Dunkerque

Dunkerque Statystyki 2026/2027 Ligue 2

WLLWD

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Dunkerque

Dunkerque

23.10.2026

Metz

Metz

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.36

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

44%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

56%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

11.33

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.44

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

44%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.11

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.89

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Dunkerque Attacking

2026/27

Legends

Dunkerque
League average

Dunkerque Defending

2026/27

Legends

Dunkerque
League average

Dunkerque — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.36

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
64 min
60 min
63 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
50%
56%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
50%
44%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
50%
33%
Bez gola
40%
50%
44%

Dunkerque — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
75 min
40 min
54 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
20%
100%
56%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
11%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Dunkerque strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
8%
31 - 45 min
31%
46 - 60 min
38%
61 - 75 min
15%
76 - 90 min
8%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
60%
100%
78%
Powyżej 2.5
40%
50%
44%
Powyżej 3.5
20%
50%
33%
Powyżej 4.5
20%
50%
33%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
50%
56%
Oba zespoły nie strzelą
40%
50%
44%

Statystyki rzutów rożnych

Dunkerque

Śr. łączne rzuty rożne

10.22/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Dobra

Dunkerque

Rzuty rożne dla

5.11/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Dobra

Dunkerque

Rzuty rożne przeciw

5.11/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
75%
78%
Powyżej 8.5
80%
50%
67%
Powyżej 9.5
60%
50%
56%
Powyżej 10.5
60%
50%
56%
Powyżej 11.5
60%
25%
44%
Powyżej 12.5
20%
25%
22%

Statystyki kartek

Dunkerque

Śr. łączne kartki

5.22/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo dobra

Dunkerque

Kartki dla

2.89/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Dunkerque

Kartki przeciw

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
80%
75%
78%
Powyżej 4.5
80%
75%
78%
Powyżej 5.5
40%
50%
44%
Powyżej 6.5
20%
25%
22%

Statystyki strzałów

Dunkerque

Śr. łączne strzały

25.22/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Dunkerque

Śr. strzały celne

8.11/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Średnia

Dunkerque

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
75%
67%
Powyżej 7.5
40%
75%
56%
Powyżej 8.5
0%
50%
22%
Powyżej 9.5
0%
50%
22%
Powyżej 10.5
0%
50%
22%
Dunkerque

Statystyki Dunkerque 2026/2027 — Ligue 2

Dunkerque zajmuje obecnie 10th w Ligue 2 z 11 punktami w 9 meczach (3W 2D 4L). Dunkerque strzelił 13 goli i stracił 15 — różnica bramek -2. Średnia 1.22 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Dunkerque na SmartBet.

Statystyki goli Dunkerque 2026/2027

Dunkerque średnio strzela 1.44 i traci 1.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 44% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 1.40 strzelonych · 1.20 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.25 straconych.

Typy i value bety Dunkerque 2026/2027

SmartBet generuje typy Dunkerque na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (44%), BTTS (56%) oraz gol Dunkerque (56%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Dunkerque 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Dunkerque. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Dunkerque 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 78% meczów Dunkerque. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Dunkerque 2026/2027

Aktualna forma: DWLLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Dunkerque 2026/2027

Ile goli strzelił Dunkerque w sezonie 2026/2027?

Dunkerque strzelił 13 goli w 9 meczach — średnio 1.44 na mecz. Stracił 15 (1.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Dunkerque w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 44% meczów Dunkerque — 4 z 9 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Dunkerque gra następny mecz?

Następny mecz Dunkerque to Metz 23.10.2026 o 18:00 (Stade Marcel-Tribut). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Dunkerque i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Dunkerque w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Dunkerque (5 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Dunkerque u siebie w sezonie 2026/2027?

Dunkerque wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.40 i traci 1.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Dunkerque?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Dunkerque — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
23 paź
H
MetzMetz
30 paź
A
RodezRodez
6 lis
H
GuingampGuingamp
23 lis
A
SochauxSochaux
5 gru
H
Red StarRed Star

Informacje o Dunkerque

Oficjalna nazwa klubu

Dunkerque

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

Albert Sánchez Saura

Rok założenia

0

Stadion

Stade Marcel-Tribut

Adres stadionu

Avenue de Rosendaël

Pojemność stadionu

5000

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator