Clermont

Clermont Statystyki 2026/2027 Ligue 2

DLDDD

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Clermont

Clermont

23.10.2026

Guingamp

Guingamp

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.36

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

33%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

8.11

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.67

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.67

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.44

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Clermont Attacking

2026/27

Legends

Clermont
League average

Clermont Defending

2026/27

Legends

Clermont
League average

Clermont — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
150 min
60 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
40%
100%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
20%
25%
22%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
25%
11%
Bez gola
60%
0%
33%

Clermont — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.36

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
45 min
68 min
Powyżej 0.5 straconych
40%
100%
67%
Powyżej 1.5 straconych
20%
50%
33%
Powyżej 2.5 straconych
20%
50%
33%
Czyste konto
60%
0%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Clermont strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
22%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
11%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
44%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
40%
100%
67%
Powyżej 1.5
40%
100%
67%
Powyżej 2.5
20%
50%
33%
Powyżej 3.5
20%
50%
33%
Powyżej 4.5
20%
25%
22%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
100%
67%
Oba zespoły nie strzelą
60%
0%
33%

Statystyki rzutów rożnych

Clermont

Śr. łączne rzuty rożne

9.22/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Średnia

Clermont

Rzuty rożne dla

4.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Średnia

Clermont

Rzuty rożne przeciw

4.56/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
100%
78%
Powyżej 8.5
60%
100%
78%
Powyżej 9.5
20%
50%
33%
Powyżej 10.5
20%
50%
33%
Powyżej 11.5
0%
25%
11%
Powyżej 12.5
0%
25%
11%

Statystyki kartek

Clermont

Śr. łączne kartki

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo zła

Clermont

Kartki dla

1.44/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Clermont

Kartki przeciw

1.56/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
40%
50%
44%
Powyżej 3.5
40%
25%
33%
Powyżej 4.5
20%
25%
22%
Powyżej 5.5
20%
0%
11%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Clermont

Śr. łączne strzały

22.22/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Zła

Clermont

Śr. strzały celne

6.67/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Bardzo zła

Clermont

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
40%
50%
44%
Powyżej 7.5
40%
25%
33%
Powyżej 8.5
20%
25%
22%
Powyżej 9.5
20%
25%
22%
Powyżej 10.5
20%
25%
22%
Clermont

Statystyki Clermont 2026/2027 — Ligue 2

Clermont zajmuje obecnie 16th w Ligue 2 z 7 punktami w 9 meczach (0W 7D 2L). Clermont strzelił 9 goli i stracił 12 — różnica bramek -3. Średnia 0.78 pkt na mecz plasuje zespół na 17th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Clermont na SmartBet.

Statystyki goli Clermont 2026/2027

Clermont średnio strzela 1.00 i traci 1.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 0.60 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Clermont 2026/2027

SmartBet generuje typy Clermont na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (67%) oraz gol Clermont (67%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Clermont 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Clermont. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Clermont 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Clermont. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 22% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Clermont 2026/2027

Aktualna forma: DDDLD — 0W 4D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 4D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 3D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Clermont 2026/2027

Ile goli strzelił Clermont w sezonie 2026/2027?

Clermont strzelił 9 goli w 9 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 12 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Clermont w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 33% meczów Clermont — 3 z 9 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Clermont gra następny mecz?

Następny mecz Clermont to Guingamp 23.10.2026 o 18:00 (Stade Gabriel Montpied). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Clermont i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Clermont w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Clermont (6 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Clermont u siebie w sezonie 2026/2027?

Clermont wygrał 0 z 5 meczów u siebie (0%), zremisował 4 i przegrał 1. Średnio strzela 0.60 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Clermont?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Clermont — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
23 paź
H
GuingampGuingamp
30 paź
A
NantesNantes
7 lis
H
RodezRodez
20 lis
A
AnnecyAnnecy
4 gru
H
MetzMetz

Informacje o Clermont

Oficjalna nazwa klubu

Clermont

Skrót

CLE

Kraj

France

Aktualny trener

David Guion

Rok założenia

1990

Stadion

Stade Gabriel Montpied

Adres stadionu

Rue Adrien-Mabut

Pojemność stadionu

11980

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator