
Następny mecz
League Two
Bristol Rovers
05.09.2026

Rotherham United
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League Two
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.33
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.33
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
75%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
46%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
22.50
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
6.25
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
6.00
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.25
ŚredniaBristol Rovers Attacking
2026/27
Legends
Bristol Rovers Defending
2026/27
Legends
Bristol Rovers — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.33
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Bristol Rovers — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.33
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Bristol Rovers strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.95

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.95
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.87

Kartki dla
Śr. ligi 1.94

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.94
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.06

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.96

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 30.54
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Bristol Rovers 2026/2027 — League Two
Bristol Rovers zajmuje obecnie 1st w League Two z 9 punktami w 4 meczach (3W 0D 1L). Bristol Rovers strzelił 11 goli i stracił 6 — różnica bramek +5. Średnia 2.25 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Bristol Rovers na SmartBet.
Statystyki goli Bristol Rovers 2026/2027
Bristol Rovers średnio strzela 2.75 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 3.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.50 straconych.
Typy i value bety Bristol Rovers 2026/2027
SmartBet generuje typy Bristol Rovers na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Bristol Rovers (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy League Two.
Statystyki BTTS i czystych kont Bristol Rovers 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Bristol Rovers. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Bristol Rovers 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Bristol Rovers. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.
Forma Bristol Rovers 2026/2027
Aktualna forma: LWWW — 3W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.
Najczęściej zadawane pytania - Bristol Rovers 2026/2027
Ile goli strzelił Bristol Rovers w sezonie 2026/2027?
Bristol Rovers strzelił 11 goli w 4 meczach — średnio 2.75 na mecz. Stracił 6 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Bristol Rovers w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Bristol Rovers — 2 z 4 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Bristol Rovers gra następny mecz?
Następny mecz Bristol Rovers to Rotherham United 05.09.2026 o 14:00 (Memorial Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Bristol Rovers i terminarz League Two.
Jaki jest wskaźnik BTTS Bristol Rovers w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Bristol Rovers (2 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.
Jaki jest bilans Bristol Rovers u siebie w sezonie 2026/2027?
Bristol Rovers wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 3.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Bristol Rovers?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Bristol Rovers — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League Two
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 0 | 1 | +5 | 9 | |
2 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
3 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
4 | 4 | 2 | 2 | 0 | +2 | 8 | |
5 | 4 | 2 | 1 | 1 | +4 | 7 | |
6 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | |
9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | |
10 | 4 | 1 | 3 | 0 | +2 | 6 | |
11 | 4 | 1 | 3 | 0 | +1 | 6 | |
12 | 4 | 1 | 3 | 0 | +1 | 6 | |
13 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | |
14 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
15 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
16 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
17 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | |
18 | 4 | 0 | 3 | 1 | -1 | 3 | |
19 | 4 | 1 | 0 | 3 | -2 | 3 | |
20 | 4 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | |
21 | 4 | 0 | 3 | 1 | -3 | 3 | |
22 | 4 | 1 | 0 | 3 | -6 | 3 | |
23 | 4 | 0 | 2 | 2 | -3 | 2 | |
24 | 4 | 0 | 2 | 2 | -4 | 2 |
Informacje o Bristol Rovers
Oficjalna nazwa klubu
Bristol Rovers
Skrót
BRR
Kraj
England
Aktualny trener
Steve Evans
Rok założenia
1883
Stadion
Memorial Stadium
Adres stadionu
Filton Avenue, Horfield, Bristol, BS7 0AQ
Pojemność stadionu
12500
Inne drużyny League Two
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















