12.09.2026

2 - 6

Zakończony
A. Seynaeve
3.8
0.2

Statystyki meczu

RSCA Futures U23KSC Lokeren
53%

Posiadanie piłki

47%
8

Strzały

13
x
x
2

Strzały celne

8
x
x
2

Stworzone duże szanse

5
x
x
6

Rzuty rożne

2
x
x
13

Faule

18
x
x
1

Spalone

3
x
x
86%

Skuteczność podań

86%
x
x
2

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

KSC LokerenRSCA Futures U23
2. połowa

90+3'

2-6
Ademola Ola-AdebomiJarno Vervaque

88'

2-5
Modeste DukuMatias Lloci

85'

Terry Van De VenNunzio Engwanda

79'

Ademola Ola-AdebomiVancy Mabanza

79'

Modeste DukuLuan Simnica

76'

Mohamed AbdellaouiJayden Onia Seke

76'

Willsem BoussaidNoah Kalonji

76'

Omar SarrJoshua Nga Kana

75'

2-4
Maxime Pau

70'

Jarno VervaqueAnisse Brrou

64'

2-3
Pape Aliya N'daoEnzo Sternal

62'

Jassim MazouzToon Janssen

56'

1-3
Sam Van Aerschot
1. połowa

45+12'

Timon VanhoutteMichiel Haentjens

45+8'

Vancy Mabanza

45+1'

1-2
Nunzio EngwandaEnzo Sternal

35'

0-2
Jordi PalaciosMatias Lloci

19'

Maxime Pau

16'

Zoumana Keita

10'

Noah Kalonji

1'

0-1
Noah Kalonji

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

KSC Lokeren

KSC Lokeren

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23

5

Rozegrane mecze

KSC Lokeren

1

Wygrane RSC

0

Remisy

4

Wygrane KSC

KSC Lokeren

KSC Lokeren

Statystyki H2H

Śr. goli

4.00

5 meczów

Gospodarz1.20
x
Gość2.80
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

60%

5 meczów

Gospodarz4/5
x
Gość4/5
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

RSCA Futures U23KSC Lokeren

Powyżej 0.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

5/5

RSCA Futures U23KSC Lokeren

Powyżej 7.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne łącznie

100%

5/5

RSCA Futures U23KSC Lokeren
Funkcja Premium

100%

5/5

RSCA Futures U23KSC Lokeren
Funkcja Premium

100%

5/5

RSCA Futures U23
Funkcja Premium

100%

5/5

Widzisz 2 z 30 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

KSC Lokeren i RSCA Futures U23 strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

RSCA Futures U230.00Gole / Mecz
x

RSC U siebie

KSC Lokeren0.00Gole / Mecz
x

KSC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
RSCA Futures U23RSC
KSC LokerenKSC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RSC i KSC.

Gole stracone przez drużynę

KSC Lokeren i RSCA Futures U23 tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

RSCA Futures U230.00Stracone / Mecz
x

RSC U siebie

KSC Lokeren0.00Stracone / Mecz
x

KSC Na wyjeździe

Stracone na mecz
RSCA Futures U23RSC
KSC LokerenKSC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RSC i KSC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
RSCA Futures U23RSC
KSC LokerenKSC
Średnia
Powyżej 0.5
93%
100%
97%
Powyżej 1.5
52%
84%
68%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
RSCA Futures U23RSC
KSC LokerenKSC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

RSCA Futures U23KSC Lokeren

Śr. łączne rzuty rożne

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 - Rożne zdobyte

KSC Lokeren

KSC Lokeren - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
RSCA Futures U23RSC
KSC LokerenKSC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RSCA Futures U23KSC Lokeren

Śr. łączne kartki

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 - Kartki zdobyte

KSC Lokeren

KSC Lokeren - Kartki zdobyte

Kartki
RSCA Futures U23RSC
KSC LokerenKSC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RSCA Futures U23KSC Lokeren

Śr. łączne strzały

27.15/ Mecz
x

Śr. ligi 26.51

Średnia

RSCA Futures U23

RSCA Futures U23 - Strzały celne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.71

Średnia

KSC Lokeren

KSC Lokeren - Strzały celne

5.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.71

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

RSCA Futures U23 vs KSC Lokeren Statystyki i H2H - Challenger Pro League, 12 września 2026

RSCA Futures U23 podejmuje KSC Lokeren w sobota 12 września w rozgrywkach Challenger Pro League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy KSC Lokeren zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach RSCA Futures U23 i KSC Lokeren zmierzyły się 5 razy: RSCA Futures U23 wygrał 1, KSC Lokeren 4, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 60% ich meczów, a BTTS w 60% spotkań między RSCA Futures U23 a KSC Lokeren. RSCA Futures U23 strzelają średnio 1.30 gola na mecz, a KSC Lokeren 2.40.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Challenger Pro League.

RSCA Futures U23 vs KSC Lokeren mają wysoki potencjał strzelecki?

RSCA Futures U23 vs KSC Lokeren mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 60% meczów, a BTTS w 60%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: RSCA Futures U23 strzelają średnio 1.30 gola i tracą 2.40 na mecz, a KSC Lokeren strzelają 2.40 i tracą 1.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H RSCA Futures U23 vs KSC Lokeren?

RSCA Futures U23 i KSC Lokeren zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. RSCA Futures U23 wygrał 1, KSC Lokeren wygrał 4, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 60% spotkań H2H. Ostatni mecz: KSC Lokeren 4-2 RSCA Futures U23 (21 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na RSCA Futures U23 vs KSC Lokeren?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (97%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (68%). Najlepszy typ na gole drużyny: RSCA Futures U23 poniżej 1.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Challenger Pro League.

Tabela Challenger Pro League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1624
2
8611+919
3
8503+615
4
8503-115
5
8413+413
6
8413+213
7
9405-112
8
7403-112
9
8323-211
10
9234-39
11
8233-39
12
7223-38
13
9225-48
14
9126-95
15
7016-101

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

RSCA Futures U23 Zwycięstwo

?

KSC Lokeren Zwycięstwo

?

Remis

?
97

Powyżej 0.5 Goli

?
68

Powyżej 1.5 Goli

?

Powyżej 2.5 Goli

?

Powyżej 3.5 Goli

?

Obie Drużyny Strzelą

?

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator