Statystyki drużyny
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

AS Marsa

Hammam-Lif
Legenda
Przegląd H2H

AS Marsa

2
Rozegrane mecze

1
Wygrane AS
1
Remisy
0
Wygrane Ham

Hammam-Lif
Statystyki H2H
Śr. goli
2.50
2 meczów
1.50
1.00Trend z ostatnich 5
BTTS
50%
2 meczów
2/2
1/2Ost. 5: 1/2 BTTS
Śr. rzutów rożnych
Śr. kartek
Trendy H2H


Poniżej 4.5 Goli
Gole · Gole łącznie
100%
2/2

AS Marsa Poniżej 6.5 Celnych Strzałów
Strzały · Celne drużyny
100%
2/2


100%
2/2

100%
2/2

100%
2/2
Widzisz 2 z 18 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.
Gole strzelone przez drużynę
Hammam-Lif i AS Marsa strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.
0.00Gole / MeczAS U siebie
0.00Gole / MeczHam Na wyjeździe
| Strzelone na mecz | AS | Ham |
|---|---|---|
| Powyżej goli drużyny 0.5 | ||
| Powyżej goli drużyny 1.5 | ||
| Powyżej goli drużyny 2.5 | ||
| Bez gola |
Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.
* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AS i Ham.
Gole stracone przez drużynę
Hammam-Lif i AS Marsa tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.
0.00Stracone / MeczAS U siebie
0.00Stracone / MeczHam Na wyjeździe
| Stracone na mecz | AS | Ham |
|---|---|---|
| Powyżej straconych 0.5 | ||
| Powyżej straconych 1.5 | ||
| Powyżej straconych 2.5 | ||
| Czyste konta |
Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.
* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AS i Ham.
Typy goli i BTTS
Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.
| Gole | AS | Ham | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Cały mecz | AS | Ham | Średnia |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych
Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.


Śr. łączne rzuty rożne

AS Marsa - Rożne zdobyte

Hammam-Lif - Rożne zdobyte
| Rzuty rożne | AS | Ham | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek
Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.


Śr. łączne kartki

AS Marsa - Kartki zdobyte

Hammam-Lif - Kartki zdobyte
| Kartki | AS | Ham | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów
Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.


Śr. łączne strzały
Śr. ligi 18.32

AS Marsa - Strzały celne
Śr. ligi 3.73

Hammam-Lif - Strzały celne
Śr. ligi 3.73
| Strzały celne | Średnia |
|---|---|
| Powyżej 6.5 | |
| Powyżej 7.5 | |
| Powyżej 8.5 | |
| Powyżej 9.5 |
AS Marsa vs Hammam-Lif Statystyki i H2H - Ligue 1, 24 września 2026
AS Marsa podejmuje Hammam-Lif w czwartek 24 września w rozgrywkach Ligue 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Hammam-Lif zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.
W ostatnich 2 spotkaniach AS Marsa i Hammam-Lif zmierzyły się 2 razy: AS Marsa wygrał 1, Hammam-Lif 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między AS Marsa a Hammam-Lif. AS Marsa strzelają średnio 1.00 gola na mecz, a Hammam-Lif 0.40.
Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 1.
AS Marsa vs Hammam-Lif mają umiarkowany potencjał strzelecki?
AS Marsa vs Hammam-Lif mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.
Dane drużyn to potwierdzają: AS Marsa strzelają średnio 1.00 gola i tracą 0.90 na mecz, a Hammam-Lif strzelają 0.40 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.
Jaki jest bilans H2H AS Marsa vs Hammam-Lif?
AS Marsa i Hammam-Lif zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. AS Marsa wygrał 1, Hammam-Lif wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Hammam-Lif 0-1 AS Marsa (21 maja 2017). Zobacz pełne statystyki H2H.
Jakie są najlepsze typy na AS Marsa vs Hammam-Lif?
Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (89%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (56%). Najlepszy typ na gole drużyny: AS Marsa powyżej 0.5 gola (58%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 1.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
2 | 6 | 3 | 3 | 0 | +3 | 12 | |
3 | 5 | 4 | 0 | 1 | +3 | 12 | |
4 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
5 | 4 | 3 | 0 | 1 | +2 | 9 | |
6 | 6 | 2 | 3 | 1 | +1 | 9 | |
7 | 6 | 2 | 2 | 2 | +2 | 8 | |
8 | 5 | 2 | 2 | 1 | +2 | 8 | |
9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | |
10 | 4 | 2 | 1 | 1 | +2 | 7 | |
11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | |
13 | 6 | 1 | 1 | 4 | -3 | 4 | |
14 | 6 | 1 | 0 | 5 | -6 | 3 | |
15 | 6 | 0 | 2 | 4 | -5 | 2 | |
16 | 6 | 0 | 1 | 5 | -8 | 1 |
Typy ze statystykami
AS Marsa Zwycięstwo
Hammam-Lif Zwycięstwo
Remis
Powyżej 0.5 Goli
Powyżej 1.5 Goli
Powyżej 2.5 Goli
Powyżej 3.5 Goli
Obie Drużyny Strzelą
Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych




























