Newport County

Newport County Statystyki 2026/2027 League Two

DWDWD

Następny mecz

League TwoLeague Two
Rotherham United

Rotherham United

20.10.2026

Newport County

Newport County

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
1.27
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

45%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

55%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

39%

Dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

10.91

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.64

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.36

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.82

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Newport County Attacking

2026/27

Legends

Newport County
League average

Newport County Defending

2026/27

Legends

Newport County
League average

Newport County — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.27
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
54 min
113 min
71 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
40%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
20%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
20%
18%
Bez gola
0%
60%
27%

Newport County — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
108 min
56 min
76 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
60%
64%
Powyżej 1.5 straconych
17%
40%
27%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
9%
Czyste konto
33%
40%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Newport County strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
14%
16 - 30 min
7%
31 - 45 min
14%
46 - 60 min
14%
61 - 75 min
21%
76 - 90 min
29%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
60%
82%
Powyżej 1.5
83%
40%
64%
Powyżej 2.5
50%
40%
45%
Powyżej 3.5
17%
20%
18%
Powyżej 4.5
0%
20%
9%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
40%
55%
Oba zespoły nie strzelą
33%
60%
45%

Statystyki rzutów rożnych

Newport County

Śr. łączne rzuty rożne

9.09/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Newport County

Rzuty rożne dla

4.36/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Zła

Newport County

Rzuty rożne przeciw

4.73/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
60%
73%
Powyżej 8.5
83%
60%
73%
Powyżej 9.5
67%
40%
55%
Powyżej 10.5
33%
20%
27%
Powyżej 11.5
33%
20%
27%
Powyżej 12.5
17%
0%
9%

Statystyki kartek

Newport County

Śr. łączne kartki

4.73/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Bardzo dobra

Newport County

Kartki dla

1.82/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Zła

Newport County

Kartki przeciw

2.91/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
80%
91%
Powyżej 4.5
50%
40%
45%
Powyżej 5.5
33%
20%
27%
Powyżej 6.5
17%
0%
9%

Statystyki strzałów

Newport County

Śr. łączne strzały

24.45/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Newport County

Śr. strzały celne

7.45/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Średnia

Newport County

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
60%
55%
Powyżej 7.5
50%
60%
55%
Powyżej 8.5
17%
40%
27%
Powyżej 9.5
0%
40%
18%
Powyżej 10.5
0%
20%
9%
Newport County

Statystyki Newport County 2026/2027 — League Two

Newport County zajmuje obecnie 11th w League Two z 14 punktami w 11 meczach (3W 5D 3L). Newport County strzelił 14 goli i stracił 13 — różnica bramek +1. Średnia 1.27 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Newport County na SmartBet.

Statystyki goli Newport County 2026/2027

Newport County średnio strzela 1.27 i traci 1.18 gola na mecz. Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 0.83 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Newport County 2026/2027

SmartBet generuje typy Newport County na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (45%), BTTS (55%) oraz gol Newport County (73%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Newport County 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Newport County. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Newport County 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 45% meczów Newport County. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 18% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Newport County 2026/2027

Aktualna forma: DWDWD — 2W 3D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 3D 0L w 6 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Newport County 2026/2027

Ile goli strzelił Newport County w sezonie 2026/2027?

Newport County strzelił 14 goli w 11 meczach — średnio 1.27 na mecz. Stracił 13 (1.18 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Newport County w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 45% meczów Newport County — 5 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Newport County gra następny mecz?

Następny mecz Newport County to Rotherham United 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Newport County i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Newport County w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Newport County (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Newport County u siebie w sezonie 2026/2027?

Newport County wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 3 i przegrał 0. Średnio strzela 1.67 i traci 0.83 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Newport County?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Newport County — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
A
Rotherham UnitedRotherham United
24 paź
A
Cheltenham TownCheltenham Town
30 paź
H
ChesterfieldChesterfield
14 lis
A
Crewe AlexandraCrewe Alexandra
21 lis
H
Swindon TownSwindon Town

Informacje o Newport County

Oficjalna nazwa klubu

Newport County

Skrót

NPT

Kraj

England

Aktualny trener

Hayden Mullins

Rok założenia

1912

Stadion

Rodney Parade

Adres stadionu

Rodney Road

Pojemność stadionu

7850

Mecze
Typy
Value Bets
Generator