ES Métlaoui

ES Métlaoui Statystyki 2026/2027 Ligue 1

LLLWL

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
ES Métlaoui

ES Métlaoui

08.11.2026

ES Zarzis

ES Zarzis

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 0.98

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 0.98

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

17%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

44%

Dobra

Czyste konta

17% meczów

17%

Zła

Strzały

Na mecz

7.33

Średnia

Strzały celne

Na mecz

1.83

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.83

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.17

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

ES Métlaoui Attacking

2026/27

Legends

ES Métlaoui
League average

ES Métlaoui Defending

2026/27

Legends

ES Métlaoui
League average

ES Métlaoui — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 0.98

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
134 min
273 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
33%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
33%
67%
50%

ES Métlaoui — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 0.98

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
45 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
100%
83%
Powyżej 1.5 straconych
33%
67%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
17%
Czyste konto
33%
0%
17%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy ES Métlaoui strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
33%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
67%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
33%
67%
50%
Powyżej 2.5
33%
67%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
33%
33%
Oba zespoły nie strzelą
67%
67%
67%

Statystyki rzutów rożnych

ES Métlaoui

Śr. łączne rzuty rożne

8.83/ Mecz
x

Śr. ligi 8.93

Średnia

ES Métlaoui

Rzuty rożne dla

3.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.47

Zła

ES Métlaoui

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.47

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
67%
67%
Powyżej 8.5
67%
33%
50%
Powyżej 9.5
33%
33%
33%
Powyżej 10.5
0%
33%
17%
Powyżej 11.5
0%
33%
17%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

ES Métlaoui

Śr. łączne kartki

2.83/ Mecz
x

Śr. ligi 3.02

Średnia

ES Métlaoui

Kartki dla

1.17/ Mecz
x

Śr. ligi 1.51

Bardzo zła

ES Métlaoui

Kartki przeciw

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.51

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
33%
50%
Powyżej 3.5
33%
33%
33%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

ES Métlaoui

Śr. łączne strzały

18.17/ Mecz
x

Śr. ligi 18.22

Średnia

ES Métlaoui

Śr. strzały celne

5.17/ Mecz
x

Śr. ligi 7.31

Bardzo zła

ES Métlaoui

Śr. skuteczność strzałów

28%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.12

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
67%
33%
Powyżej 7.5
0%
67%
33%
Powyżej 8.5
0%
33%
17%
Powyżej 9.5
0%
33%
17%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
ES Métlaoui

Statystyki ES Métlaoui 2026/2027 — Ligue 1

ES Métlaoui zajmuje obecnie 15th w Ligue 1 z 3 punktami w 6 meczach (1W 0D 5L). ES Métlaoui strzelił 3 goli i stracił 9 — różnica bramek -6. Średnia 0.5 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy ES Métlaoui na SmartBet.

Statystyki goli ES Métlaoui 2026/2027

ES Métlaoui średnio strzela 0.50 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.67 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.33 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety ES Métlaoui 2026/2027

SmartBet generuje typy ES Métlaoui na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (33%) oraz gol ES Métlaoui (50%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont ES Métlaoui 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów ES Métlaoui. Czyste konta w 17% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy ES Métlaoui 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów ES Métlaoui. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma ES Métlaoui 2026/2027

Aktualna forma: LWLLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - ES Métlaoui 2026/2027

Ile goli strzelił ES Métlaoui w sezonie 2026/2027?

ES Métlaoui strzelił 3 goli w 6 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 9 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli ES Métlaoui w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów ES Métlaoui — 3 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy ES Métlaoui gra następny mecz?

Następny mecz ES Métlaoui to ES Zarzis 08.11.2026 o 13:30 (Stade Municipal de Métlaoui). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze ES Métlaoui i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS ES Métlaoui w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów ES Métlaoui (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans ES Métlaoui u siebie w sezonie 2026/2027?

ES Métlaoui wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 0.67 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze ES Métlaoui?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz ES Métlaoui — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
8 lis
H
ES ZarzisES Zarzis
12 lis
H
CA BizertinCA Bizertin
18 lis
A
CS SfaxienCS Sfaxien
30 lis
H
US MonastirUS Monastir

Informacje o ES Métlaoui

Oficjalna nazwa klubu

ES Métlaoui

Skrót

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Imed Kacem Ben Younes

Rok założenia

1950

Stadion

Stade Municipal de Métlaoui

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

5000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator