Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38 Statystyki 2026/2027 Ligue 2

LLDWL

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Pau

Pau

23.10.2026

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
0.89
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

44%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

41%

Dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

8.67

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.11

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

44%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.11

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.67

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Grenoble Foot 38 Attacking

2026/27

Legends

Grenoble Foot 38
League average

Grenoble Foot 38 Defending

2026/27

Legends

Grenoble Foot 38
League average

Grenoble Foot 38 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.89
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
75 min
101 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
60%
56%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
40%
22%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
20%
11%
Bez gola
50%
40%
44%

Grenoble Foot 38 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
45 min
54 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
60%
67%
Powyżej 1.5 straconych
50%
60%
56%
Powyżej 2.5 straconych
0%
40%
22%
Czyste konto
25%
40%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Grenoble Foot 38 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
25%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
75%
100%
89%
Powyżej 1.5
75%
80%
78%
Powyżej 2.5
25%
60%
44%
Powyżej 3.5
0%
40%
22%
Powyżej 4.5
0%
20%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
20%
33%
Oba zespoły nie strzelą
50%
80%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Grenoble Foot 38

Śr. łączne rzuty rożne

10.11/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Średnia

Grenoble Foot 38

Rzuty rożne dla

3.11/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Bardzo zła

Grenoble Foot 38

Rzuty rożne przeciw

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
100%
89%
Powyżej 8.5
75%
60%
67%
Powyżej 9.5
50%
60%
56%
Powyżej 10.5
50%
60%
56%
Powyżej 11.5
25%
40%
33%
Powyżej 12.5
0%
20%
11%

Statystyki kartek

Grenoble Foot 38

Śr. łączne kartki

4.56/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo dobra

Grenoble Foot 38

Kartki dla

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Grenoble Foot 38

Kartki przeciw

1.89/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
75%
100%
89%
Powyżej 4.5
25%
60%
44%
Powyżej 5.5
0%
20%
11%
Powyżej 6.5
0%
20%
11%

Statystyki strzałów

Grenoble Foot 38

Śr. łączne strzały

24.11/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Grenoble Foot 38

Śr. strzały celne

7.78/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Średnia

Grenoble Foot 38

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
100%
78%
Powyżej 7.5
25%
100%
67%
Powyżej 8.5
0%
60%
33%
Powyżej 9.5
0%
40%
22%
Powyżej 10.5
0%
20%
11%
Grenoble Foot 38

Statystyki Grenoble Foot 38 2026/2027 — Ligue 2

Grenoble Foot 38 zajmuje obecnie 15th w Ligue 2 z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). Grenoble Foot 38 strzelił 8 goli i stracił 15 — różnica bramek -7. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Grenoble Foot 38 na SmartBet.

Statystyki goli Grenoble Foot 38 2026/2027

Grenoble Foot 38 średnio strzela 0.89 i traci 1.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 44% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 1.20 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Grenoble Foot 38 2026/2027

SmartBet generuje typy Grenoble Foot 38 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (44%), BTTS (33%) oraz gol Grenoble Foot 38 (56%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Grenoble Foot 38 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Grenoble Foot 38. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Grenoble Foot 38 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Grenoble Foot 38. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Grenoble Foot 38 2026/2027

Aktualna forma: LWDLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 2D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Grenoble Foot 38 2026/2027

Ile goli strzelił Grenoble Foot 38 w sezonie 2026/2027?

Grenoble Foot 38 strzelił 8 goli w 9 meczach — średnio 0.89 na mecz. Stracił 15 (1.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Grenoble Foot 38 w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 44% meczów Grenoble Foot 38 — 4 z 9 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Grenoble Foot 38 gra następny mecz?

Następny mecz Grenoble Foot 38 to Pau 23.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Grenoble Foot 38 i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Grenoble Foot 38 w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Grenoble Foot 38 (3 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Grenoble Foot 38 u siebie w sezonie 2026/2027?

Grenoble Foot 38 wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 0.50 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Grenoble Foot 38?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Grenoble Foot 38 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
23 paź
A
PauPau
30 paź
H
DijonDijon
6 lis
H
ReimsReims
21 lis
A
NantesNantes
4 gru
H
GuingampGuingamp

Informacje o Grenoble Foot 38

Oficjalna nazwa klubu

Grenoble Foot 38

Skrót

GRE

Kraj

France

Aktualny trener

Olivier Frapolli

Rok założenia

1917

Stadion

Stade des Alpes

Adres stadionu

Avenue de Valmy

Pojemność stadionu

20068

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator