ES Zarzis

ES Zarzis Statystyki 2026/2027 Ligue 1

LWLLL

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
ES Métlaoui

ES Métlaoui

08.11.2026

ES Zarzis

ES Zarzis

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
0.83
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.00

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

33%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

11.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.00

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.83

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.33

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

ES Zarzis Attacking

2026/27

Legends

ES Zarzis
League average

ES Zarzis Defending

2026/27

Legends

ES Zarzis
League average

ES Zarzis — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.83
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
68 min
273 min
108 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
33%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
67%
33%

ES Zarzis — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.00

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
134 min
68 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
100%
67%
Powyżej 1.5 straconych
33%
33%
33%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
67%
0%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy ES Zarzis strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
40%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
67%
33%
50%
Powyżej 2.5
33%
33%
33%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
33%
33%
Oba zespoły nie strzelą
67%
67%
67%

Statystyki rzutów rożnych

ES Zarzis

Śr. łączne rzuty rożne

10.33/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Bardzo dobra

ES Zarzis

Rzuty rożne dla

5.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo dobra

ES Zarzis

Rzuty rożne przeciw

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
67%
83%
Powyżej 8.5
100%
33%
67%
Powyżej 9.5
67%
33%
50%
Powyżej 10.5
67%
33%
50%
Powyżej 11.5
67%
0%
33%
Powyżej 12.5
67%
0%
33%

Statystyki kartek

ES Zarzis

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.04

Bardzo dobra

ES Zarzis

Kartki dla

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

ES Zarzis

Kartki przeciw

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
67%
83%
Powyżej 3.5
100%
0%
50%
Powyżej 4.5
67%
0%
33%
Powyżej 5.5
67%
0%
33%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

ES Zarzis

Śr. łączne strzały

18.67/ Mecz
x

Śr. ligi 18.29

Średnia

ES Zarzis

Śr. strzały celne

10.17/ Mecz
x

Śr. ligi 7.35

Bardzo dobra

ES Zarzis

Śr. skuteczność strzałów

54%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.19

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
67%
83%
Powyżej 7.5
67%
67%
67%
Powyżej 8.5
67%
67%
67%
Powyżej 9.5
33%
0%
17%
Powyżej 10.5
33%
0%
17%
ES Zarzis

Statystyki ES Zarzis 2026/2027 — Ligue 1

ES Zarzis zajmuje obecnie 12th w Ligue 1 z 6 punktami w 6 meczach (2W 0D 4L). ES Zarzis strzelił 5 goli i stracił 6 — różnica bramek -1. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 12th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy ES Zarzis na SmartBet.

Statystyki goli ES Zarzis 2026/2027

ES Zarzis średnio strzela 0.83 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 0.67 straconych. Na wyjeździe: 0.33 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety ES Zarzis 2026/2027

SmartBet generuje typy ES Zarzis na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (33%) oraz gol ES Zarzis (67%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont ES Zarzis 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów ES Zarzis. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy ES Zarzis 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów ES Zarzis. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma ES Zarzis 2026/2027

Aktualna forma: LLLWL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - ES Zarzis 2026/2027

Ile goli strzelił ES Zarzis w sezonie 2026/2027?

ES Zarzis strzelił 5 goli w 6 meczach — średnio 0.83 na mecz. Stracił 6 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli ES Zarzis w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 33% meczów ES Zarzis — 2 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy ES Zarzis gra następny mecz?

Następny mecz ES Zarzis to ES Métlaoui 08.11.2026 o 13:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze ES Zarzis i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS ES Zarzis w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów ES Zarzis (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans ES Zarzis u siebie w sezonie 2026/2027?

ES Zarzis wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.33 i traci 0.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze ES Zarzis?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz ES Zarzis — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
8 lis
A
ES MétlaouiES Métlaoui
12 lis
A
ES TunisES Tunis
18 lis
H
Etoile du SahelEtoile du Sahel
26 lis
A
JS OmraneJS Omrane
30 lis
H
AS MarsaAS Marsa

Informacje o ES Zarzis

Oficjalna nazwa klubu

ES Zarzis

Skrót

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Anis Binahmad Boujelbene

Rok założenia

1934

Stadion

Stade Jlidi

Adres stadionu

Route de la Plage

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator