Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

AS Marsa

AS Marsa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

ES Métlaoui

ES Métlaoui

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

AS Marsa

AS Marsa

AS Marsa

6

Rozegrane mecze

ES Métlaoui

2

Wygrane AS

1

Remisy

3

Wygrane ES

ES Métlaoui

ES Métlaoui

Statystyki H2H

Śr. goli

1.67

6 meczów

Gospodarz0.67
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

-0.1 Spadek

BTTS

33%

6 meczów

Gospodarz4/6
x
Gość4/6
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

AS MarsaES Métlaoui

Poniżej 4.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

6/6

AS MarsaES Métlaoui

Poniżej 2.5 Gola (1 połowa)

Gole · 1. połowa

100%

6/6

AS MarsaES Métlaoui
Funkcja Premium

100%

6/6

AS MarsaES Métlaoui
Funkcja Premium

100%

6/6

ES Métlaoui
Funkcja Premium

83%

5/6

Widzisz 2 z 19 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

ES Métlaoui i AS Marsa strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

AS Marsa0.00Gole / Mecz
x

AS U siebie

ES Métlaoui0.00Gole / Mecz
x

ES Na wyjeździe

Strzelone na mecz
AS MarsaAS
ES MétlaouiES
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AS i ES .

Gole stracone przez drużynę

ES Métlaoui i AS Marsa tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

AS Marsa0.00Stracone / Mecz
x

AS U siebie

ES Métlaoui0.00Stracone / Mecz
x

ES Na wyjeździe

Stracone na mecz
AS MarsaAS
ES MétlaouiES
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AS i ES .

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
AS MarsaAS
ES MétlaouiES
Średnia
Powyżej 0.5
85%
79%
82%
Powyżej 1.5
46%
39%
43%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
AS MarsaAS
ES MétlaouiES
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

AS MarsaES Métlaoui

Śr. łączne rzuty rożne

AS Marsa

AS Marsa - Rożne zdobyte

ES Métlaoui

ES Métlaoui - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
AS MarsaAS
ES MétlaouiES
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AS MarsaES Métlaoui

Śr. łączne kartki

AS Marsa

AS Marsa - Kartki zdobyte

ES Métlaoui

ES Métlaoui - Kartki zdobyte

Kartki
AS MarsaAS
ES MétlaouiES
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AS MarsaES Métlaoui

Śr. łączne strzały

16.75/ Mecz
x

Śr. ligi 18.51

Średnia

AS Marsa

AS Marsa - Strzały celne

2.60/ Mecz
x

Śr. ligi 3.76

Bardzo zła

ES Métlaoui

ES Métlaoui - Strzały celne

1.30/ Mecz
x

Śr. ligi 3.76

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

AS Marsa vs ES Métlaoui Statystyki i H2H - Ligue 1, 18 października 2026

AS Marsa podejmuje ES Métlaoui w niedziela 18 października w rozgrywkach Ligue 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy ES Métlaoui zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 6 spotkaniach AS Marsa i ES Métlaoui zmierzyły się 6 razy: AS Marsa wygrał 2, ES Métlaoui 3, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 17% ich meczów, a BTTS w 33% spotkań między AS Marsa a ES Métlaoui. AS Marsa strzelają średnio 0.70 gola na mecz, a ES Métlaoui 0.70.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 1.

AS Marsa vs ES Métlaoui mają niski potencjał strzelecki?

AS Marsa vs ES Métlaoui mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.67 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 17% meczów, a BTTS w 33%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: AS Marsa strzelają średnio 0.70 gola i tracą 1.00 na mecz, a ES Métlaoui strzelają 0.70 i tracą 0.80. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H AS Marsa vs ES Métlaoui?

AS Marsa i ES Métlaoui zmierzyły się 6 razy we wszystkich rozgrywkach. AS Marsa wygrał 2, ES Métlaoui wygrał 3, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 17% spotkań H2H. Ostatni mecz: ES Métlaoui 1-0 AS Marsa (13 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na AS Marsa vs ES Métlaoui?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (82%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (58%). Najlepszy typ na gole drużyny: AS Marsa poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 1.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
5401+312
2
5320+411
3
5320+311
4
5230+29
5
4301+29
6
5221+28
7
5221+18
8
522108
9
4211+27
10
520306
11
5122-15
12
5113-24
13
5104-33
14
5104-33
15
5023-42
16
5014-61

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

AS Marsa Zwycięstwo

?

ES Métlaoui Zwycięstwo

?

Remis

?
82

Powyżej 0.5 Goli

?
43

Powyżej 1.5 Goli

?

Powyżej 2.5 Goli

?

Powyżej 3.5 Goli

?

Obie Drużyny Strzelą

?

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator