
Następny mecz
Ligue 2
Laval
04.09.2026

Red Star
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 2
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.24
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.24
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
25%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
25%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
55%
Bardzo dobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
13.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.25
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
25%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
7.50
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.75
ŚredniaRed Star Attacking
2026/27
Legends
Red Star Defending
2026/27
Legends
Red Star — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.24
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Red Star — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.24
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Red Star strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.06

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.53

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.53
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.67

Kartki dla
Śr. ligi 1.84

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.84
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 25.03

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.72

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.84
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Red Star 2026/2027 — Ligue 2
Red Star zajmuje obecnie 8th w Ligue 2 z 5 punktami w 4 meczach (1W 2D 1L). Red Star strzelił 3 goli i stracił 5 — różnica bramek -2. Średnia 1.25 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Red Star na SmartBet.
Statystyki goli Red Star 2026/2027
Red Star średnio strzela 0.75 i traci 1.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 25% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 0.50 straconych.
Typy i value bety Red Star 2026/2027
SmartBet generuje typy Red Star na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (25%), BTTS (50%) oraz gol Red Star (75%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.
Statystyki BTTS i czystych kont Red Star 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Red Star. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Red Star 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Red Star. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 25%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.
Forma Red Star 2026/2027
Aktualna forma: WDDL — 1W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.
Najczęściej zadawane pytania - Red Star 2026/2027
Ile goli strzelił Red Star w sezonie 2026/2027?
Red Star strzelił 3 goli w 4 meczach — średnio 0.75 na mecz. Stracił 5 (1.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Red Star w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 25% meczów Red Star — 1 z 4 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Red Star gra następny mecz?
Następny mecz Red Star to Laval 04.09.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Red Star i terminarz Ligue 2.
Jaki jest wskaźnik BTTS Red Star w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Red Star (2 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.
Jaki jest bilans Red Star u siebie w sezonie 2026/2027?
Red Star wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Red Star?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Red Star — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 2
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | +10 | 12 | |
2 | 4 | 2 | 2 | 0 | +5 | 8 | |
3 | 4 | 2 | 2 | 0 | +2 | 8 | |
4 | 4 | 2 | 1 | 1 | +3 | 7 | |
5 | 4 | 2 | 1 | 1 | +2 | 7 | |
6 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
7 | 4 | 1 | 3 | 0 | +1 | 6 | |
8 | 4 | 1 | 2 | 1 | -2 | 5 | |
9 | 4 | 1 | 2 | 1 | -2 | 5 | |
10 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
11 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
12 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
13 | 4 | 1 | 1 | 2 | -3 | 4 | |
14 | 4 | 1 | 1 | 2 | -4 | 4 | |
15 | 4 | 0 | 3 | 1 | -1 | 3 | |
16 | 4 | 0 | 3 | 1 | -2 | 3 | |
17 | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 2 | |
18 | 4 | 0 | 1 | 3 | -5 | 1 |
Informacje o Red Star
Oficjalna nazwa klubu
Red Star
Skrót
Kraj
France
Aktualny trener
Damien Perrinelle
Rok założenia
1897
Stadion
Stade de Paris
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
20000
Inne drużyny Ligue 2
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















