04.09.2026

1 - 2

Zakończony
Annecy
Annecy
LWLLW
Gaël Angoula
3.28
0.13

Statystyki meczu

Grenoble Foot 38Annecy
45%

Posiadanie piłki

55%
10

Strzały

13
x
x
2

Strzały celne

4
x
x
2

Stworzone duże szanse

3
x
x
5

Rzuty rożne

6
x
x
12

Faule

12
x
x
4

Spalone

1
x
x
72%

Skuteczność podań

79%
x
x
0

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

AnnecyGrenoble Foot 38
2. połowa

90+2'

Mohamed BechikhYohann Magnin

90+2'

Dillon HoogewerfJean-Guy Akpa Akpro

90+1'

1-2
Paul VenotJulien Kouadio

90'

Thibault Rambaud

84'

Pascal MozieMohamed Koné

79'

Mamady BangréBaptiste Mouazan

79'

Jules MoutonSamba Diba

74'

1-1
Samba DibaUgo Bonnet

73'

Ugo BonnetLucas Bernadou

67'

Jonathan Do MarcolinoGabin Secrétant

67'

Paul VenotAntoine Larose

66'

0-1
Thibault Rambaud

56'

Thibault RambaudMoïse Sahi Dion

56'

Zépiqueno RedmondKadan Young
1. połowa

28'

Gabin Secrétant

23'

Antoine Larose

Typy na Grenoble Foot 38 vs Annecy

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

84

Premium feature

Kursy10.88% EV1.32
83

Premium feature

Kursy82.60% EV2.20
75

Premium feature

Kursy-8.50% EV1.22

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Annecy

Annecy

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38

11

Rozegrane mecze

Annecy

5

Wygrane GRE

3

Remisy

3

Wygrane LAFO

Annecy

Annecy

Statystyki H2H

Śr. goli

2.27

11 meczów

Gospodarz1.18
x
Gość1.09
x

Trend z ostatnich 5

+0.9 Wzrost

BTTS

64%

11 meczów

Gospodarz9/11
x
Gość7/11
x

Ost. 5: 5/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Annecy

Annecy Powyżej 2.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

11/11

Grenoble Foot 38Annecy
Funkcja Premium

100%

11/11

1.06

Kursy

Grenoble Foot 38Annecy
Funkcja Premium

91%

10/11

Grenoble Foot 38
Funkcja Premium

91%

10/11

Widzisz 2 z 20 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Annecy i Grenoble Foot 38 strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Grenoble Foot 380.00Gole / Mecz
x

GRE U siebie

Annecy0.00Gole / Mecz
x

LAFO Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Grenoble Foot 38GRE
AnnecyLAFO
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GRE i LAFO.

Gole stracone przez drużynę

Annecy i Grenoble Foot 38 tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Grenoble Foot 380.00Stracone / Mecz
x

GRE U siebie

Annecy0.00Stracone / Mecz
x

LAFO Na wyjeździe

Stracone na mecz
Grenoble Foot 38GRE
AnnecyLAFO
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GRE i LAFO.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Grenoble Foot 38GRE
AnnecyLAFO
Średnia
Powyżej 0.5
67%
98%
83%
Powyżej 1.5
51%
79%
65%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Grenoble Foot 38GRE
AnnecyLAFO
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Grenoble Foot 38Annecy

Śr. łączne rzuty rożne

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38 - Rożne zdobyte

Annecy

Annecy - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Grenoble Foot 38GRE
AnnecyLAFO
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Grenoble Foot 38Annecy

Śr. łączne kartki

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38 - Kartki zdobyte

Annecy

Annecy - Kartki zdobyte

Kartki
Grenoble Foot 38GRE
AnnecyLAFO
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Grenoble Foot 38Annecy

Śr. łączne strzały

21.55/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Bardzo zła

Grenoble Foot 38

Grenoble Foot 38 - Strzały celne

2.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Bardzo zła

Annecy

Annecy - Strzały celne

4.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Grenoble Foot 38 vs Annecy Statystyki i H2H - Ligue 2, 04 września 2026

Grenoble Foot 38 podejmuje Annecy w piątek 4 września w rozgrywkach Ligue 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Annecy zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 11 spotkaniach Grenoble Foot 38 i Annecy zmierzyły się 11 razy: Grenoble Foot 38 wygrał 5, Annecy 3, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 55% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Grenoble Foot 38 a Annecy. Grenoble Foot 38 strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Annecy 2.00.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 2.

Grenoble Foot 38 vs Annecy mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Grenoble Foot 38 vs Annecy mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.27 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 55% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Grenoble Foot 38 strzelają średnio 1.10 gola i tracą 1.40 na mecz, a Annecy strzelają 2.00 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Grenoble Foot 38 vs Annecy?

Grenoble Foot 38 i Annecy zmierzyły się 11 razy we wszystkich rozgrywkach. Grenoble Foot 38 wygrał 5, Annecy wygrał 3, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 55% spotkań H2H. Ostatni mecz: Annecy 1-1 Grenoble Foot 38 (06 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Grenoble Foot 38 vs Annecy?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (83%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (65%). Najlepszy typ na gole drużyny: Annecy powyżej 0.5 gola (84%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 2.

Tabela Ligue 2

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Grenoble Foot 38 Zwycięstwo

3.50

Annecy Zwycięstwo

2.35

Remis

3.10
83

Powyżej 0.5 Goli

1.11
65

Powyżej 1.5 Goli

1.46

Powyżej 2.5 Goli

2.50

Powyżej 3.5 Goli

5.00

Obie Drużyny Strzelą

2.10

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.73
Mecze
Typy
Value Bets
Generator