Northampton Town

Northampton Town Statystyki 2026/2027 League Two

WDLLW

Następny mecz

League TwoLeague Two
Northampton Town

Northampton Town

20.10.2026

Tranmere Rovers

Tranmere Rovers

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
0.67
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

10.22

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.67

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

44%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.22

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.67

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Northampton Town Attacking

2026/27

Legends

Northampton Town
League average

Northampton Town Defending

2026/27

Legends

Northampton Town
League average

Northampton Town — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.67
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
113 min
134 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
60%
56%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
20%
11%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
40%
44%

Northampton Town — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
90 min
115 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
80%
67%
Powyżej 1.5 straconych
0%
20%
11%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
20%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Northampton Town strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
17%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
17%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
75%
100%
89%
Powyżej 1.5
25%
80%
56%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
25%
40%
33%
Oba zespoły nie strzelą
75%
60%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Northampton Town

Śr. łączne rzuty rożne

9.11/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Northampton Town

Rzuty rożne dla

5.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Northampton Town

Rzuty rożne przeciw

3.89/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
80%
78%
Powyżej 8.5
50%
60%
56%
Powyżej 9.5
50%
60%
56%
Powyżej 10.5
50%
40%
44%
Powyżej 11.5
25%
40%
33%
Powyżej 12.5
0%
20%
11%

Statystyki kartek

Northampton Town

Śr. łączne kartki

3.78/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Średnia

Northampton Town

Kartki dla

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo zła

Northampton Town

Kartki przeciw

2.11/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
80%
78%
Powyżej 3.5
50%
40%
44%
Powyżej 4.5
25%
40%
33%
Powyżej 5.5
0%
40%
22%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Northampton Town

Śr. łączne strzały

20.67/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Bardzo zła

Northampton Town

Śr. strzały celne

6.67/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Zła

Northampton Town

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
60%
56%
Powyżej 7.5
25%
60%
44%
Powyżej 8.5
0%
60%
33%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Northampton Town

Statystyki Northampton Town 2026/2027 — League Two

Northampton Town zajmuje obecnie 22nd w League Two z 10 punktami w 9 meczach (2W 4D 3L). Northampton Town strzelił 6 goli i stracił 7 — różnica bramek -1. Średnia 1.11 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Northampton Town na SmartBet.

Statystyki goli Northampton Town 2026/2027

Northampton Town średnio strzela 0.67 i traci 0.78 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Northampton Town 2026/2027

SmartBet generuje typy Northampton Town na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (33%) oraz gol Northampton Town (56%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Northampton Town 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Northampton Town. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Northampton Town 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Northampton Town. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 22% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Northampton Town 2026/2027

Aktualna forma: WLLDW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Northampton Town 2026/2027

Ile goli strzelił Northampton Town w sezonie 2026/2027?

Northampton Town strzelił 6 goli w 9 meczach — średnio 0.67 na mecz. Stracił 7 (0.78 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Northampton Town w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów Northampton Town — 0 z 9 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Northampton Town gra następny mecz?

Następny mecz Northampton Town to Tranmere Rovers 20.10.2026 o 18:45 (Sixfields Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Northampton Town i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Northampton Town w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Northampton Town (3 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Northampton Town u siebie w sezonie 2026/2027?

Northampton Town wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Northampton Town?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Northampton Town — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
H
Tranmere RoversTranmere Rovers
24 paź
H
Colchester UnitedColchester United
31 paź
A
Accrington StanleyAccrington Stanley
14 lis
A
Salford CitySalford City
21 lis
H
RochdaleRochdale

Informacje o Northampton Town

Oficjalna nazwa klubu

Northampton Town

Skrót

NHT

Kraj

England

Aktualny trener

Chris Hogg

Rok założenia

1897

Stadion

Sixfields Stadium

Adres stadionu

Upton Way

Pojemność stadionu

7798

Inne drużyny League Two

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator