Pau

Pau Statystyki 2026/2027 Ligue 2

WWWLD

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Pau

Pau

23.10.2026

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.36

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

44%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

33%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

44%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

22% meczów

22%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.22

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.33

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.22

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.22

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Pau Attacking

2026/27

Legends

Pau
League average

Pau Defending

2026/27

Legends

Pau
League average

Pau — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.36

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
75 min
72 min
74 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
75%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
50%
44%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
11%
Bez gola
40%
25%
33%

Pau — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
75%
78%
Powyżej 1.5 straconych
20%
25%
22%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
20%
25%
22%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Pau strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
18%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
18%
46 - 60 min
18%
61 - 75 min
9%
76 - 90 min
18%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
60%
50%
56%
Powyżej 2.5
20%
50%
33%
Powyżej 3.5
20%
25%
22%
Powyżej 4.5
20%
0%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
50%
44%
Oba zespoły nie strzelą
60%
50%
56%

Statystyki rzutów rożnych

Pau

Śr. łączne rzuty rożne

8.44/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Średnia

Pau

Rzuty rożne dla

4.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Średnia

Pau

Rzuty rożne przeciw

4.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
75%
89%
Powyżej 8.5
60%
25%
44%
Powyżej 9.5
20%
0%
11%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Pau

Śr. łączne kartki

4.44/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo dobra

Pau

Kartki dla

2.22/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Pau

Kartki przeciw

2.22/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
75%
89%
Powyżej 3.5
100%
75%
89%
Powyżej 4.5
80%
50%
67%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Pau

Śr. łączne strzały

25.78/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Pau

Śr. strzały celne

8.67/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Średnia

Pau

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
75%
67%
Powyżej 7.5
60%
25%
44%
Powyżej 8.5
60%
25%
44%
Powyżej 9.5
60%
25%
44%
Powyżej 10.5
60%
25%
44%
Pau

Statystyki Pau 2026/2027 — Ligue 2

Pau zajmuje obecnie 6th w Ligue 2 z 14 punktami w 9 meczach (4W 2D 3L). Pau strzelił 11 goli i stracił 9 — różnica bramek +2. Średnia 1.56 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Pau na SmartBet.

Statystyki goli Pau 2026/2027

Pau średnio strzela 1.22 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 44% spotkań. U siebie: 1.20 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.25 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Pau 2026/2027

SmartBet generuje typy Pau na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (44%) oraz gol Pau (67%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Pau 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Pau. Czyste konta w 22% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Pau 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Pau. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 22%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Pau 2026/2027

Aktualna forma: DLWWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Pau 2026/2027

Ile goli strzelił Pau w sezonie 2026/2027?

Pau strzelił 11 goli w 9 meczach — średnio 1.22 na mecz. Stracił 9 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Pau w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 33% meczów Pau — 3 z 9 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Pau gra następny mecz?

Następny mecz Pau to Grenoble Foot 38 23.10.2026 o 18:00 (Stade Du Hameau Idron 1). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Pau i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Pau w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Pau (4 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Pau u siebie w sezonie 2026/2027?

Pau wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.20 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Pau?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Pau — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
23 paź
H
Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38
30 paź
A
MetzMetz
7 lis
H
NantesNantes
20 lis
A
Red StarRed Star
4 gru
A
BoulogneBoulogne

Informacje o Pau

Oficjalna nazwa klubu

Pau

Skrót

PAU

Kraj

France

Aktualny trener

Thierry Debes

Rok założenia

1904

Stadion

Stade Du Hameau Idron 1

Adres stadionu

Boulevard de l’Aviation

Pojemność stadionu

4031

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator