Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Ben Guerdane

Ben Guerdane

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse

2

Rozegrane mecze

Ben Guerdane

0

Wygrane Ham

1

Remisy

1

Wygrane Ben

Ben Guerdane

Ben Guerdane

Statystyki H2H

Śr. goli

2.50

2 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość2/2
x

Ost. 5: 2/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse Poniżej 6.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

2/2

Hammam-SousseBen Guerdane

Poniżej 2.5 Gola (1 połowa)

Gole · 1. połowa

100%

2/2

Hammam-Sousse
Funkcja Premium

100%

2/2

Ben Guerdane
Funkcja Premium

100%

2/2

Hammam-SousseBen Guerdane
Funkcja Premium

100%

2/2

Widzisz 2 z 28 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Ben Guerdane i Hammam-Sousse strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hammam-Sousse0.00Gole / Mecz
x

Ham U siebie

Ben Guerdane0.00Gole / Mecz
x

Ben Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hammam-SousseHam
Ben GuerdaneBen
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ham i Ben.

Gole stracone przez drużynę

Ben Guerdane i Hammam-Sousse tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hammam-Sousse0.00Stracone / Mecz
x

Ham U siebie

Ben Guerdane0.00Stracone / Mecz
x

Ben Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hammam-SousseHam
Ben GuerdaneBen
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ham i Ben.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hammam-SousseHam
Ben GuerdaneBen
Średnia
Powyżej 0.5
82%
80%
81%
Powyżej 1.5
54%
36%
45%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hammam-SousseHam
Ben GuerdaneBen
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hammam-SousseBen Guerdane

Śr. łączne rzuty rożne

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse - Rożne zdobyte

Ben Guerdane

Ben Guerdane - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hammam-SousseHam
Ben GuerdaneBen
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hammam-SousseBen Guerdane

Śr. łączne kartki

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse - Kartki zdobyte

Ben Guerdane

Ben Guerdane - Kartki zdobyte

Kartki
Hammam-SousseHam
Ben GuerdaneBen
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hammam-SousseBen Guerdane

Śr. łączne strzały

12.35/ Mecz
x

Śr. ligi 18.51

Bardzo zła

Hammam-Sousse

Hammam-Sousse - Strzały celne

1.30/ Mecz
x

Śr. ligi 3.76

Bardzo zła

Ben Guerdane

Ben Guerdane - Strzały celne

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.76

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hammam-Sousse vs Ben Guerdane Statystyki i H2H - Ligue 1, 16 września 2026

Hammam-Sousse podejmuje Ben Guerdane w środa 16 września w rozgrywkach Ligue 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Ben Guerdane zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Hammam-Sousse i Ben Guerdane zmierzyły się 2 razy: Hammam-Sousse wygrał 0, Ben Guerdane 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Hammam-Sousse a Ben Guerdane. Hammam-Sousse strzelają średnio 0.50 gola na mecz, a Ben Guerdane 1.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 1.

Hammam-Sousse vs Ben Guerdane mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Hammam-Sousse vs Ben Guerdane mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hammam-Sousse strzelają średnio 0.50 gola i tracą 1.30 na mecz, a Ben Guerdane strzelają 1.20 i tracą 0.80. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hammam-Sousse vs Ben Guerdane?

Hammam-Sousse i Ben Guerdane zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Hammam-Sousse wygrał 0, Ben Guerdane wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Hammam-Sousse 1-1 Ben Guerdane (10 kwietnia 2022). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hammam-Sousse vs Ben Guerdane?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (81%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (55%). Najlepszy typ na gole drużyny: Hammam-Sousse poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 1.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
5401+312
2
5320+411
3
5320+311
4
5230+29
5
4301+29
6
5221+28
7
5221+18
8
522108
9
4211+27
10
520306
11
5122-15
12
5113-24
13
5104-33
14
5104-33
15
5023-42
16
5014-61

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Hammam-Sousse Zwycięstwo

?

Ben Guerdane Zwycięstwo

?

Remis

?
81

Powyżej 0.5 Goli

?
45

Powyżej 1.5 Goli

?

Powyżej 2.5 Goli

?

Powyżej 3.5 Goli

?

Obie Drużyny Strzelą

?

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator