CS Sfaxien

CS Sfaxien Statystyki 2026/2027 Ligue 1

DLWDW

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
Etoile du Sahel

Etoile du Sahel

Dzisiaj

CS Sfaxien

CS Sfaxien

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.00

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
0.67
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

17%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

53%

Bardzo dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

9.33

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.17

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.83

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

CS Sfaxien Attacking

2026/27

Legends

CS Sfaxien
League average

CS Sfaxien Defending

2026/27

Legends

CS Sfaxien
League average

CS Sfaxien — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.00

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
68 min
134 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
67%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
67%
0%
33%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
33%
33%
33%

CS Sfaxien — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.67
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
273 min
90 min
134 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
100%
67%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
67%
0%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy CS Sfaxien strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
17%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
67%
100%
83%
Powyżej 1.5
67%
67%
67%
Powyżej 2.5
33%
0%
17%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
67%
50%
Oba zespoły nie strzelą
67%
33%
50%

Statystyki rzutów rożnych

CS Sfaxien

Śr. łączne rzuty rożne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Dobra

CS Sfaxien

Rzuty rożne dla

4.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

CS Sfaxien

Rzuty rożne przeciw

5.17/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
83%
Powyżej 8.5
67%
67%
67%
Powyżej 9.5
67%
67%
67%
Powyżej 10.5
67%
0%
33%
Powyżej 11.5
33%
0%
17%
Powyżej 12.5
33%
0%
17%

Statystyki kartek

CS Sfaxien

Śr. łączne kartki

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 3.04

Bardzo dobra

CS Sfaxien

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Średnia

CS Sfaxien

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
100%
83%
Powyżej 3.5
67%
67%
67%
Powyżej 4.5
33%
67%
50%
Powyżej 5.5
0%
67%
33%
Powyżej 6.5
0%
33%
17%

Statystyki strzałów

CS Sfaxien

Śr. łączne strzały

21.00/ Mecz
x

Śr. ligi 18.29

Dobra

CS Sfaxien

Śr. strzały celne

7.17/ Mecz
x

Śr. ligi 7.35

Średnia

CS Sfaxien

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.19

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
33%
50%
Powyżej 7.5
67%
0%
33%
Powyżej 8.5
67%
0%
33%
Powyżej 9.5
33%
0%
17%
Powyżej 10.5
33%
0%
17%
CS Sfaxien

Statystyki CS Sfaxien 2026/2027 — Ligue 1

CS Sfaxien zajmuje obecnie 10th w Ligue 1 z 9 punktami w 6 meczach (2W 3D 1L). CS Sfaxien strzelił 6 goli i stracił 4 — różnica bramek +2. Średnia 1.5 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy CS Sfaxien na SmartBet.

Statystyki goli CS Sfaxien 2026/2027

CS Sfaxien średnio strzela 1.00 i traci 0.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 17% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 0.33 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety CS Sfaxien 2026/2027

SmartBet generuje typy CS Sfaxien na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (17%), BTTS (50%) oraz gol CS Sfaxien (67%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont CS Sfaxien 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów CS Sfaxien. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy CS Sfaxien 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 83% meczów CS Sfaxien. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma CS Sfaxien 2026/2027

Aktualna forma: WDWLD — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - CS Sfaxien 2026/2027

Ile goli strzelił CS Sfaxien w sezonie 2026/2027?

CS Sfaxien strzelił 6 goli w 6 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (0.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli CS Sfaxien w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 17% meczów CS Sfaxien — 1 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy CS Sfaxien gra następny mecz?

Następny mecz CS Sfaxien to Etoile du Sahel 07.11.2026 o 13:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze CS Sfaxien i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS CS Sfaxien w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów CS Sfaxien (3 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans CS Sfaxien u siebie w sezonie 2026/2027?

CS Sfaxien wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 1.33 i traci 0.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze CS Sfaxien?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz CS Sfaxien — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
7 lis
A
Etoile du SahelEtoile du Sahel
12 lis
A
Olympique BéjaOlympique Béja
18 lis
H
ES MétlaouiES Métlaoui
26 lis
H
US MonastirUS Monastir
30 lis
A
Club AfricainClub Africain

Informacje o CS Sfaxien

Oficjalna nazwa klubu

CS Sfaxien

Skrót

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Nabil Kouki

Rok założenia

1928

Stadion

Stade Taïeb Mhiri

Adres stadionu

Route de l'Aéroport, Kilomètre 4

Pojemność stadionu

16000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator