Laval

Laval

LDWLW

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Laval

Laval

04.09.2026

Red Star

Red Star

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

25%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

75%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

75%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.25

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.25

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.25

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.75

Zła

Laval Attacking

2026/27

Legends

Laval
League average

Laval Defending

2026/27

Legends

Laval
League average

Laval — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
25%

Laval — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
50%
50%
50%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Laval strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
25%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
25%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
50%
75%
Powyżej 3.5
0%
50%
25%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
100%
75%
Oba zespoły nie strzelą
50%
0%
25%

Statystyki rzutów rożnych

Laval

Śr. łączne rzuty rożne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.06

Dobra

Laval

Rzuty rożne dla

5.25/ Mecz
x

Śr. ligi 4.53

Bardzo dobra

Laval

Rzuty rożne przeciw

4.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.53

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
50%
100%
75%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Powyżej 11.5
0%
50%
25%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Laval

Śr. łączne kartki

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 3.67

Średnia

Laval

Kartki dla

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Średnia

Laval

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
100%
75%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
50%
50%
50%
Powyżej 5.5
0%
50%
25%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Laval

Śr. łączne strzały

25.75/ Mecz
x

Śr. ligi 25.03

Średnia

Laval

Śr. strzały celne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 8.72

Średnia

Laval

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.84

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
0%
100%
50%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Laval

Statystyki Laval 2026/2027 — Ligue 2

Laval zajmuje obecnie 14th w Ligue 2 z 4 punktami w 4 meczach (1W 1D 2L). Laval strzelił 4 goli i stracił 8 — różnica bramek -4. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Laval na SmartBet.

Statystyki goli Laval 2026/2027

Laval średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Laval 2026/2027

SmartBet generuje typy Laval na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (75%) oraz gol Laval (75%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Laval 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Laval. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Laval 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Laval. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Laval 2026/2027

Aktualna forma: LWDL — 1W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Laval 2026/2027

Ile goli strzelił Laval w sezonie 2026/2027?

Laval strzelił 4 goli w 4 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 8 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Laval w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 75% meczów Laval — 3 z 4 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Laval gra następny mecz?

Następny mecz Laval to Red Star 04.09.2026 o 18:00 (Stade Francis Le Basser). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Laval i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Laval w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Laval (3 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Laval u siebie w sezonie 2026/2027?

Laval wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Laval?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Laval — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4400+1012
2
4220+58
3
4220+28
4
4211+37
5
4211+27
6
4211+17
7
4130+16
8
4121-25
9
4121-25
10
4112-14
11
4112-14
12
4112-14
13
4112-34
14
4112-44
15
4031-13
16
4031-23
17
4022-22
18
4013-51
Nadchodzące
4 wrz
H
Red StarRed Star
11 wrz
A
DijonDijon
18 wrz
H
SochauxSochaux
9 paź
A
PauPau
16 paź
H
ClermontClermont

Informacje o Laval

Oficjalna nazwa klubu

Laval

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

David Vignes

Rok założenia

1902

Stadion

Stade Francis Le Basser

Adres stadionu

Avenue Pierre de Coubertin

Pojemność stadionu

11000

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator