
Następny mecz
League Two
Tranmere Rovers
05.09.2026

Oldham Athletic
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League Two
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.33
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.33
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
41%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
13.50
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.25
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.25
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaOldham Athletic Attacking
2026/27
Legends
Oldham Athletic Defending
2026/27
Legends
Oldham Athletic — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.33
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Oldham Athletic — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.33
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Oldham Athletic strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.95

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.95
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.87

Kartki dla
Śr. ligi 1.94

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.94
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.06

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.96

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 30.54
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Oldham Athletic 2026/2027 — League Two
Oldham Athletic zajmuje obecnie 5th w League Two z 7 punktami w 4 meczach (2W 1D 1L). Oldham Athletic strzelił 7 goli i stracił 3 — różnica bramek +4. Średnia 1.75 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Oldham Athletic na SmartBet.
Statystyki goli Oldham Athletic 2026/2027
Oldham Athletic średnio strzela 1.75 i traci 0.75 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.50 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.50 straconych.
Typy i value bety Oldham Athletic 2026/2027
SmartBet generuje typy Oldham Athletic na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Oldham Athletic (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy League Two.
Statystyki BTTS i czystych kont Oldham Athletic 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Oldham Athletic. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Oldham Athletic 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Oldham Athletic. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.
Forma Oldham Athletic 2026/2027
Aktualna forma: WLWD — 2W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.
Najczęściej zadawane pytania - Oldham Athletic 2026/2027
Ile goli strzelił Oldham Athletic w sezonie 2026/2027?
Oldham Athletic strzelił 7 goli w 4 meczach — średnio 1.75 na mecz. Stracił 3 (0.75 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Oldham Athletic w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Oldham Athletic — 2 z 4 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Oldham Athletic gra następny mecz?
Następny mecz Oldham Athletic to Tranmere Rovers 05.09.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Oldham Athletic i terminarz League Two.
Jaki jest wskaźnik BTTS Oldham Athletic w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Oldham Athletic (2 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.
Jaki jest bilans Oldham Athletic u siebie w sezonie 2026/2027?
Oldham Athletic wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.50 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Oldham Athletic?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Oldham Athletic — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League Two
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 0 | 1 | +5 | 9 | |
2 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
3 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
4 | 4 | 2 | 2 | 0 | +2 | 8 | |
5 | 4 | 2 | 1 | 1 | +4 | 7 | |
6 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | |
9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | |
10 | 4 | 1 | 3 | 0 | +2 | 6 | |
11 | 4 | 1 | 3 | 0 | +1 | 6 | |
12 | 4 | 1 | 3 | 0 | +1 | 6 | |
13 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | |
14 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
15 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
16 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
17 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | |
18 | 4 | 0 | 3 | 1 | -1 | 3 | |
19 | 4 | 1 | 0 | 3 | -2 | 3 | |
20 | 4 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | |
21 | 4 | 0 | 3 | 1 | -3 | 3 | |
22 | 4 | 1 | 0 | 3 | -6 | 3 | |
23 | 4 | 0 | 2 | 2 | -3 | 2 | |
24 | 4 | 0 | 2 | 2 | -4 | 2 |
Informacje o Oldham Athletic
Oficjalna nazwa klubu
Oldham Athletic
Skrót
OAT
Kraj
England
Aktualny trener
Micky Mellon
Rok założenia
1895
Stadion
Boundary Park
Adres stadionu
Furtherwood Road, Royton
Pojemność stadionu
13512
Inne drużyny League Two
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















