14.08.2026

3 - 1

Zakończony
Mickaël Leleu
3.13
0.11

Statystyki meczu

Saint-ÉtienneClermont
60%

Posiadanie piłki

40%
22

Strzały

6
x
x
4

Strzały celne

2
x
x
5

Stworzone duże szanse

1
x
x
7

Rzuty rożne

6
x
x
15

Faule

15
x
x
1

Spalone

1
x
x
92%

Skuteczność podań

84%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

ClermontSaint-Étienne
2. połowa

89'

3-1
Ousmane DiopJunior Sambia

83'

Cheick Oumar KonatéVital Nsimba

83'

Nathan KasiaMaxime Bernauer

82'

A. BaallalAugustine Boakye

74'

Ibrahim CoulibalyIvan M'Bahia

74'

Arthur SaintorensChrist Okou

72'

Joshua DuffusIrvin Cardona

71'

3-0
Jakob BreumÁron Csongvai

68'

Ivan M'Bahia

64'

Maïdine DouaneMohamed-Amine Bouchenna

64'

Junior SambiaAdrien Hunou

59'

Zuriko DavitashviliThierno Ballo

54'

2-0
Thierno Ballo

49'

Jakob Breum

46'

Ousmane DiopEl Hadj Koné
1. połowa

41'

1-0
Irvin CardonaThierno Ballo

23'

Tamar SvetlinJoão Ferreira

Typy na Saint-Étienne vs Clermont

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

88

Premium feature

Kursy7.36% EV1.22
79

Premium feature

Kursy14.55% EV1.45
78

Premium feature

Kursy-4.47% EV1.22
69

Premium feature

Kursy24.20% EV1.80

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Saint-Étienne

Saint-Étienne

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Clermont

Clermont

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Saint-Étienne

Saint-Étienne

Saint-Étienne

5

Rozegrane mecze

Clermont

5

Wygrane STE

0

Remisy

0

Wygrane CLE

Clermont

Clermont

Statystyki H2H

Śr. goli

3.20

5 meczów

Gospodarz2.20
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

80%

5 meczów

Gospodarz5/5
x
Gość4/5
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Saint-ÉtienneClermont

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

5/5

Clermont

Clermont Poniżej 6.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

5/5

Clermont
Funkcja Premium

100%

5/5

Saint-Étienne
Funkcja Premium

100%

5/5

Saint-Étienne
Funkcja Premium

100%

5/5

Widzisz 2 z 39 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Clermont i Saint-Étienne strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Saint-Étienne0.00Gole / Mecz
x

STE U siebie

Clermont0.00Gole / Mecz
x

CLE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Saint-ÉtienneSTE
ClermontCLE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STE i CLE.

Gole stracone przez drużynę

Clermont i Saint-Étienne tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Saint-Étienne0.00Stracone / Mecz
x

STE U siebie

Clermont0.00Stracone / Mecz
x

CLE Na wyjeździe

Stracone na mecz
Saint-ÉtienneSTE
ClermontCLE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STE i CLE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Saint-ÉtienneSTE
ClermontCLE
Średnia
Powyżej 0.5
70%
96%
83%
Powyżej 1.5
63%
67%
65%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Saint-ÉtienneSTE
ClermontCLE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Saint-ÉtienneClermont

Śr. łączne rzuty rożne

Saint-Étienne

Saint-Étienne - Rożne zdobyte

Clermont

Clermont - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Saint-ÉtienneSTE
ClermontCLE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Saint-ÉtienneClermont

Śr. łączne kartki

Saint-Étienne

Saint-Étienne - Kartki zdobyte

Clermont

Clermont - Kartki zdobyte

Kartki
Saint-ÉtienneSTE
ClermontCLE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Saint-ÉtienneClermont

Śr. łączne strzały

24.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.48

Średnia

Saint-Étienne

Saint-Étienne - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Średnia

Clermont

Clermont - Strzały celne

3.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Saint-Étienne vs Clermont Statystyki i H2H - Ligue 2, 14 sierpnia 2026

Saint-Étienne podejmuje Clermont w piątek 14 sierpnia w rozgrywkach Ligue 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Clermont zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 5 spotkaniach Saint-Étienne i Clermont zmierzyły się 5 razy: Saint-Étienne wygrał 5, Clermont 0, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 80% ich meczów, a BTTS w 80% spotkań między Saint-Étienne a Clermont. Saint-Étienne strzelają średnio 1.40 gola na mecz, a Clermont 0.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 2.

Saint-Étienne vs Clermont mają wysoki potencjał strzelecki?

Saint-Étienne vs Clermont mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.20 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 80% meczów, a BTTS w 80%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Saint-Étienne strzelają średnio 1.40 gola i tracą 0.90 na mecz, a Clermont strzelają 0.90 i tracą 1.20. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Saint-Étienne vs Clermont?

Saint-Étienne i Clermont zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Saint-Étienne wygrał 5, Clermont wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 80% spotkań H2H. Ostatni mecz: Saint-Étienne 1-0 Clermont (17 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Saint-Étienne vs Clermont?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (83%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (65%). Najlepszy typ na gole drużyny: Saint-Étienne powyżej 1.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 2.

Tabela Ligue 2

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8611+1319
2
9450+817
3
8521+317
4
9513+316
5
8431+315
6
9423+214
7
9342+213
8
9414013
9
9333012
10
9324-211
11
9252-211
12
916209
13
9225-48
14
9225-58
15
9225-78
16
9072-37
17
8215-47
18
9135-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Saint-Étienne Zwycięstwo

1.44

Clermont Zwycięstwo

7.40

Remis

5.01
83

Powyżej 0.5 Goli

1.04
65

Powyżej 1.5 Goli

1.23

Powyżej 2.5 Goli

1.81

Powyżej 3.5 Goli

2.88

Obie Drużyny Strzelą

1.92

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.55
Mecze
Typy
Value Bets
Generator