Accrington Stanley

Accrington Stanley Statystyki 2026/2027 League Two

WDWDD

Następny mecz

League TwoLeague Two
York City

York City

20.10.2026

Accrington Stanley

Accrington Stanley

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

27% meczów

27%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.64

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.55

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.45

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.91

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Accrington Stanley Attacking

2026/27

Legends

Accrington Stanley
League average

Accrington Stanley Defending

2026/27

Legends

Accrington Stanley
League average

Accrington Stanley — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
113 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
60%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
83%
20%
55%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
18%
Bez gola
17%
40%
27%

Accrington Stanley — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
77 min
56 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
80%
73%
Powyżej 1.5 straconych
50%
60%
55%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
9%
Czyste konto
33%
20%
27%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Accrington Stanley strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
25%
16 - 30 min
19%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
83%
80%
82%
Powyżej 1.5
83%
80%
82%
Powyżej 2.5
67%
40%
55%
Powyżej 3.5
67%
20%
45%
Powyżej 4.5
17%
20%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
60%
64%
Oba zespoły nie strzelą
33%
40%
36%

Statystyki rzutów rożnych

Accrington Stanley

Śr. łączne rzuty rożne

10.09/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Accrington Stanley

Rzuty rożne dla

5.45/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Accrington Stanley

Rzuty rożne przeciw

4.64/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
100%
91%
Powyżej 8.5
83%
80%
82%
Powyżej 9.5
67%
80%
73%
Powyżej 10.5
33%
40%
36%
Powyżej 11.5
33%
20%
27%
Powyżej 12.5
17%
20%
18%

Statystyki kartek

Accrington Stanley

Śr. łączne kartki

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Bardzo dobra

Accrington Stanley

Kartki dla

2.91/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo dobra

Accrington Stanley

Kartki przeciw

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
80%
82%
Powyżej 3.5
83%
80%
82%
Powyżej 4.5
67%
80%
73%
Powyżej 5.5
33%
60%
45%
Powyżej 6.5
17%
40%
27%

Statystyki strzałów

Accrington Stanley

Śr. łączne strzały

26.55/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Accrington Stanley

Śr. strzały celne

8.45/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Średnia

Accrington Stanley

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
80%
91%
Powyżej 7.5
67%
60%
64%
Powyżej 8.5
50%
40%
45%
Powyżej 9.5
33%
20%
27%
Powyżej 10.5
33%
20%
27%
Accrington Stanley

Statystyki Accrington Stanley 2026/2027 — League Two

Accrington Stanley zajmuje obecnie 10th w League Two z 14 punktami w 11 meczach (3W 5D 3L). Accrington Stanley strzelił 16 goli i stracił 15 — różnica bramek +1. Średnia 1.27 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Accrington Stanley na SmartBet.

Statystyki goli Accrington Stanley 2026/2027

Accrington Stanley średnio strzela 1.45 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.17 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Accrington Stanley 2026/2027

SmartBet generuje typy Accrington Stanley na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (64%) oraz gol Accrington Stanley (73%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Accrington Stanley 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Accrington Stanley. Czyste konta w 27% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Accrington Stanley 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Accrington Stanley. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 64% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Accrington Stanley 2026/2027

Aktualna forma: DDWDW — 2W 3D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 3D 0L w 6 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Accrington Stanley 2026/2027

Ile goli strzelił Accrington Stanley w sezonie 2026/2027?

Accrington Stanley strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 15 (1.36 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Accrington Stanley w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Accrington Stanley — 6 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Accrington Stanley gra następny mecz?

Następny mecz Accrington Stanley to York City 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Accrington Stanley i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Accrington Stanley w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Accrington Stanley (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Accrington Stanley u siebie w sezonie 2026/2027?

Accrington Stanley wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 3 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 1.17 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Accrington Stanley?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Accrington Stanley — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
A
York CityYork City
24 paź
A
RochdaleRochdale
31 paź
H
Northampton TownNorthampton Town
14 lis
A
Port ValePort Vale
21 lis
H
Salford CitySalford City

Informacje o Accrington Stanley

Oficjalna nazwa klubu

Accrington Stanley

Skrót

ACC

Kraj

England

Aktualny trener

John Doolan

Rok założenia

1891

Stadion

Wham Stadium

Adres stadionu

Livingston Road

Pojemność stadionu

5057

Mecze
Typy
Value Bets
Generator