19.09.2026

2 - 2

Zakończony
Lucas Loockx
3.25
0.25

Statystyki meczu

Jong KRC Genk U23RFC Seraing
62%

Posiadanie piłki

38%
12

Strzały

4
x
x
5

Strzały celne

3
x
x
2

Stworzone duże szanse

1
x
x
13

Rzuty rożne

6
x
x
13

Faule

14
x
x
2

Spalone

0
x
x
86%

Skuteczność podań

73%
x
x
5

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

RFC SeraingJong KRC Genk U23
2. połowa

90+4'

2-2
Adrián PalaciosAugust De Wannemacker

82'

Matteo BisarreTom Lockman

74'

Reda AamerAlexandre Tunkadi

74'

Nabil BouchentoufFostave Mabani

74'

Valerio Di CrescenzoAmine Messoussa

73'

1-2
August De Wannemacker

72'

Moussa KoneJelle Driessen

72'

Manu MocsnikPrecious Ogbeiwi

72'

Adrián Palacios

70'

Sami El Morabet

48'

Jonathan Coenen

46'

Sami El MorabetEmmanuel Sarfo
1. połowa

45+6'

Igor Camargo

45+5'

Victor Corneillie

45+1'

Emile Doucouré

36'

Emmanuel Sarfo

24'

0-2
Amine Messoussa

11'

0-1
Alexandre TunkadiFostave Mabani

Typy na Jong KRC Genk U23 vs RFC Seraing

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

82

Premium feature

Kursy-5.70% EV1.15
75

Premium feature

Kursy5.75% EV1.41

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

RFC Seraing

RFC Seraing

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23

7

Rozegrane mecze

RFC Seraing

2

Wygrane Jon

5

Remisy

0

Wygrane RFC

RFC Seraing

RFC Seraing

Statystyki H2H

Śr. goli

2.86

7 meczów

Gospodarz1.71
x
Gość1.14
x

Trend z ostatnich 5

-0.1 Spadek

BTTS

71%

7 meczów

Gospodarz6/7
x
Gość5/7
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 Powyżej 2.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

7/7

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 Powyżej 2.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

7/7

Jong KRC Genk U23
Funkcja Premium

100%

7/7

Jong KRC Genk U23
Funkcja Premium

100%

7/7

RFC Seraing
Funkcja Premium

100%

7/7

Widzisz 2 z 22 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

RFC Seraing i Jong KRC Genk U23 strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jong KRC Genk U230.00Gole / Mecz
x

Jon U siebie

RFC Seraing0.00Gole / Mecz
x

RFC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Jong KRC Genk U23Jon
RFC SeraingRFC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Jon i RFC.

Gole stracone przez drużynę

RFC Seraing i Jong KRC Genk U23 tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jong KRC Genk U230.00Stracone / Mecz
x

Jon U siebie

RFC Seraing0.00Stracone / Mecz
x

RFC Na wyjeździe

Stracone na mecz
Jong KRC Genk U23Jon
RFC SeraingRFC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Jon i RFC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Jong KRC Genk U23Jon
RFC SeraingRFC
Średnia
Powyżej 0.5
89%
84%
87%
Powyżej 1.5
89%
74%
82%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Jong KRC Genk U23Jon
RFC SeraingRFC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Jong KRC Genk U23RFC Seraing

Śr. łączne rzuty rożne

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 - Rożne zdobyte

RFC Seraing

RFC Seraing - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Jong KRC Genk U23Jon
RFC SeraingRFC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jong KRC Genk U23RFC Seraing

Śr. łączne kartki

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 - Kartki zdobyte

RFC Seraing

RFC Seraing - Kartki zdobyte

Kartki
Jong KRC Genk U23Jon
RFC SeraingRFC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jong KRC Genk U23RFC Seraing

Śr. łączne strzały

23.25/ Mecz
x

Śr. ligi 26.51

Zła

Jong KRC Genk U23

Jong KRC Genk U23 - Strzały celne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.71

Średnia

RFC Seraing

RFC Seraing - Strzały celne

4.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.71

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Jong KRC Genk U23 vs RFC Seraing Statystyki i H2H - Challenger Pro League, 19 września 2026

Jong KRC Genk U23 podejmuje RFC Seraing w sobota 19 września w rozgrywkach Challenger Pro League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy RFC Seraing zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 7 spotkaniach Jong KRC Genk U23 i RFC Seraing zmierzyły się 7 razy: Jong KRC Genk U23 wygrał 2, RFC Seraing 0, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 71% spotkań między Jong KRC Genk U23 a RFC Seraing. Jong KRC Genk U23 strzelają średnio 1.90 gola na mecz, a RFC Seraing 1.00.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Challenger Pro League.

Jong KRC Genk U23 vs RFC Seraing mają wysoki potencjał strzelecki?

Jong KRC Genk U23 vs RFC Seraing mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.86 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 71%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Jong KRC Genk U23 strzelają średnio 1.90 gola i tracą 2.00 na mecz, a RFC Seraing strzelają 1.00 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Jong KRC Genk U23 vs RFC Seraing?

Jong KRC Genk U23 i RFC Seraing zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Jong KRC Genk U23 wygrał 2, RFC Seraing wygrał 0, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: RFC Seraing 2-2 Jong KRC Genk U23 (14 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Jong KRC Genk U23 vs RFC Seraing?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (87%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (82%). Najlepszy typ na gole drużyny: Jong KRC Genk U23 powyżej 0.5 gola (78%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Challenger Pro League.

Tabela Challenger Pro League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Jong KRC Genk U23 Zwycięstwo

2.30

RFC Seraing Zwycięstwo

2.91

Remis

3.75
87

Powyżej 0.5 Goli

1.02
82

Powyżej 1.5 Goli

1.15

Powyżej 2.5 Goli

1.53

Powyżej 3.5 Goli

2.33

Obie Drużyny Strzelą

1.44

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.60
Mecze
Typy
Value Bets
Generator