Guingamp

Guingamp Statystyki 2026/2027 Ligue 2

LLLWD

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Clermont

Clermont

23.10.2026

Guingamp

Guingamp

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.36

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

53%

Bardzo dobra

Czyste konta

11% meczów

11%

Zła

Strzały

Na mecz

14.22

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.11

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

22%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.11

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.33

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Guingamp Attacking

2026/27

Legends

Guingamp
League average

Guingamp Defending

2026/27

Legends

Guingamp
League average

Guingamp — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.36

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
56 min
120 min
74 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
50%
78%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
25%
33%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
11%
Bez gola
0%
50%
22%

Guingamp — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
50 min
60 min
54 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
100%
89%
Powyżej 1.5 straconych
60%
50%
56%
Powyżej 2.5 straconych
40%
0%
22%
Czyste konto
20%
0%
11%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Guingamp strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
27%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
9%
61 - 75 min
36%
76 - 90 min
27%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
80%
50%
67%
Powyżej 2.5
80%
50%
67%
Powyżej 3.5
40%
25%
33%
Powyżej 4.5
20%
0%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
80%
50%
67%
Oba zespoły nie strzelą
20%
50%
33%

Statystyki rzutów rożnych

Guingamp

Śr. łączne rzuty rożne

7.44/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Bardzo zła

Guingamp

Rzuty rożne dla

4.11/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Zła

Guingamp

Rzuty rożne przeciw

3.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
20%
75%
44%
Powyżej 8.5
20%
25%
22%
Powyżej 9.5
20%
25%
22%
Powyżej 10.5
20%
0%
11%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Guingamp

Śr. łączne kartki

4.56/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo dobra

Guingamp

Kartki dla

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Guingamp

Kartki przeciw

2.22/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
75%
89%
Powyżej 3.5
40%
50%
44%
Powyżej 4.5
40%
50%
44%
Powyżej 5.5
20%
50%
33%
Powyżej 6.5
0%
25%
11%

Statystyki strzałów

Guingamp

Śr. łączne strzały

27.78/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Guingamp

Śr. strzały celne

9.56/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Dobra

Guingamp

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
100%
89%
Powyżej 7.5
60%
100%
78%
Powyżej 8.5
60%
100%
78%
Powyżej 9.5
40%
50%
44%
Powyżej 10.5
40%
25%
33%
Guingamp

Statystyki Guingamp 2026/2027 — Ligue 2

Guingamp zajmuje obecnie 13th w Ligue 2 z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). Guingamp strzelił 11 goli i stracił 15 — różnica bramek -4. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Guingamp na SmartBet.

Statystyki goli Guingamp 2026/2027

Guingamp średnio strzela 1.22 i traci 1.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.60 strzelonych · 1.80 straconych. Na wyjeździe: 0.75 strzelonych · 1.50 straconych.

Typy i value bety Guingamp 2026/2027

SmartBet generuje typy Guingamp na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (67%) oraz gol Guingamp (78%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Guingamp 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Guingamp. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Guingamp 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Guingamp. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Guingamp 2026/2027

Aktualna forma: DWLLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Guingamp 2026/2027

Ile goli strzelił Guingamp w sezonie 2026/2027?

Guingamp strzelił 11 goli w 9 meczach — średnio 1.22 na mecz. Stracił 15 (1.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Guingamp w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Guingamp — 6 z 9 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Guingamp gra następny mecz?

Następny mecz Guingamp to Clermont 23.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Guingamp i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Guingamp w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Guingamp (6 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Guingamp u siebie w sezonie 2026/2027?

Guingamp wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.60 i traci 1.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Guingamp?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Guingamp — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
23 paź
A
ClermontClermont
31 paź
H
Saint-ÉtienneSaint-Étienne
6 lis
A
DunkerqueDunkerque
20 lis
H
RodezRodez
4 gru
A
Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38

Informacje o Guingamp

Oficjalna nazwa klubu

Guingamp

Skrót

GUI

Kraj

France

Aktualny trener

Sylvain Ripoll

Rok założenia

1912

Stadion

Stade du Roudourou

Adres stadionu

Rue du Manoir

Pojemność stadionu

19002

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator