Nantes

Nantes Statystyki 2026/2027 Ligue 2

LDWLW

Następny mecz

Ligue 2Ligue 2
Saint-Étienne

Saint-Étienne

24.10.2026

Nantes

Nantes

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 2

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.36

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.78
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

56%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

56%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

56%

Bardzo dobra

Czyste konta

22% meczów

22%

Średnia

Strzały

Na mecz

15.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

3.56

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.67

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.78

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 2

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Nantes Attacking

2026/27

Legends

Nantes
League average

Nantes Defending

2026/27

Legends

Nantes
League average

Nantes — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.36

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
60 min
74 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
75%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
50%
44%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
25%
11%
Bez gola
40%
25%
33%

Nantes — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.78
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
50 min
51 min
51 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
100%
78%
Powyżej 1.5 straconych
40%
50%
44%
Powyżej 2.5 straconych
40%
25%
33%
Czyste konto
40%
0%
22%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Nantes strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
9%
16 - 30 min
27%
31 - 45 min
9%
46 - 60 min
27%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
27%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
80%
100%
89%
Powyżej 1.5
40%
75%
56%
Powyżej 2.5
40%
75%
56%
Powyżej 3.5
40%
25%
33%
Powyżej 4.5
40%
25%
33%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
75%
56%
Oba zespoły nie strzelą
60%
25%
44%

Statystyki rzutów rożnych

Nantes

Śr. łączne rzuty rożne

9.67/ Mecz
x

Śr. ligi 9.23

Średnia

Nantes

Rzuty rożne dla

5.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Bardzo dobra

Nantes

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.62

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
50%
67%
Powyżej 8.5
80%
50%
67%
Powyżej 9.5
80%
25%
56%
Powyżej 10.5
60%
0%
33%
Powyżej 11.5
60%
0%
33%
Powyżej 12.5
40%
0%
22%

Statystyki kartek

Nantes

Śr. łączne kartki

4.44/ Mecz
x

Śr. ligi 3.85

Bardzo dobra

Nantes

Kartki dla

1.78/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Średnia

Nantes

Kartki przeciw

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
75%
89%
Powyżej 3.5
100%
50%
78%
Powyżej 4.5
80%
25%
56%
Powyżej 5.5
40%
25%
33%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Nantes

Śr. łączne strzały

25.67/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Nantes

Śr. strzały celne

7.22/ Mecz
x

Śr. ligi 8.61

Bardzo zła

Nantes

Śr. skuteczność strzałów

28%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.79

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
50%
56%
Powyżej 7.5
60%
50%
56%
Powyżej 8.5
40%
25%
33%
Powyżej 9.5
20%
25%
22%
Powyżej 10.5
20%
25%
22%
Nantes

Statystyki Nantes 2026/2027 — Ligue 2

Nantes zajmuje obecnie 14th w Ligue 2 z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). Nantes strzelił 11 goli i stracił 16 — różnica bramek -5. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Nantes na SmartBet.

Statystyki goli Nantes 2026/2027

Nantes średnio strzela 1.22 i traci 1.78 gola na mecz. Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.80 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety Nantes 2026/2027

SmartBet generuje typy Nantes na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (56%), BTTS (56%) oraz gol Nantes (67%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Ligue 2.

Statystyki BTTS i czystych kont Nantes 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Nantes. Czyste konta w 22% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Nantes 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 44% meczów Nantes. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 44% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 2.

Forma Nantes 2026/2027

Aktualna forma: WLWDL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 3L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 2.

Najczęściej zadawane pytania - Nantes 2026/2027

Ile goli strzelił Nantes w sezonie 2026/2027?

Nantes strzelił 11 goli w 9 meczach — średnio 1.22 na mecz. Stracił 16 (1.78 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Nantes w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 56% meczów Nantes — 5 z 9 spotkań w Ligue 2. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Nantes gra następny mecz?

Następny mecz Nantes to Saint-Étienne 24.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Nantes i terminarz Ligue 2.

Jaki jest wskaźnik BTTS Nantes w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Nantes (5 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 2.

Jaki jest bilans Nantes u siebie w sezonie 2026/2027?

Nantes wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.00 i traci 1.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Nantes?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Nantes — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 2

Go to Ligue 2
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76
Nadchodzące
24 paź
A
Saint-ÉtienneSaint-Étienne
30 paź
H
ClermontClermont
7 lis
A
PauPau
21 lis
H
Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38
5 gru
A
MontpellierMontpellier

Informacje o Nantes

Oficjalna nazwa klubu

Nantes

Skrót

NAN

Kraj

France

Aktualny trener

Grégory Poirier

Rok założenia

1943

Stadion

Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau

Adres stadionu

Route de Saint Joseph 44300, Nantes

Pojemność stadionu

37473

Twitter

@FCNantes

Inne drużyny Ligue 2

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator