Montpellier

Montpellier Statystyki 2026/2027 Ligue 2

WDWLD

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Rodez

Rodez

19.10.2026

Montpellier

Montpellier

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.63
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

13%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

38%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

57%

Bardzo dobra

Czyste konta

63% meczów

63%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

13.75

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.75

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

13%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.63

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.38

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Montpellier Attacking

2026/27

Legends

Montpellier
League average

Montpellier Defending

2026/27

Legends

Montpellier
League average

Montpellier — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
100%
88%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
0%
13%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
25%
0%
13%

Montpellier — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.63
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
360 min
90 min
143 min
Powyżej 0.5 straconych
25%
50%
38%
Powyżej 1.5 straconych
0%
25%
13%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
13%
Czyste konto
75%
50%
63%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Montpellier strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
75%
100%
88%
Powyżej 1.5
50%
50%
50%
Powyżej 2.5
0%
25%
13%
Powyżej 3.5
0%
25%
13%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
25%
50%
38%
Oba zespoły nie strzelą
75%
50%
62%

Statystyki rzutów rożnych

Montpellier

Śr. łączne rzuty rożne

9.63/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Średnia

Montpellier

Rzuty rożne dla

5.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Bardzo dobra

Montpellier

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
100%
88%
Powyżej 8.5
50%
100%
75%
Powyżej 9.5
25%
50%
38%
Powyżej 10.5
25%
50%
38%
Powyżej 11.5
25%
50%
38%
Powyżej 12.5
25%
0%
13%

Statystyki kartek

Montpellier

Śr. łączne kartki

5.38/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo dobra

Montpellier

Kartki dla

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Montpellier

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
75%
88%
Powyżej 4.5
100%
75%
88%
Powyżej 5.5
50%
25%
38%
Powyżej 6.5
25%
25%
25%

Statystyki strzałów

Montpellier

Śr. łączne strzały

28.25/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Dobra

Montpellier

Śr. strzały celne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Dobra

Montpellier

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
100%
88%
Powyżej 7.5
75%
100%
88%
Powyżej 8.5
75%
50%
63%
Powyżej 9.5
75%
25%
50%
Powyżej 10.5
50%
0%
25%
Montpellier

Statystyki Montpellier 2026/2027 — Ligue 2

Montpellier zajmuje obecnie 5th w Ligue 2 z 15 punktami w 8 meczach (4W 3D 1L). Montpellier strzelił 8 goli i stracił 5 — różnica bramek +3. Średnia 1.88 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Montpellier na SmartBet.

Statystyki goli Montpellier 2026/2027

Montpellier średnio strzela 1.00 i traci 0.63 gola na mecz. Over 2.5 pada w 13% meczów. BTTS w 38% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 0.25 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Montpellier 2026/2027

SmartBet generuje typy Montpellier na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (13%), BTTS (38%) oraz gol Montpellier (88%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Montpellier 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Montpellier. Czyste konta w 63% spotkań (u siebie 75% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Montpellier 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 38% meczów Montpellier. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 25%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Montpellier 2026/2027

Aktualna forma: DLWDW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Montpellier 2026/2027

Ile goli strzelił Montpellier w sezonie 2026/2027?

Montpellier strzelił 8 goli w 8 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 5 (0.63 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Montpellier w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 13% meczów Montpellier — 1 z 8 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Montpellier gra następny mecz?

Następny mecz Montpellier to Rodez 19.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Montpellier i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Montpellier w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Montpellier (3 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Montpellier u siebie w sezonie 2026/2027?

Montpellier wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 1.00 i traci 0.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Montpellier?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Montpellier — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
19 paź
A
RodezRodez
24 paź
H
Red StarRed Star
31 paź
A
AnnecyAnnecy
7 lis
H
MetzMetz
21 lis
A
LavalLaval

Informacje o Montpellier

Oficjalna nazwa klubu

Montpellier

Skrót

MPL

Kraj

France

Aktualny trener

Zoumana Camara

Rok założenia

1974

Stadion

Stade de la Mosson

Adres stadionu

Avenue de Heidelberg

Pojemność stadionu

22000

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator