12.09.2026

2 - 1

Zakończony
Faouzi Benchabane
3.86
0.14

Statystyki meczu

DunkerqueSaint-Étienne
43%

Posiadanie piłki

57%
7

Strzały

11
x
x
2

Strzały celne

5
x
x
0

Stworzone duże szanse

3
x
x
3

Rzuty rożne

3
x
x
15

Faule

20
x
x
3

Spalone

6
x
x
85%

Skuteczność podań

87%
x
x
4

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

Saint-ÉtienneDunkerque
2. połowa

90+6'

Franck Atoen

90'

Théna Massock

85'

Franck AtoenJordan Morel

77'

Nadir El Jamali Maxime Bernauer

77'

Steven NzonziEgor Prutsev

71'

Enzo MayillaSouleymane Keita

71'

Ousmane TouréKhalil Ayari

70'

Joshua DuffusIrvin Cardona

70'

João FerreiraKévin Pedro

58'

2-1
Souleymane KeitaVictor Mayela

53'

Jakob BreumThierno Ballo

53'

Ben OldTamar Svetlin

52'

1-1
Khalil AyariSouleymane Keita

52'

Khalil Ayari

51'

Tamar Svetlin

46'

Gaëtan RobailAdrien Lebeau
1. połowa

43'

0-1
Augustine BoakyeZuriko Davitashvili

39'

Adrien Lebeau

19'

Julien Le Cardinal

Typy na Dunkerque vs Saint-Étienne

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

77

Premium feature

Kursy2.41% EV1.33
77

Premium feature

Kursy15.50% EV1.50

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Dunkerque

Dunkerque

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Saint-Étienne

Saint-Étienne

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Dunkerque

Dunkerque

Dunkerque

5

Rozegrane mecze

Saint-Étienne

3

Wygrane Dun

0

Remisy

2

Wygrane STE

Saint-Étienne

Saint-Étienne

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

5 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

40%

5 meczów

Gospodarz4/5
x
Gość3/5
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Saint-Étienne

Saint-Étienne Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

5/5

DunkerqueSaint-Étienne

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

5/5

Saint-Étienne
Funkcja Premium

100%

5/5

DunkerqueSaint-Étienne
Funkcja Premium

100%

5/5

1.03

Kursy

Dunkerque
Funkcja Premium

100%

5/5

Widzisz 2 z 35 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Saint-Étienne i Dunkerque strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Dunkerque0.00Gole / Mecz
x

Dun U siebie

Saint-Étienne0.00Gole / Mecz
x

STE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
DunkerqueDun
Saint-ÉtienneSTE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Dun i STE.

Gole stracone przez drużynę

Saint-Étienne i Dunkerque tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Dunkerque0.00Stracone / Mecz
x

Dun U siebie

Saint-Étienne0.00Stracone / Mecz
x

STE Na wyjeździe

Stracone na mecz
DunkerqueDun
Saint-ÉtienneSTE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Dun i STE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
DunkerqueDun
Saint-ÉtienneSTE
Średnia
Powyżej 0.5
97%
93%
95%
Powyżej 1.5
66%
90%
78%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
DunkerqueDun
Saint-ÉtienneSTE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

DunkerqueSaint-Étienne

Śr. łączne rzuty rożne

Dunkerque

Dunkerque - Rożne zdobyte

Saint-Étienne

Saint-Étienne - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
DunkerqueDun
Saint-ÉtienneSTE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

DunkerqueSaint-Étienne

Śr. łączne kartki

Dunkerque

Dunkerque - Kartki zdobyte

Saint-Étienne

Saint-Étienne - Kartki zdobyte

Kartki
DunkerqueDun
Saint-ÉtienneSTE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

DunkerqueSaint-Étienne

Śr. łączne strzały

24.90/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Dunkerque

Dunkerque - Strzały celne

4.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Dobra

Saint-Étienne

Saint-Étienne - Strzały celne

5.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Dunkerque vs Saint-Étienne Statystyki i H2H - Ligue 2, 12 września 2026

Dunkerque podejmuje Saint-Étienne w sobota 12 września w rozgrywkach Ligue 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Saint-Étienne zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach Dunkerque i Saint-Étienne zmierzyły się 5 razy: Dunkerque wygrał 3, Saint-Étienne 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 40% spotkań między Dunkerque a Saint-Étienne. Dunkerque strzelają średnio 1.80 gola na mecz, a Saint-Étienne 2.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 2.

Dunkerque vs Saint-Étienne mają niski potencjał strzelecki?

Dunkerque vs Saint-Étienne mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 40%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Dunkerque strzelają średnio 1.80 gola i tracą 1.80 na mecz, a Saint-Étienne strzelają 2.20 i tracą 0.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Dunkerque vs Saint-Étienne?

Dunkerque i Saint-Étienne zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Dunkerque wygrał 3, Saint-Étienne wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Saint-Étienne 2-1 Dunkerque (11 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Dunkerque vs Saint-Étienne?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (95%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (78%). Najlepszy typ na gole drużyny: Dunkerque poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 2.

Tabela Ligue 2

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Dunkerque Zwycięstwo

5.12

Saint-Étienne Zwycięstwo

1.73

Remis

4.20
95

Powyżej 0.5 Goli

1.03
78

Powyżej 1.5 Goli

1.18

Powyżej 2.5 Goli

1.67

Powyżej 3.5 Goli

2.70

Obie Drużyny Strzelą

1.72

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.59
Mecze
Typy
Value Bets
Generator