/2027?

US Monastir strzelił 8 goli w 6 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 5 (0.83 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli US Monastir w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów US Monastir — 3 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy US Monastir gra następny mecz?

Następny mecz US Monastir to ES Tunis 07.11.2026 o 13:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze US Monastir i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS US Monastir w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów US Monastir (3 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans US Monastir u siebie w sezonie 2026/2027?

US Monastir wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze US Monastir?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz US Monastir — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
7 lis
A
ES TunisES Tunis
12 lis
A
Hammam-LifHammam-Lif
18 lis
H
Olympique BéjaOlympique Béja
26 lis
A
CS SfaxienCS Sfaxien
30 lis
A
ES MétlaouiES Métlaoui

Informacje o US Monastir

Oficjalna nazwa klubu

US Monastir

Skrót

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Romain Folz

Rok założenia

1923

Stadion

Stade Mustapha Ben Jannet

Adres stadionu

Avenue 7 Novembre

Pojemność stadionu

30000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator